Jump to content
Dogomania

Fryzjer dla psiaka w Toruniu


e.ra

Recommended Posts

  • 4 weeks later...
  • Replies 51
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 1 month later...
  • 2 months later...

[B][I]W Toruniu został otwarty nowy salon piękności dla psów :multi: Prowadzą go dwie fantastyczne i kochające zwierzęta dziewczyny.. Kasia i Iza :cool3: [/I][/B]
[B][I]Salon znajduje się w centrum Torunia koło Rossmana :p[/I][/B]
[B][I]Serdecznie zapraszam wszystkim :multi: warto przejechać się tam ze swoim pupilem :loveu:[/I][/B]

Link to comment
Share on other sites

[B][COLOR=Red]ZAPRASZAMY WSZYSTKICH FUTRZASTYCH MILUSIŃSKICH Z TORUNIA I OKOLIC[/COLOR][/B] :painting:

[B][I]Rinuś[/I][/B] - za tą reklamę przy wizycie jakaś zniżka Ci się należy ;)

baner mi nie wskakuje tylko w tym dziale :( więc na razie: [URL="http://www.psifryzjer.eu"]www.psifryzjer.eu[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kasia R'][B][COLOR=red]ZAPRASZAMY WSZYSTKICH FUTRZASTYCH MILUSIŃSKICH Z TORUNIA I OKOLIC[/COLOR][/B] :painting:

[B][I]Rinuś[/I][/B] - za tą reklamę przy wizycie jakaś zniżka Ci się należy ;)

baner mi nie wskakuje tylko w tym dziale :( więc na razie: [URL="http://www.psifryzjer.eu"]www.psifryzjer.eu[/URL][/quote]
[B][I]eee tam zniżka od razu :eviltong: [/I][/B]

[B][I]Dałam podpis :cool3: Jak ogarnę program do obróbki zdjęć to wymyślę jakiś fajny banner :loveu:[/I][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jovanna']Rinus one maja juz banerek tylko nie chce sie w tym dziale im pokazac.. :roll: za to na administracji gdzie napisala Kasia o problemie banerek widac...

o tu
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=111821&page=3[/URL][/quote]
[B][I]oka oka kumam :evil_lol:[/I][/B]
[B][I]Ja chyba i tak stworzę własny , może spodoba się dziewczynom :eviltong::eviltong:[/I][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kasia R']A banerek już działa i wygląda tak::-)[/quote]

Banerek super. Po banerku weszlam na strone i ....

Znow bede zlosliwa. Wlascicielki, podobnie, jak wieeelu polskich groomerow chwala sie na swojej stronie, ze nie stosuja srodkow uspakajajacych. Co to ma za cel???
To jest wyrazna sugestia odniesiona do kolegow groomerow, ze ci takie srodki stosuja. Tak wlasnie ludzie z boku to odbieraja. Kraza potem opowiesci dziwnej tresci o salonach, w ktorych psy sie usypia.
Ludzie, zastanowcie sie, po co to? Czy groomer groomerowi musi byc wilkiem? Nie mozna traktowac sie z wieksza godnoscia, po kolezensku?
Widac nie mozna. Nie wiem, czy ktokolwiek zastanowil sie jakie ryzyko niesie za soba podanie na wlasna reke srodka uspakajajacego obcemu psu. Przeciez chyba nikt przy zdrowych zmyslach nie zrobilby tego w swoim salonie? Czy tez moze tak wysoko sie ubezpieczacie?

To przypadek, ze na widelec wzielam "PSI FRYZJZER". Troche sie wkurzylam, bo dziewczyny o tym pisza az trzy razy! W kazdym dziale!Takie uwagi zamieszcza prawie kazdy na swojej stronie jako reklame. FUJ :-(.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aszita']Banerek super. Po banerku weszlam na strone i ....

Znow bede zlosliwa. Wlascicielki, podobnie, jak wieeelu polskich groomerow chwala sie na swojej stronie, ze nie stosuja srodkow uspakajajacych. Co to ma za cel???
To jest wyrazna sugestia odniesiona do kolegow groomerow, ze ci takie srodki stosuja. Tak wlasnie ludzie z boku to odbieraja. Kraza potem opowiesci dziwnej tresci o salonach, w ktorych psy sie usypia.
Ludzie, zastanowcie sie, po co to? Czy groomer groomerowi musi byc wilkiem? Nie mozna traktowac sie z wieksza godnoscia, po kolezensku?
Widac nie mozna. Nie wiem, czy ktokolwiek zastanowil sie jakie ryzyko niesie za soba podanie na wlasna reke srodka uspakajajacego obcemu psu. Przeciez chyba nikt przy zdrowych zmyslach nie zrobilby tego w swoim salonie? Czy tez moze tak wysoko sie ubezpieczacie?

To przypadek, ze na widelec wzielam "PSI FRYZJZER". Troche sie wkurzylam, bo dziewczyny o tym pisza az trzy razy! W kazdym dziale!Takie uwagi zamieszcza prawie kazdy na swojej stronie jako reklame. FUJ :-(.[/quote]
[B][I]hmm być może dziewczyny spotkały się z salonami gdzie psy się usypia do takiego zabiegu...?[/I][/B]
[B][I]Tu zapewne nie chodzi o docinanie sobie wzajemnie, ale o to żeby klient był świadomy tego że jego pies na pewno nie zostanie uśpiony podczas strzyżenia...Dla jednych jest to ważne, dla innych troszkę mniej.[/I][/B]
[B][I]Dla mnie np jest to ważna informacja i przydatna w podjęciu decyzji do którego salonu się wybrać.[/I][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aszita'] Przeciez chyba nikt przy zdrowych zmyslach nie zrobilby tego w swoim salonie? Czy tez moze tak wysoko sie ubezpieczacie? :-(.[/quote]

Moze będziesz zaskoczona, ale niestety takie osoby sie równiez trafiaja. I wcale nie są to takie odosobnione przypadki.

Ale masz racje, takie osoby sa bardzo pewne siebie, bo niech sie trafi klient np. z chorym sercem?? albo nerkami??

Ja znam własciciela sznaucera olbrzyma, który do kazdego strzyzenia był usypiany (własciciel wyrazał zgodę), bo pies nie pozwolił do siebie nikomu podejśc. I skończyło sie na tym, ze poleciłam mu zakup maszynki i sam robi swoje psy (ma jeszcze suke, ale ta był wczesniej strzyzona bez srodków). To jest duzo lepsze dla psa, nawet jesli on nie ma wprawy (ale w końcu bedzie mu szło coraz lepiej) niz usypianie psa do kazdego zabiegu.

A jesli chodzi o ubezpieczenia - to sama jestem ciekawa - ile osób prowadzacych solony groomerskie ma ubezpieczenie OC?? I co ono wtedy obejmuje??

Link to comment
Share on other sites

[B]Aszita - [/B]info na stronce dotyczące w.w.środków miało na celu po prostu stwierdzenie faktu, że takowych nie używamy. A napisałyśmy o tym, gdyż niejednokrotnie spotkałyśmy się z zapytaniami klientów właśnie o podawanie środków usypiających, co mogło nam sugerować, że takie praktyki się stosuje. Oczywiście bez wskazania na jakąkolwiek konkurencję.
Dziwny jest też fakt, że dla niektórych klientów, taki sposób wydaje się normalny. Ci którzy zostają przy strzyżeniu psiaka i widząc jaki potrafi być niesforny, sami pytają "...a nie może mu Pani podać czegoś na uspokojenie?", to jest pytanie nawet z ostatniego tygodnia. Jeden z klientów z sznaucerem olbrzymem będąc pierwszy raz wręcz kilka razy pytał, czy go nie uśpimy bo ktoś mu powiedział, że duże psy się do strzyżenia "znieczula";(
Jedni pytają o to z obawy inni bo wydaje im się to normalne???? A czemu normalne???? bo być może o tym słyszeli, lub tego doświadczyli???
Na zachodzie pewnie jest inaczej, u nas jednak ludzie dopiero zaczynają dojrzewać do tego, że o psa trzeba w ogóle dbać. Mimo to wiele stereotypów nadal funkcjonuje, ale wierzę, wszystko idzie ku dobremu. Przyjdzie czas kiedy nikomu nie przyjdzie do głowy umieścić takiej informacji na stronie ;)
Nad stronką cały czas pracujemy i na pewno zajdzie tam jeszcze wiele zmian ;)

Link to comment
Share on other sites

[B]Rinuś[/B] dziekujemy za promowanie ;) I bez tego Brutus bedzie naszym uprzywilejowanym klientem:eviltong:
[B]Aszita[/B] powiem szczerze, ze zaskoczylo mnie Twoje stwierdzenie, ze informacja na tematu niestosowania usypiaczy ma na celu uderzenie w konkurencje:crazyeye: Zamieszczajac to na stronie nawet przez glowe nam nie przeszla taka mysl. Idac tym tropem to troche tak jak piszac "stosujemy najlepsze kosmetyki" chcialybysmy podkreslic, ze konkurecja myje w szarym mydle :roll:
Tak jak napisala Kasia klienci o to pytaja i zarowno sa Ci zatroskani oraz Ci ktorzy chca aby psa uspokoic w taki sposob. Z tego wlasnie powodu taka informacja na naszej stronie istnieje.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ibazelka'][B]Rinuś[/B] dziekujemy za promowanie ;) I bez tego Brutus bedzie naszym uprzywilejowanym klientem:eviltong:
.[/quote]
[B][I]Taaa tylko kiedy Wy znajdziecie dla niego czas? :diabloti: :cool3:[/I][/B]

[B][I]myślę, że poniedziałek do 16 jest dobrym terminem :eviltong:[/I][/B]

[B][I]A Aszita to chyba zbyt poważnie to wzięła...albo sama prowadzi taki salon gdzie do strzyżenia usypia się psy.[/I][/B]

Link to comment
Share on other sites

Nie docinajmy sobie nawzajem bo nie o to chodzi.
Z naszych obserwacji wynika, że zjawisko "uspakajania" klientów psich saloników istnieje i to jest chyba największy problem.

Rinuś- Iza prowadzi zapisy, więc do niej pytanie o terminy;)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

[quote name='Rinuś'][I][B]zapewne możesz, ale dziewczyny najpierw zapisują na daną godzinę :)[/B][/I][/quote]
Wiem, że w ten sposób pracują:oops:. Chciałam zadać parę małych pytań, a że często chodziłam na starówkę to chciałam osobiście. Szukałam tego salonu ale nie znalazłam-chyba coś ze mną nie tak bo 2x szłam po tej ulicy:shake:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...