Jump to content
Dogomania

Mopsy w potrzebie


Fundacja Medor

Recommended Posts

  • Replies 240
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

cieszę się że jest już bezpieczna!!! że zrobisz jej wszystkie niezbędne badania! to istotne przed sterylizacją- super! i Fundacji Medor należy się podziękowanie!:loveu:


poproszę potem moda na pw by przeniósł ten wątek na Już w Nowym Domu.
Wstawiaj zdjęcia Mopsi-jeśli nie dajesz rady wyśli na mego maila:
[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] to po obróce wstawię je na ten wątek.

P.S. to temat podwieszony widzę:lol:więc możesz założyc w FotoBlogu jej wątek wstawiając fotki oraz swoich pozostałych 2 Mopsiów:loveu:-ten jest na stałe, to ważny wątek.

Link to comment
Share on other sites

nam podziekowanie no co wy za co to dla was kochane ogromna buzka i dla p wandy cholera trzeba namierzyc ta hodowle ............ wrrrrr
ps ja mam w bloku 3 psy i 7 kotow bo jednego kota mam na tymczasie i juz nie ma komentarzy innych a zreszta nie przejmuje sie a co moja sprawa ile mam płace czynsz nie mały zwierzaki mieszacza sie w pojemnym m5 na parterze buziaki

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Fundacja Medor']
nam podziekowanie no co wy za co to dla was kochane ogromna buzka i dla p wandy cholera trzeba namierzyc ta hodowle ............ wrrrrr
ps ja mam w bloku 3 psy i 7 kotow bo jednego kota mam na tymczasie i juz nie ma komentarzy innych a zreszta nie przejmuje sie a co moja sprawa ile mam płace czynsz nie mały zwierzaki mieszacza sie w pojemnym m5 na parterze buziaki
[/quote]
hodowlę trzeba! mogło tak byc druga wersja optymistyczna że hodowca sprzedał komuś Mopsię a ten ją eksploatował-też tak może byc dlatego trzeba to sprawdzic.

P.S. oczywiście że Twoja spawa-nikomu do tego ile masz psów w domu-możesz miec nawet świnię wietnamską jak czystośc się zachowuje:evil_lol::loveu:

Link to comment
Share on other sites

Witam wszystkich!
Nie jestem w stanie odczytać tatuażu loli,jest zamazany,ale mam zamiar sprawdzić w internecie i w zw.kynologicznym ile,jakie i od jak dawna istnieją hodowle mopsów w Łodzi i okolicach.Coś trzeba z tym zrobić.Co do Loli ,to zachowuje się jakby całe życie mieszkała u mnie.Wszystkie kąty już zna,kocha leżeć na kanapie no i oczywiście śpi w łóżku i jest bardzo szczęśliwa z tego powodu.Bazyl przestał za nią biegać,chyba mu się znudziła więc jest spokój.Niestety nie mam cyfrowego aparatu fotograficznego,ale postaram się zrobić zdjęcia z telef i wkleić.Nessi Twój adres zapisałam.Dziś odbieram wyniki EKG,a jutro badania krwi.Lola jest wspaniała!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

facet likwiduje pseudohodowlę jest niestety do wykupienia sunia mops,oczywiście po szczeniakach,600zł
[quote name='agata-air']nie mamy wyboru. facet juz więcej nie spóści z cen, próbowąłam negocjować ale odpowiedził że jak nie my to kupi inny hodowca a więc wygrał. A cena 100zł za młodziutką śliczną spanielkę to przyznacie że mało
[url]http://upload.miau.pl/3/108881.jpg[/url]
Likwiduje hodowlę na 100%, chce sprzedać wszystkie psy. Utkwiły mi jego dwa zdania: te to miały iść na kilogramy (o buldożkach) i na moje że mopsia bardzo źle oddych- ona tak od zawsze, nigdy jej wet nie widział i rodziła i dobrze się ma.[/quote]
trzebaby skontaktować się z Lavinią

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Przeklejam z innego forum, jeśli link zostanie usunięt, mogę wysłać na priv, szkoda, żeby maleńka się zmarnowała
[B][COLOR="SeaGreen"]usunięte[/COLOR][/B]

Wklejam link do ogłoszenia na allegro,może ktoś odpowiedzialny kupi to maleństwo zanim jakiś psudohodowca wypatrzy to ogłoszenie.Rozmawiełam z właścicielką suni,chce się jej pozbyć gdyż sunia ma chory staw biodrowy ,a ta kobieta ma hodowle yorków i tamte pieski nie dają małej chwili wytchnienia i w czasie zabawy uszkadza sobie ten staw biodrowy.Sunia jest z rodowodem,nie wiem dokładnie z jakiej hodowli,ta kobieta chce jedyne 300 złotych,gdyby nie to,że Cookie jest strasznie szlona to sama kupiłabym ją ale myśle,że w zabawie mogłaby się pogłębić ta jej przypadłość .Może znajdzie się ktoś o dobrym sercu i wykupi to maleństwo.Sunia to 6-miesięczny szczeniaczek.

Link to comment
Share on other sites

Chyba aktualne, właścicielka wkleiła dziś ogłodzenie na molosach. Heh, trzymam kciuki, żeby się trafiła odpowiedzialna osoba...

Malutka będzie miała świetny zamopsiony domek :loveu: Naprawdę jestem pod wrażeniem, jacy wspanial ludzie "siedzą w tej rasie", pozostaje mieć nadzieję, że może kiedyś tak będzie w odniesieniu do wszystkich zwierzaków...

Link to comment
Share on other sites

Przekopiowane z molosów: Witam,
od 11 sierpnia na ul. Kaliskiej w Łodzi z tylu zajezdni tramwajowej Dąbrowskiego,błąkał się stary mops.Pies,z długim ogonem.Chodził wolniutko środkiem ulicy,nie bał się samochodów.Bardzo nieufny do ludzi i innych psów.Nic go nie interesowało,nie dał się przywołać,odchodził.Bez obroży,identyfikatora...[IMG]http://www.forum.**********/images/smilies/icon_sad.gif[/IMG] Dziś 12 sierpnia około południa został zabrany do schroniska dla zwierząt przy Marmurowej 4. Był strasznie smutny......

Link to comment
Share on other sites

[quote name='berdi']:mad: :angryy::mad::angryy::mad::angryy: zobaczcie :
usunięte-> patrz regulamin
Normalnie głupota ludzka (lub cwaniactwo i liczenie na naiwnośc innych) nie zna granic...[/quote]

I nie trzyma się kupy.

[QUOTE]ze wzgledu ze nie był na wystawach nie ma rodowodu [bo byl kupiony jako psinka do kochania a nie rozmnazania]..[/QUOTE]

ale i tak chce go rozmnażać, do tego takiego dzieciaka. Ludziom już się mózg lasuje.:pissed:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Chefrenek']I nie trzyma się kupy.



ale i tak chce go rozmnażać, do tego takiego dzieciaka. Ludziom już się mózg lasuje.:pissed:[/quote]
DOKŁADNIE!

Widzę,że mi Adm. usunął link do tego ogłoszenia, więc wklejam jego treść :

[B][B]MOPSIK Rok i 2 Miesiace czeka na suczke jako reproduktor[/B][/B]
mopsik czeka na suczke jako reproduktor..jest sliczny ,milutki ..rodzice z rodowodem po wystawach..mopsik ma tatułaż, ze wzgledu ze nie był na wystawach nie ma rodowodu [bo byl kupiony jako psinka do kochania a nie rozmnazania]..

Brak słów...:angryy::mad:

Link to comment
Share on other sites

Ludziom pieniądze lasują w mózgu jak znajdą okazję,żeby coś zarobić.Szczeniak reproduktorem!!!Może i kupili tego mopsika do kochania,ale potem wpadli na genialny pomysł,że można parę złotych przy okazji "kochania"zarobić.To chore i wydaje mi się,że z taka myslą nosili się juz przy zakupie tego szczeniaczka.Mam dwa dorosłe samce i nigdy przez myśl mi nie przeszło,żeby zostały reproduktorami,mimo,że są bardzo ładne i z dobrych hodowli.Kupiłam je dla siebie,żeby mieć najwspanialszych i najwierniejszych przyjaciół.No a teraz mam jeszcze Lolcię,która była eksploatowana do granic jej możliwości i nikt nie przejmował się jej chorym kręgosłupem tylko rodziła bidulka te szczeniaki,a jak już nie była w stanie,to wyrzucili kalekę na ulicę.
Winni są Ci ,którzy kupują psy z pseudohodowli,bo taniej,a często potem sami decydują sie na rozmnażanie,bo zawsze parę zł wpadnie,a to przecież tylko pies!!!!!
Rozpisałam się,ale nerwy mi puszczają,a głupota ludzka i pazerność nie ma granic!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='waljum']Przekopiowane z molosów: Witam,
od 11 sierpnia na ul. Kaliskiej w Łodzi z tylu zajezdni tramwajowej Dąbrowskiego,błąkał się stary mops.Pies,z długim ogonem.Chodził wolniutko środkiem ulicy,nie bał się samochodów.Bardzo nieufny do ludzi i innych psów.Nic go nie interesowało,nie dał się przywołać,odchodził.Bez obroży,identyfikatora...[IMG]http://www.forum.**********/images/smilies/icon_sad.gif[/IMG] Dziś 12 sierpnia około południa został zabrany do schroniska dla zwierząt przy Marmurowej 4. Był strasznie smutny......[/quote]


mopsik jest juz wyciagniety ze schroniska. Chłopak posiada tatuaz
[IMG]http://img529.imageshack.us/img529/5985/junior006mnieyn9.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Ma tatuaż,pochodzi z łódzkiej hodowli.W takiej sytuacji nie wiadomo co robić?Fredek ma tatuaż(schronisko w Łodzi), Lola ma tatuaż(schronisko w Łodzi) i Juniora też go posiada,ale jak się dojdzie do hodowli,która pozbywa sie mopsów,to mogą powiedzieć,że pies im uciekł lub został skradziony,a wtedy psa zabiora i skończą z jego życiem,bo przecież już raz próbowali sie psóm pozbyć przez porzucenie ich na ulicy.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...