Jump to content
Dogomania

Karma Fitmin


Polna

Recommended Posts

[quote name='Lantash']Czy nadal ktoś karmi Fitminem z królikiem?? U nas na razie się sprawdza, zastanawiam się nad kupnem dużego worka.[/QUOTE]

Moje psy jedzą już 3 worek królika-świetna karma-psy przestały się drapać,lśniaca sierść,ładne kupy. Polecam.
Wcześniej jadły Josere,ale dostały uczulenia.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 54
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 6 months later...

Ja należe do klubu hodowców Fitmina i strasznie się zawiodłam nie na jakości karmy ale na podejściu do klienta. Obecnie w klubie wprowadzono zasadę, że aby otrzymać wyprawki dla szczeniąt (co przecież jest głównym celem zapisów do takich klubów), trzeba jednorazowo zakupić karme za 500 zł! Bo "mają magazyn w Czechach i mniej im sie nie opłaca wysyłać" .Tak wiec ja, mając mopsy, musiałabym kupić z 60 kg karmy, zrobić ze swojego mieszkania magazyn i skarmiać ją chyba z 9 miesięcy! Czy to moja broszka, że nie potrafia rozwiazac problemów logistycznych, nie maja magazynu w Polsce ? Mam im w tym celu udostępnić swoje mieszkanie?
Co za lekceważący stosunek do klienta! Skandal!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Mnie karmę Fitmin dla małych psów polecił sprzedawca w zoologicznym, bo jest lepsza niż Royal, który kupowałam (no i tańsza). Dużym plusem są pólmiękkie granulki, które moja szkarada żuje, a nie gryzie, więc ogromnie psauje jej ta karma. Gryźć nie lubi, bo ząbki ma krzywe, jest już nienajmłodsza i chyba nie jest to dla niej komfortowe. Nie muszę jej też juz zaprawiać żadną "mięsną" konserwą, je ją bez dodatków, a do tej pory suchej bez omasty nie ruszyła, więc dla sunieczki z nadwagą to dobry sposób na ograniczenie kcal. Skład jest w miare dobry jak na moje oko, wiadomo, że to nie Acana, ale w swojej klasie (m.in. z Brita, Boscha) mojemu psu smakuje najbardziej.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Teraz Fitmin się nieźle rozwinął i jest dostepny bez problemów.

Podstawowe linie:

Premium - Fitmin For Life (puppy, adult mini, adult, junior large breeds, adult large breeds, lamb&rice)

Programy żywieniowe - mini, medium, maxi (w ramach każdego programu: puppy, light, maintenance, performance, light, senior)

Super Premium - Solution (rabbit, lamb, salmon, soft&jujcy - półmiękka)

W zasadzie teraz Fitminem da się nakarmić prawie każdego psiaka...

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...