Jump to content
Dogomania

XII Miedziowa Krajowa Wystawa Psów Rasowych Legnica, 03.08.2008


panienkabubu

Recommended Posts

Przepraszam, nie obaźcie się ale najgorsza jest tu bezmyślość właścicieli. Ja też jeżdze z całym majdanem i dwoma psami i jakos nigdy nie przyszło mi do głowy zostawiac którąś a suk sama w aucie :angryy: Najpierw idziemy z psami i ew. krzesełkami a potem ktoś wraca po reszte majdanu. I tak dokładnie jest z powrotem...najpierw majdan a psy pod opieką zostają na terenie wystawy i czekaja na swoja kolej.....NIGDY SAME.. i potem do auta.

Szkoda malca.....ale tak jak podejrzewacie musiał trafić w doświadczone ręce... kogoś kto wiedział co robi. Może wypłynie kiedys na jakiejś wystawie jako dorosły już pies......

[B]berdi [/B], jak juz byłam na placu to grzechem by było nie sprawdzić czy go tam nie ma.....

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 106
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja też nic nie wiem,byłam w niedzielę na legnickiej giełdzie tylko amstafy,owczarki niemieckie,koty, same "BIDY" sprzedawane z bagażnika samochodu ,w upale bez miski wody... Dałam znać kilku znajomym weterynarzom ,gdyby ktoś przyszedł...Oni mają czytniki do chipów.
Czy ktoś wie w którym miejscu stało auto tej niemki?Część terenu w Legnickim Polu jest monitorowana. Zastanawiający jest też fakt ,że z auta skradziono tylko psa ,gdyby to było "zwykłe"włamanie do auta na zachodnich numerach to myślę ,że zginęłyby jakieś cenne rzeczy a nie pies.

===========================
Mamy szczeniaki teriera szkockiego

[url]www.scottishteam.zafriko.pl[/url]

Link to comment
Share on other sites

proszę bardzo stawka goldenek

BLUEBELL of Anavy
Cabrol-Amicor BONITA DE KALVARIE
DARLA MONA
ELEMENT BRENDA Misantos
ESMERALDA Misantos
FRASZKA z Kostrowego Grodu
KLARA POL-ROT
MALTA Golden Beach
MILKA w Nyskim Zameczku

===========================
Mamy szczeniaki teriera szkockiego
[url]www.scottishteam.zafriko.pl[/url]

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...