Jump to content
Dogomania

Puchar Polski Agility, 2008 Legnica 2-3.08


CHI

Recommended Posts

  • Replies 210
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[B]Palma-[/B]lepiej nie... :roll: bo potem bedzie ze to mi sie nie podobało.....:pjedna taka historia mi juz wystarczyla... :p:helo:

A wracajac do tematu, to nie wiadomo czy WOGOLE pojade, bo moj tata nie che mi dac kasy(bo jak zwykle przyjade z niczym- wedlug niego :cool1: ), i nawet strzyzenie Vigora musialam odwolac....:-( :cool1: :placz: ale trzymajcie kciuki, zebym jednak pojechala... cos wymysle :roll: ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='CHI']Lista zgłoszonych jest na 1-szej stronie.
Zgłoszenie w excelu też....

Można zgłaszać się od razu na zawody 30-31.08.2008 we Wrocławiu za jednym podejściem....

Tylko proszę na zgłoszeniu zaznaczyć...
Pozdrawiam

CHI & BBBanda...[/quote]

CHI na jakiej stronie ;)?

[quote name='Renfri']Widze, ze sie Tesia i Redzik na openy wreszcie zdecydowali. Najwyzsza pora!! :)

Powodzenia od braciszka:)[/quote]

Renfri, w jakich zawodach startujesz z wyżłowstwem..? bo ja też agilituje z wnk... i na na razie zgłosiłyśmy się do Legnicy, choć nie wiem, czy wystartujemy, potem Wrocław...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ewelina & Hera']CHI na jakiej stronie ;)?
[/quote]
OKI Ewelina & Hera - niech żyje precyzja (jak w dowcipie o złotej żabie:diabloti:)

Na pierwszej stronie tego wątku, w pierwszym poście (#1)....
Brak tylko psów z Klubu Extreme Dog - zgłoszenie doszło tylko idzie burza i musze znikać....
Pozdrawiam
CHI

Link to comment
Share on other sites

[quote name='makomin']czy moj pies moze wziasc udzial w tych zawodach jesli nie ma rodowodu??:-(
moj pies umie bardzo duzo a nie moge znalezc zawodow w ktorych mogla by wziasc udzial a mieszkam w legnicy wiec mam blisko. prosze odpiszcie[/quote]Jasne, ze mozesz, tylko musisz nalezec do ZK, nie? Bo to PP, no i miec ksiazeczke pracy agility [kupisz za kilka zl w zwiazku]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sonia123'][B]Palma-[/B]lepiej nie... :roll: bo potem bedzie ze to mi sie nie podobało.....:pjedna taka historia mi juz wystarczyla... :p:helo:

A wracajac do tematu, to nie wiadomo czy WOGOLE pojade, bo moj tata nie che mi dac kasy(bo jak zwykle przyjade z niczym- wedlug niego :cool1: ), i nawet strzyzenie Vigora musialam odwolac....:-( :cool1: :placz: ale trzymajcie kciuki, zebym jednak pojechala... cos wymysle :roll: ;)[/quote]
Zapewnij tatę,ze jedzie inny sznaucer i jak wygra to będzie hańba :diabloti:
U mnie zawsze jest,ze Pysia jedzie,a Lucky nei mozę być gorszy :evil_lol: te stare sprawdzone sposoby :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Dynamiqe-ta...tylko, ze moj tata ma racje, bo od kad startuej w A1 zawsze wydaje kase, zeby sie dowiedziec, ze jestem, np.24, i mam detke za czas.... to bezsensu.... raczej nie jade, nie z Vigo...:roll:.chyba poczekam, az Zuzu skończy 15 miesiecy.:-( A poza tym dalej jest na nie.... i napewno spradzi, czy nie jedzie jakis inny sznaucer!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...