Jump to content
Dogomania

Cane Corso pregowany ???


Guest miccc

Recommended Posts

Guest miccc

Na jakims forum ktos pisal, ze ma cc pregowanego. Uslyszal, ze to w takim razie nie cc bo takich nie ma.... Jak to w koncu jest?? wedlug mnie sa.

Link to comment
Share on other sites

Guest miccc

no ja czytalem taki watek, gdzie ktos pisal o swoim psie.

i nagle padlo pytanie: opisz nam sowjego psa: z jakiej hod, jak sie wabi, no i jakie umaszczenie??

odpowiedz padla: pregowany

a na to (ktos kto rzekomo zna sie na rasie): to nie masz cane corso tylko kundelka, jak zyje nie widzialam pregowanego cane corso.

Ja jak zyje widzialem nie jednego, wiec nic nie rozumiem. Poruszam ten temat gdyz osoba, ktora twierdzi, ze takich nie ma, zna sie dobrze na rasie, nie jest to byle laik.

Link to comment
Share on other sites

zanim się uniesiecie jeszcze bardziej to prosze o zastanowienei sięgdyżtemat ko którym domyślam się mówił o kundelku a nie corsiaku z całkowicie innego powodu niżpręgi ale czytać niestety też trzeba umieć

Link to comment
Share on other sites

zanim się uniesiecie jeszcze bardziej to prosze o zastanowienie się gdyż temat o którym domyślam się mówił o kundelku a nie corsiaku z całkowicie innego powodu niż pręgi ale czytać niestety też trzeba umieć

Ano święta racja 8)

I dotyczył też-jak dobrze pamiętam-rozmnażania psiaków nie posiadających rodowodu przez radosnych właścicieli.

Buldog-zabawa szykuje się przednia :wink:

Link to comment
Share on other sites

A ja mam 1,5 rocznego PRZEŚLICZNEGO (naprawdę! ale chyba nikt nie wątpi..?) cc i szukam dla niego żony! Nie ma papierów (jest po rodzicach z papierami z Częstochowy, gdzieś mam zapisane szczegóły) ale wyrósł już nam na CC-super! Jest stalowy z cętkami. I chcielibyśmy go rozmnożyć....

Pozwoliłam sobie przytoczyć fragment dotyczący tej dyskusji-bo innej sobie nie przypominam...(jeżeli była-proszę o korektę).

Proponuję zwrócić szczególną uwagę na "cętki" i rozmnażanie".

Nie mam więcej pytań 8)

Link to comment
Share on other sites

Guest miccc

cetki czy pregi... Chyba nie zaprzeczysz, ze to to samo. Zreszta pozniej ta osoba tlumaczyla jeszcze, ze to takie cetki, pregi (nie umiala dobrac odp slowa).

i nie zaprzeczysz, ze padlo takie zdanie: "Jak zyje nie widzialam pregowanego cc" i tylko o to sie rozchodzi. Nie o zadne rozmnazanie.

Wypadaloby odpowiedziec: "w takim razie malo jeszcze widzialas"

Wyglada to jakbym sie czepial, ale tamta osoba nie dosc, ze uwaza sie za wielkiego znawce tematu czesto poucza i tez sie czepia.

Ja tez nie mam wiecej pytan 8)

Link to comment
Share on other sites

Sylwia, spoko. Wraz z usunięciem michalla z molosów, pojawia się coraz więcej osób, które "w pierwszych słowach mego listu" barrdzo go popierają. :wink:

Ano zauważyłam,zauważyłam 8)

Bardzo wzrosło poparcie dla michalla molosowego-coś jakby rozdwojenie jaźni prawdopodobnie 8)

Jakoś mi trudno postawić znak równości między cętkami a pręgami :wink:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...