Jump to content
Dogomania

Strona adopcyjna CC


furciaczek

Recommended Posts

W zwiazku z tym ze w ostatnim czasie mamy wysyp corsiakow szukajacych nowych domow wraz z GB wpadlysmy na pomysl stworzenia strony adopcyjnej.

W chwili obecnej jestesmy na etapie szukania serwera a to jak wiadomo nie trwa zbyt dlugo wiec juz za kilka dni zaczniemy budowe strony na powaznie.
Serwer i domene oplacac bede z wlasnej kieszeni, nie sa to zbyt duze koszty a do darmowych wynalazkow nie mam zaufania.

Jesli chodzi o adres strony to mysle ze [URL="http://www.adopcjecanecorso.pl"]www.adopcjecanecorso.pl[/URL] /com/ue
jesli macie inne poropozycje piszcie, kazdy pomysl czy rada mile widziane.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 368
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='GameBoy']ciotka powaŻnie - popraw i usune to

adres jest ok, taki lub [URL="http://www.adopcjecc.pl/com/eu"]www.adopcjecc.pl/com/eu[/URL]

strona niestety jest porzebna, teraz w Wawie jest malucha 8 tyg ale cale szczescie ma juz dom, do ktorego pojedzie za 2 tyg[/quote]

Wiedzialam wiedzialam zeby nie ufac temu slownikowi...napisalam przez z i podkreslilo:roll:

Mysle ze i jedna i druga domena bedzie wolna , jak juz bede sie decydowac dam znac:p

Potrzebne beda napewno zdiecia i historie psiakow.
Zdiecia publikowane tylko i wylacznie za zgoda autora.
Tekst na strone glowna...ale to chyba nie wielki problem.

I teraz jakie dzialy proponujecie?

Napewno:

szukaja domu
znalazly dom
zanim zaadoptujesz
opis rasy

czekam na dalsze propozycje:p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='GameBoy']no i zakldka - kontakt, moze odnosnik jakis do wzoru umowy adopcyjnej i warunkach adopcji[/quote]

Zapisane:p

Kochany Eriaczek (Eria) zrobi nam banerek i logo na strone:loveu: Takiego talentu to nikt chyba na dogo nie ma wiec efekt bedzie zapewne powalajacy:loveu:

Wieczorkiem zasiadam do pracy:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='GameBoy']ciesze sie ciotka
powiedz jak to bedze wygladalo jezeli chodzi o koszta[/quote]

Nie beda to jakies wielkie oplaty, wszytsko zalezy od serwera, za swoja prywatna strone placilam bodajze cos kolo 300zl rocznie... ale koszta biore na siebie...w funtach zdecydowanie lepiej to brzmi:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='GameBoy']domyslam sie ciotka
jak szybko mogloby to ruszyc
i trzebaby sie zobligowac czy tylko CC i w typie CC czy tez te, ktore po 2 piwach CC przypominaja ;)[/quote]

Jak szybko...no ciezko powiedziec, zalezy ile czasu bede miala, mysle ze zrobie cos prostszego bez zadnych udziwnien, tak zeby wszystko bylo jasno i przejzyscie napisane.
Wstepny projekt, strone glowna jakos w tym tygodniu juz bede miala...no chyba ze cos mi wypadnie pilnego.
Duzy nacisk chcialabym rowniez polozyc na opis rasy... szczegolnie na wymagania i problemy jakie cc moga sprawiac, i dlaczego nie warto kupowac psa bez roda...

No tak ciezko powiedziec...na pewno CC i w typie...a jak wyjdzie w praniu to zobaczymy, wiesz jak to jest.

Ciotka podeslij mi na pw linki do wszystkich cc jakie szukaja i szukaly domku o jakich wiesz. Te z dzialu CC mam...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='GameBoy']ciotka ja znam tylko Borysa i ta suke ostatnia z klembowa
na Fm sa jest jeszcze ten pies rodowodowy ale wolalabym zeby to byly psy z dogo a nie te z FM
nic wiecej
a o czas pytam o tak, zeby miec rozeznanie ile to moze potrwac[/quote]

O i kolejny problem... czy umieszczamy psy ktore dojzymy gdzies tam w przestrzeni wirtualnej, te zgloszone czy jak... na pewno nie bede umieszczac zdiec bez zgody autora...za duzo problemow pozniej z tego moze wyniknac:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='GameBoy']nawet teraz jest suka do sprzedania za 100 zlotych
kopiowane uszy, blekitna - 10 mcy
jest na allegro[/quote]

Najgorsze jest to ze to dopiero poczatek:angryy:
Boje sie tego co bedzie za pare lat:shake:

[quote name='Ask@']Dziewczyny bardzo bardzo podoba mi się tem pomysł!!Ja niestety w sferze komuterowej to całkiem zielona jestem ale jak będe mogła to pomoge!!!!![/quote]

Ty myslisz ja robie:evil_lol: Kazda uwaga czy rada napewno sie przyda:p

Link to comment
Share on other sites

No dobra, jestem w trakcie robienia, schemat jako taki juz mam.
Moja "wizja" wyglada tak zeby na pierwszej stronie umiescic nie dlugi tekst opisujacy to co nas sklonilo do zalozenia tej strony lub zrobic w tym miejscu dzial "nowosci" i w razie potrzeby opisywac tam nowe wydarzenia, plany itp.

Co wy na to??

GB rozumiem ze moge wykorzystac historie i zdiecia Borysa??
Bo to on zmobilizowal mnie do dzialania i to dzieki niemu ta strona powstaje....

Link to comment
Share on other sites

GB masz zdiecia Borysa zebrane gdzies w kupie?? moze album jakis na fotosiku czy cos?

W ogole to lipa ze zdieciami straszna jest... a bez zdiec to wiadomo nieciekawie sie strona prezentuje. Nie moge przeciez zamiescic na stronie fot cc z wystaw a takich cholercia najwiecej....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='GameBoy']nie mam na fotosiku, ale moge Ci wpakowac w jeden folder i przeslac
moja hexa tez jest z adopcji wiec chyba tez sie nadaje[/quote]

Myslalam o Hexie ale chcialam Ci niespodzianke zrobic... niestety zawalilas:eviltong:

Rame strony mam juz praktycznie gotowa w razie potrzeby cos sie doda cos sie odejmie:evil_lol: Teraz trzeba sie skupic na grafice i tekstach...

Tak sobie mysle czy poczatkowo nie wykozystac zdiec z przeprowadzonych juz adopcji...nawet tych starszych.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...