Jump to content
Dogomania

CACIB Rzeszów, 7-8.02.2009


Atik

Recommended Posts

Kurcze, mam nadzieje, ze nie będą przesadzać bo jedziemy w 4 osoby :shake: a na dodatek zobaczyłam, że dogi i bassety ( te dwie rasy najbardziej chcę popodglądać ;)) są w dwa różne dni...to mi pół wypłaty pójdzie na ten wyjazd :crazyeye: a do tego planuję, jak spotkam kupić, BARF na próbę... olabooga :-o

No ale nic.. przyjemności kosztują :eviltong:

A wiadomo jakie rasy o której startują??

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 755
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Vectra']a dlaczemu nie ma numerków z potwierdzeniami ?
będą gigant kolejki :([/quote]

No własnie:angryy:
W przypadku "wejścia"danej rasy na ring o 10.00 to będzie straszna nerwówka. Co mają powiedzieć wystawcy przyjeżdżajacy "z Polski"?
Mamy zimę, warunki drogowe mogą być fatalne i co wtedy jak będziemy
zmuszeni stać w kolejce po numerek a sędziowanie juz się rozpocznie?
Moim zdaniem jest to skandal, nie po to płacę cięzkie pieniądze żeby fundować sobie dodatkowy stres.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='_Liliana']No własnie:angryy:
W przypadku "wejścia"danej rasy na ring o 10.00 to będzie straszna nerwówka. Co mają powiedzieć wystawcy przyjeżdżajacy "z Polski"?
Mamy zimę, warunki drogowe mogą być fatalne i co wtedy jak będziemy
zmuszeni stać w kolejce po numerek a sędziowanie juz się rozpocznie?
Moim zdaniem jest to skandal, nie po to płacę cięzkie pieniądze żeby fundować sobie dodatkowy stres.[/quote]


zgadzam się z przedmówczynią...
to jest MIĘDZYNARODOWA wystawa, a nie mała "krajówka", gdzie można sobie pozwolić na taki "numer"...a i wtedy też jest to uciążliwe dla wystawców,zwłaszcza tych co dalej mieszkają, gdzie muszą zerwać się wcześniej, żeby zdążyć postać w kolejce :shake:
przykre...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iwona1984']bądzmy dobrej myśli :)[/quote]
TAAAAAk..........:diabloti:
Faktycznie nic innego nie pozostaje.
Tylko że akurat w naszym przypadku mamy conajmniej 4h jazdy, pod
warunkiem że warunki bedą znosne.
Wystawiamy psiurki z IX grupy które wymagają jeszcze przygotowania
przed wejściem na ring.
Wyjedziemy odpowiednio wczesnie ale czy zdażymy?
Jestem wieloletnim wystawcą i przyznam że dla mnie osobiście ta "dezorganizacja" z niewiadomych przyczyn jest karygodna.
Tak jak pisałam powyżej, zafundowałam sobie nieświadomie dodatkowy stres.
Czy ktoś wie czy w ubiegłym roku w Rzeszowie było podobnie?
Słyszałam o tej wystawie pochlebne opinie i w związku z tym zgłosiłam
moje skarby,dlatego ciekawi mnie czy rok temu organizatorzy też sprawili taką niespodziankę?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='_Liliana']TAAAAAk..........:diabloti:
Faktycznie nic innego nie pozostaje.
Tylko że akurat w naszym przypadku mamy conajmniej 4h jazdy, pod
warunkiem że warunki bedą znosne.
Wystawiamy psiurki z IX grupy które wymagają jeszcze przygotowania
przed wejściem na ring.
Wyjedziemy odpowiednio wczesnie ale czy zdażymy?
Jestem wieloletnim wystawcą i przyznam że dla mnie osobiście ta "dezorganizacja" z niewiadomych przyczyn jest karygodna.
Tak jak pisałam powyżej, zafundowałam sobie nieświadomie dodatkowy stres.
Czy ktoś wie czy w ubiegłym roku w Rzeszowie było podobnie?
Słyszałam o tej wystawie pochlebne opinie i w związku z tym zgłosiłam
moje skarby,dlatego ciekawi mnie czy rok temu organizatorzy też sprawili taką niespodziankę?[/quote]


...z zagranicy potwierdzenia też przychodzż bez numerów i odbiera się je na ringu :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maks i Spark']...z zagranicy potwierdzenia też przychodzż bez numerów i odbiera się je na ringu :cool3:[/quote]

Dzięki za informację:crazyeye:
Mam tylko pytanko, bo byc może się nie doczytałam w ulotce, za co z góry przepraszam:oops:
Gdzie :-ow Rzeszowie bedą do odbioru numery startowe?
Na ringu?

Link to comment
Share on other sites

[B]Liliana[/B] numerki odbierasz razem z katalogiem ;)
ja jestem co roku w Rzeszowie i nigdy w gigantycznych kolejkach nie stałam:eviltong: stoja ci, którzy nie maja opłaconej wystawy:evil_lol: dla reszty jest osobny punkt i idzie to szybciutko;) ale gdzie on był w zeszłym roku, to za ideę nie pamietam -nie przywiazuje wagi do takich drobnostek:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Rok temu, jak i we wcześniejszych latach było tak samo, czyli numery katalogowe razem z katalogiem odbierało się w punkcie przyjmowania psów na wystawie. Z tego co pamiętam w ostatnich latach nigdy nikt nie stał w kolejce dłużej niż kilka minut. Oczywiście pozostałe dokumenty czyli karta oceny, dyplom i teczka będą czekać na wystawców na odpowiednich ringach.

Ten punkt był w zeszłym roku przy wejściu do hali (już wewnątrz oczywiście) i zapewne będzie tam też w tym roku.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AnkaW']Ty też masz w niedzielę? :multi::multi: super, do zobaczenia :lol:[/quote]


Nie, ale będę towarzysko :eviltong:. Nie wiem tylko czy uda mi się przemycić coś małego i puchatego. Nie wiem czy wpuszczą mnie z niezgłoszonym psiakiem :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BarbeSale']O ile mnie pamięć nie myli to na [B]żadną [/B]wystawę psów rasowych nie można wejść z psem który nie jest ujęty w katalogu.[/quote]
[B]Teoretycznie [/B]tak, ale w praktyce różnie z tym bywa.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...