Jump to content
Dogomania

CACIB Rzeszów, 7-8.02.2009


Atik

Recommended Posts

  • Replies 755
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

jaka jest opłata za MP ?
na zgłoszeniu jest
" [B]Przesłanie zgłoszenia zobowiązuje zgłaszającego do uiszczenia opłaty[/B], bez względu na to, czy uczestnik weźnie zostanie udział w konkursie, czy też nie."

a na stronie oddziału nie mogę znaleźć takiej informacji.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Darianna']Ile wynosi wstęp dla niewystawców (widzów)?

i od której godziny się zaczyna, czyli od kiedy wpuszczani będą widzowie?[/quote]


Właśnie? ^^
Ja wiem, ze tzw. 'sekretariat' jest do 9 chyba. Przydałoby się, zeby wtedy już wpuszczali... a cena nie wiem jaka. Moze ktoś wie?

Link to comment
Share on other sites

Jak już coś to "przyjmowanie psów" ale i tak będzie można odebrać katalog i numerek na pewno też później.

Sekretariat wystawy jest czynny przez cały czas trwania wystawy.

No i nie widzę sensu za bardzo przychodzenia bez psa (jako widz) przed powiedzmy 9.30, gdyż ocena na ringach zaczyna się o 10.00

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BarbeSale']Jak już coś to "przyjmowanie psów" ale i tak będzie można odebrać katalog i numerek na pewno też później.

Sekretariat wystawy jest czynny przez cały czas trwania wystawy.

No i nie widzę sensu za bardzo przychodzenia bez psa (jako widz) przed powiedzmy 9.30, gdyż ocena na ringach zaczyna się o 10.00[/quote]

A ja z innej beczki zapytam: do kiedy można się deklarować jeśli chodzi o jakieś nagródki? Komu to zgłosić? Czy @ do oddziału wystarczy? Kiedy trzeba je dostarczyć?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BarbeSale']
No i nie widzę sensu za bardzo przychodzenia bez psa (jako widz) przed powiedzmy 9.30, gdyż ocena na ringach zaczyna się o 10.00[/quote]

Ogólnie nie ma sensu, ale ja jestem umówiona z kilkoma włascicielami. Nomalnie bym przyszła o 10

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Atik']Ooooo to ciekawe, ciekawe ... No cóż fajnie, że wiedzą jaka rasa o której będzie sędziowana wg planu sędziowania jak jeszcze go nie ma. Ciekawe, nawet bardzo ... I w innych kwestiach również.[/quote]

Nie trzeba robić z tego afery... Napisałam to co się dowiedziałam od paru osób. Nigdy nie wystawiałam psa, wiec cała procedura mnie nie interesowała. Wystarczyło napisać, ze nic do konca nie wiadomo :roll:
I jest to TYLKO jedna rasa, nie kilka.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zuza i Noddy']A ja mam pytanko czy ktoś mógłby pożyczyć psiaka na MP w sobotę?[/quote]
o której zaczyna sie MP? wystawiam w sobote basenji i pinczerke- pierwsza klasa młodziezy (debiut na hali), druga posrednia- ma juz troche wystaw na koncie- jak Ci którys futrzak pasuje ( a mi godzina :p ) pisz na pw;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zuza i Noddy']Nie chce mi się wysłać zgłoszenie na maila który jest podany, jest jakiś inny?[/quote]
Na stronie oddziału jest napisane :
"[COLOR=#ff3300][FONT=Verdana]!!! zgłoszenia wysyłane e-mailem lub faxem nie będą brane pod uwagę !!!"[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#ff3300][FONT=Verdana][/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Zgłoszenia młodego prezentera idą automatycznie na adres [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] :P

[B]Wszystkich, którzy wczoraj wysyłali do nas pocztę mniej więcej od południa proszę o przesłanie jej raz jeszcze. Mięliśmy małą awarię i ta poczta do nas nie dochodziła.[/B]
Chodzi oczywiście o adres [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]

[B]Moja prośba nie dotyczy zgłoszeń!! One szły na serwer i potwierdzenie wysłania przychodziło.
Prośba dotyczy tylko korespondencji na adres [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] i Młodego Prezentera.[/B]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...