Jump to content
Dogomania

rozetki, kotyliony, floo...


moon_light

Recommended Posts

[quote name='cockermanka']Od paru lat robię na Krajową beagle i tam zawsze jest tak:
1 - czerwony
2 - szafirowy
3 - żółty
4 - zielony[/QUOTE]
A fakt, z taką kolorystyką spotkałam się za granicą :-)
Ale zrozumiałam, ze panbazyl miała na myśli dla 1,2,3 kolory medali i co dla 4 :>

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mańka_']A fakt, z taką kolorystyką spotkałam się za granicą :-)
Ale zrozumiałam, ze panbazyl miała na myśli dla 1,2,3 kolory medali i co dla 4 :>[/QUOTE]
tak, dokładnie tak. A tak dokładnie to BIS - bo chcę zrobić tak jak powinno być. I mam problem z IV lokatą właśnie.

Link to comment
Share on other sites

Coś dla rozetolubnych, czyli wieniec świąteczny do powieszenia na drzwi lub ścianę

Średnica całości około 33cm

możliwość umieszczenia zdjęć lub napisów w środkach małych rozetek

możliwość modyfikacji ilości małych rozetek i ich wzorów (np tylko dwa lub cały wieniec z jednego wzoru)

Dla hodowców, wystawców, handlerów...

Tylko 3 sztuki! Zamówienia na PW lub przez mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]

[IMG]http://x.garnek.pl/ga1697/58efbe7ff474ba23875883a3/piekny_i_niebanalny_wieniec.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewelina7797']Idą święta więc czas robić ozdobne bombeczki :D
Ta akurat jest z kryształkami swarovskiego ;)
Jak by ktoś był zainteresowany proszę pisać priv.
średnica: 16




[IMG]http://zalacznik.wp.pl/0/d691/2012-11-18 21.53.55.jpg?tsn=1353424635742&zalf=Nowe&wid=8137&p=2&o2=3440166&t=IMAGE&st=JPEG&ct=QkFTRTY0[/IMG][/QUOTE]

też tak macie?

Link to comment
Share on other sites

ooo ale dziwne O.O bo ja to z wp wzięłam ze swoich wiadomości :P to może wstawię jeszcze raz i przepraszam za błąd :( to się nie powtórzy ! i przepraszam bardzo nawet nie wiem dlaczego pojawia się ten paszport :O
[IMG]https://lh6.googleusercontent.com/--VxL703daZo/UKvUqxRHgjI/AAAAAAAACnw/ZFA3co0UT2g/s512/2012-11-18%2021.53.55%20%281%29.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

no teraz bomba jest jak trzeba. :)
że z wp wzięłaś to wiem, prześledziłam część trasy zdjęcia.
na pv napisz mi czy miałaś ostatnio skan paszportu kogoś z Ukrainy - bo u mnie nadal jest to zdjęcie, mimo odświeżania ekranu czy zamykania komputera. Bo znam dobrze tą osobę której zdjęcie mi się pokazuje zamiast tej bombki (w tym poście pierwszym co pisałaś)

Link to comment
Share on other sites

no i sprawa mojego zdjęcia się wyjaśniła.
Do konca nie wiem jak to się stało, ale coś dziwnego się zadziało, cos co praktycznie jest niemozliwe i nie powinno się zdażyć (czyli jesteśmy na wyższym poziomie rozumienia, mówiąc po ludzku - tu zaczynają się "cuda"). Ewelina w poście pierwszym o swoich bombkach (z resztą bardzo fajnych :) ) załączyła zdjęcie bombki które się chyba nie otwierało. Za to u mnie się w miejscu zdjęcia (ale jak byłam zalogowana na dogo a na dogo wchodzilam przez swoją pocztę) pojawiało się zdjęcie paszportu osoby którą znam. A jak wchodziłam na dogo bez logowania albo z ominieciem swojej poczty to w pierwszym poście o bombce nie miałam żadnego obrazka (pewnie jak wszyscy inni). I przy pomocy dobrych dusz (którym bardzo dziekuje!) doszlismy do wniosku, że cos co niemożliwe się wlaśnie zdażyło, ale jak to nie wiem. W każdym razie (ale to tylko sie dzialo u mnie i pod warunkiem wejścia na dogo z poczty) podczepiło mi się zdjęcie z załącznika jaki dostałam w mailu ponad 3 lata temu! Nie wiem jak sie to stało i dlaczego akurat ten załącznik a nie inny. W każdym razie sprawa sie wyjaśniła :)
Mam nawiedzony komputer. Nauczyłam się robić screeny i posprzatałam sobie pocztę :)

A bombki Eweliny są śliczne i choinka nimi obwieszona musi wyglądać uroczo :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='panbazyl']no i sprawa mojego zdjęcia się wyjaśniła.
Do konca nie wiem jak to się stało, ale coś dziwnego się zadziało, cos co praktycznie jest niemozliwe i nie powinno się zdażyć (czyli jesteśmy na wyższym poziomie rozumienia, mówiąc po ludzku - tu zaczynają się "cuda"). Ewelina w poście pierwszym o swoich bombkach (z resztą bardzo fajnych :) ) załączyła zdjęcie bombki które się chyba nie otwierało. Za to u mnie się w miejscu zdjęcia (ale jak byłam zalogowana na dogo a na dogo wchodzilam przez swoją pocztę) pojawiało się zdjęcie paszportu osoby którą znam. A jak wchodziłam na dogo bez logowania albo z ominieciem swojej poczty to w pierwszym poście o bombce nie miałam żadnego obrazka (pewnie jak wszyscy inni). I przy pomocy dobrych dusz (którym bardzo dziekuje!) doszlismy do wniosku, że cos co niemożliwe się wlaśnie zdażyło, ale jak to nie wiem. W każdym razie (ale to tylko sie dzialo u mnie i pod warunkiem wejścia na dogo z poczty) podczepiło mi się zdjęcie z załącznika jaki dostałam w mailu ponad 3 lata temu! Nie wiem jak sie to stało i dlaczego akurat ten załącznik a nie inny. W każdym razie sprawa sie wyjaśniła :)
Mam nawiedzony komputer. Nauczyłam się robić screeny i posprzatałam sobie pocztę :)

A bombki Eweliny są śliczne i choinka nimi obwieszona musi wyglądać uroczo :)[/QUOTE]
Dziękuję Bardzo i cieszę się że problem został rozwiązany ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

[quote name='mańka_']Oj, oj, a czemu tak tajemniczo? :-D[/QUOTE]
żadna tajemnica, tylko zdjęcia robione przed 2 godzinami w nocy i na wlepce środkowej światło się odbija jak psu na nie powiem czym. No ogólnie mówiąc kiepsko całośc przez to wygląda. Kolory wstążek też nie te - bo jedna jest zielona - to nawet widać, a druga niebieska granatowa - czego tu nie widać. Zdjęcia bez lampy robione, ale jednak nie to światło. jak zrobię za dnia to wrzucę całość. To są rozety na specjalne zamówienia dla konkretnych psów, nie na wystawy tylko do domu.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...