Jump to content
Dogomania

Anna Winiarska


after

Recommended Posts

  • 9 months later...
  • 2 months later...

Jesteśmy po sędziowaniu , u tej pani.
Coż można powiedzieć .... niewiele , sędzina miła , ale mało kontaktowa ...
Ocenia dość sprawnie , opisy daje skromne ...
W zęby sama nie zagląda , trzeba samemu pokazać całe uzębienie z przodu i po bokach , to samo jądra u psa ... nie maca ... podchodzi do psiaka od tyły i samemu się prezentuje "klejnoty" .. żadnego psa nie dotykała , przynajmniej w mojej rasie.
Ani nie zodradzam , ani nie polecam .... ot co , trzeba samemu sprawdzić.

a oto ta Pani

[IMG]http://i203.photobucket.com/albums/aa2/vectra_foto/Kwiecien%20209/wystawa%20grudziac/18042009-072.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 9 months later...
  • 1 month later...

mojego psa oceniała raz, dostał Zw Mł mimo problemów ze staniem w miejscu ;) ogólnie jedna z suk znajomej dosłownie się położyła na ringu a sędzina się po prostu uśmiechnęła i dała WO. Z moich wrażeń to bardzo miła Pani która uzasadnia swoją ocenę i każe dużo biegać ( przynajmniej wyżłom)

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...
  • 2 weeks later...

To nie jest podważanie opinii sędziego, tylko opinia jako dziennikarska.
Dokładnie taka sama, jaką można usłyszeć w MECZACH PIŁKARSKICH u komentatorów.
To chyba i tak łagodniejsze, niż pokazanie i omówienie, jak całego meczu, np. całego sędziowania w danym ringu przez tego czy innego sędziego na łamach gazety "Mój Pies". Nie ma czegoś takiego jak cenzura dziennikarska. Mamy wolność słowa, ustawową. I można omawiać decyzje sędziego na meczach, to i można omawiać decyzję sędziego na wystawach.

Dziennikarz ma prawo do własnej opinii i umieszczania jej gdzie tylko chce.
I to jest super !
Poza tym, to co jest napisane w Regulaminie Wystaw Psów Rasowych o niepodważaniu decyzji sędziego pod groźbą kary, jest absolutnie nie zgodne z konstytucją RP.


Nie po to się płaci za wystawy, żeby były one nie profesjonalne.
Nawet, jeżeli ktoś traktuje to jako zabawę, ale czyta wzorce, książki sędziów o budowie psa, jedzie na wystawę a tam...
... okazuje się, że nijak ma się to, do tego, co się dzieje i jak ocenia psa sędzia na wystawie. TAK NIE MOŻE BYĆ !

A jak za pewne wiadomo, dziennikarze mają swoje źródła informacji i nie muszą ich podawać ;)
pozdrawiam
ps. no przepraszam, ale za literą prawa, dziennikarstwa, jestem za pan brat.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...