Jump to content
Dogomania

Mysliwy grozi ze zastrzeli mojego psa


Puma1984

Recommended Posts

  • Replies 54
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

shin.........czytałam wątek tego psa.
boże tak się składa że mam smycze wiesz? nawet szelki-wyobraz sobie że wiem co to jest.
jej kur.... za przeproszeniem ja nwet nie wiedziałam że ten facet był mysliwym,dziś po tej awanturze się dowiedziałam.
u nas w okolicy( mówię o tych terenach na które chodzę z psami) nikt nagminnie nie rozstawia wnyków!!!! bo tu nie ma żadnej zwierzyny!!!!!,parę razy zająca widziałam.mój pies nie miał rany,nawet mu o mocno szyi nie ścisnęło.
nikt tu nie strzela i nie poluje bo nie ma na co! jeszcze raz mówię że wokół sa domy,mieszkają ludzie.a las jest malutki-spytam jutro kogoś o powierzchnię bo sie nie znam na tym.
to nie jest tak że ja biore psy do ogromnego lasu,one biegają gdzie chca a ja nie wiem gdzie są:/
zresztą nie będę się tłumaczyć.parę rad wezę sobie do serca-dzięki dziewczyny.
a co do shin-nie masz prawa pisać że jestem nieodpowiedzialna,nie mam wyobrazni i że jestem głupia. bo jeśli każdy głupi i nieodpowiedziany człowiek uratowałby w swoim życiu kilkanście zwierzecych stworzen to świat byłby o wiele lepszy........

Link to comment
Share on other sites

Fibi, się nie denerwuj tylko sprawdź czy lasek jest dzierżawiony przez Koło Łowieckie. Dwa -zgłoś groźby karalne-no bo groził, że będzie strzelał do psów, ale ty się boisz że ciebie przypadkiem albo i nie trafi - do dzielnicowego. Dzielnicowy sprawdzi ile prawdy w gminnej wieści o przeszłości pana sąsiada i pouczy go, albo i nielegalnej broni poszuka. Nie daj się zastraszyc, ale...działaj z głoiwą i nie narażaj psów. Jak już się stanie- za późno pluc sobie w brodę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fibi:)']shin.........czytałam wątek tego psa.[/quote]I najwyrazniej nie zalapalas, ze pies biegajacy luzem stanowi zagrozenie tez i dla siebie.
[quote]boże tak się składa że mam smycze wiesz? nawet szelki-wyobraz sobie że wiem co to jest.[/quote]Fajnie, ze masz szelki. Szkoda, ze nie masz linki :evil_lol: Zreszta nie chodzi o 'manie', a o 'uzywanie'. Kumasz roznice, czy musze napisac pierdyliard znakow zapytania????????? :eviltong:
[quote]jej kur.... za przeproszeniem ja nwet nie wiedziałam że ten facet był mysliwym,dziś po tej awanturze się dowiedziałam.[/quote]Ciesz sie, ze dowiedzialas sie dzisiaj, a nie po smierci psa.
[quote]parę razy zająca widziałam.mój pies nie miał rany,nawet mu o mocno szyi nie ścisnęło.[/quote]I przez to zakladasz, ze zawsze tak bedzie? Raz mnie potracil samochod, ale nic mi nie bylo - przez to moge przestac sie rozgladac, jak przechodze przez jezdnie? :roll:
[quote]nikt tu nie strzela i nie poluje bo nie ma na co![/quote]Nie wiesz, ze pies tez jest dla mysliwego dobrym celem?
[quote]jeszcze raz mówię że wokół sa domy,mieszkają ludzie.a las jest malutki-spytam jutro kogoś o powierzchnię bo sie nie znam na tym.[/quote]Ale co ci po powierzchni, jak wariat ci psa ustrzeli? Bedziesz wtedy psiemu trupowi mowic, ze sorka, ale nikt nie mial prawa strzelac?

[quote]a co do shin-nie masz prawa pisać że jestem nieodpowiedzialna,nie mam wyobrazni i że jestem głupia. bo jeśli każdy głupi i nieodpowiedziany człowiek uratowałby w swoim życiu kilkanście zwierzecych stworzen to świat byłby o wiele lepszy........[/quote]1. moj nick podlega deklinacji
2. oh, lubie logiczne argumenty. No bo przeciez to jasne, ze skoro ratujesz biedne zwierzatka, to o swoje tez dbasz. Tak samo jak policjant zaden nigdy nie uzyje przemocy wobec swojej rodziny :evil_lol:
Nie wyjezdzaj mi tu z tym, ile to zwierzat uratowalas, bo nie chce mi sie z toba licytowac, a na dogo to praktycznie co 5 osoba to wolontariusz/dzialajacy na wlasna lape/karmiciel bezdomniakow/DT/robiacy przy adopcjach, wiec wiesz, nie pod ten adres z takim argumentem.

Po prostu zglos na policje, ze sasiad ma nielegalnie bron, i ze grozil, ale swoje psy trzymaj zabezpieczone, i nie bedzie problemu, tak?

Btw, zacznij pisac ze spacjami, bedzie twoj text latwiejszy do przeczytania.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martens']Lepiej psa pilnować, niż udowadniać swoje racje, kiedy pies jest już martwy.[/quote]

"Lepiej zapobiegać niż leczyć". Popieram Was,pies nie może biegać samopas jeszcze przy takim "człowieku".
Stronę [URL="http://www.stopodstrzalom.pl/"]www.stopodstrzalom.pl[/URL] czytałam. Oczywiście prawo jest po stronie tych myśliwych. Jeżeli czytaliście komentarze tam,to było o tym (nie pamiętam dokładnie),że jeden z myśliwych miał jakąś wadę wzroku i strzelał pod słońce. Więc po co się za to bierze? Nie rozumiem tych ludzi :/

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...