Jump to content
Dogomania

Petsitter


BooBC

Recommended Posts

  • Replies 66
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Czy podpisujecie z właścicielem jakieś umowy? Czy pisze on jakieś oświadczenie, że psa odbierze?

Obawiam się, że załóżmy wezmę psa pod opiekę, do siebie, a właściciel wróci, psa nie odbierze albo się go wyprze...

Co zrobic aby takiej sytuacji uniknąc? Jak się zabezpieczyc? Nie macie takich obaw?

Link to comment
Share on other sites

Hmm,papiery dostane poczta za jakies 4 dni ale napewno jestem ubezpieczona w razie gdy:
-pies pod moja opieka zostanie zaatakowany przez innego psa
-pies pod moja opieka zaatakuje innego psa(czlowieka)
-pies pod moja opieka ucieknie i sie nie znajdzie
-pies pod moja opieka spowoduje wypadek
-jesli mam klucze do mieszkania z ktorego zabieram psa na spacer pod nieobecnosc wlascicieli i po ich powrocie cos bedzie zepsute to moga mnie zaskarzyc-na to tez mam ubezpieczenie
Te rzeczy byly dla mnie najwazniejsze i na to mam teraz ubezpieczenie wiec bardzo sie ciesze tym bardziej ze wcale nie bylo drogie ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

kilka osób pisało, że chcą/będą podpisywać umowy. mógłby mi ktoś jakoś przybliżyć, jak taka umowa może wyglądać? :oops: mile widziane wszelakie uwagi tutaj/ via pw lub mailowo: [email][email protected][/email]

zaczęłam studia, ale okazało się, że mam podejrzanie dużo wolnego czasu :-o no i pomyślałam sobie, że może...

tylko niepokoi mnie jedno - US. co z podatkami? płaci się takowe, czy jest to za mały dochód? nie mam zielonego pojęcia o podatkach, umysł humanistyczny jestem i na razie jeszcze człek "bezdochodowy" :oops: ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='joanika']poważnie?
chyba od 4 000 zł :evil_lol: Z tego co ja wiem podatek płaci się jeśli roczny dochód wyniósł 3 tys. z groszami.[/quote]

też tak coś mi się kołatało, a jak zobaczyłam post masterki to trochę zbaraniałam :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...