Jump to content
Dogomania

Petsitter


BooBC

Recommended Posts

Witam!

Chodzi mi o cenę. Bo zupełnie nie mam pojęcia ile :oops: Być może będę zajmowała się psem. Będzie to opieka przez tydzień, pies będzie u mnie w domu, ponieważ właścicielka wyjeżdża.

Z góry dziękuję za pomoc.
Karolina & Boo.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 66
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ta suczka, ktora do mnie przyjezdza (z innego miasta w ogole;p) ma zawsze swoja karme.. na moja prosbe tez ostatnio miala kupiona lepsza obroze na pchelki.. a po wizycie u mnie miala wizyte u weta i czyszczenie baaardzo zaniedbanych zebow... do tego pare razy dostalam "napiwek" ostatnim razem dosc sporawy... bo wlascicielowi nie chcialo sie "grubszych" rozmieniac..

Link to comment
Share on other sites

ja nie spisuję bo zazwyczaj to są znajomi lub znajomi zanajomych.Wychodze też a astem i raz miałam spięcie(po chyba 3 latach dopiero) i to była wina tego drugiego psa bo ast był na smyczy i w kagasńcu.Ucieczek nie było nigdy.Jesli nie mam z psem kontatku to go nie spuszczam ze smyczy..Raz też jamniczka sie zraniła w łapę(ostatni dzień tygodniowego pobytu)to ja zszyłam i powiedziałam o tym włascicielowi.


A ja mam pytanie ile petsiterow płaci podatki od dochodów i ma zarejestrowaną działalność?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='RudaPaskuda']ja nie spisuję bo zazwyczaj to są znajomi lub znajomi zanajomych.Wychodze też a astem i raz miałam spięcie(po chyba 3 latach dopiero) i to była wina tego drugiego psa bo ast był na smyczy i w kagasńcu.Ucieczek nie było nigdy.Jesli nie mam z psem kontatku to go nie spuszczam ze smyczy..Raz też jamniczka sie zraniła w łapę(ostatni dzień tygodniowego pobytu)to ja zszyłam i powiedziałam o tym włascicielowi.[/quote]
A jak właściciele reagują na takie sytuacje?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='RudaPaskuda']

A ja mam pytanie ile petsiterow płaci podatki od dochodów i ma zarejestrowaną działalność?[/quote]


Oj, zdaje sie, ze w Polsce jeszcze nikt nie moze nazwac tego dzialalnoscia i pewnie nikt nie placi za to podatkow.

Link to comment
Share on other sites

U mnie raczej nie opłaca sie rejestrować, bo w sumie opieki poszukują tylko na wakacje, może czasem sporadycznie na weekend.W sumie tez sie nad tym zastanawiałam, bo sie opiekowuje psem/psami. Tylko ze niedaleko mniejest hotel dla psów, tam właśnie biora 20 zł za dobe, wieć w moim przypadku obnize cene do 15zl +karma(lub własna), więc tak czy siak dochód niewielki.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='moniqa']U mnie raczej nie opłaca sie rejestrować, bo w sumie opieki poszukują tylko na wakacje, może czasem sporadycznie na weekend.W sumie tez sie nad tym zastanawiałam, bo sie opiekowuje psem/psami. Tylko ze niedaleko mniejest hotel dla psów, tam właśnie biora 20 zł za dobe, wieć w moim przypadku obnize cene do 15zl +karma(lub własna), więc tak czy siak dochód niewielki.[/quote]

Ja tez zanizalam cene i to jest blad :cool1: Teraz wiem ile sa warte moje uslugi i nie narzekam na brak klientow.

[quote name='palma']Cieszę sie, że temat się podoba ... niech się rozwija.
A co do mnie to 20zł / dobę było za dużo :lol: :eviltong: :lol: I pani powiedziała, że sąsiadka wyjdzie i nasypie karmy :lol: .

Pozdrawiam.[/quote]

O rany :shake: I pies caly czas bedzie sam siedzial :cool1:

Link to comment
Share on other sites

Trzeba sie cenic. Moj czas jest cenny. Jesli kogos nie stac, to jego problem. Uwazam, ze lepiej potem zejsc z ceny, np stalym klientom, niz zasuwac za marne grosze. Zawsze mozna sie tez dogadac na inne rozliczenie, moze wlasciciel psa prwadzi jakies uslugi, z ktorych w zamian za opieke nad psem my mozemy skorzystac? Ja mialam tak wielokrotnie.

Link to comment
Share on other sites

tak czy siak jest to dochód na czarno i jakby sie fiskus dowiedział to było by marnie..zwłaszcza jak sie komuś podpadnie. Bo mi sie zdarza czasem zarobić druga pensję w miesiacu :D Wiem ze jest jedna dziewczyna co ma założoną działalność..Ale ma też ceny okrutne(z 2 x wyższe od moich)
Biore 35zł/dzień + karma i 10 zł/h za spacer.Jak jakies usługi dodatkow czyli opieka pooperacyjna(kroplówki, zastrzyki, opróżnianie pęcherza itd) to wiecej

a co do spraw zranień, pogryzień itp to zależy wszystko od właściciela.Ci od asta powiedzieli zebym nie chodziła z psem w kagańcu bo oni nie bedą sie ciaać po sadach...A ast sobie poradzi bo to urodzony morderca :)
Jamnikowi przyjeli to ze zrozumieniem..Zwłasza ze pomoc fachową pod reką:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...