Jump to content
Dogomania

BARCELONA'04 / KOLEJNA ŚCIEMA WIELKICH HISZPAŃSKICH HODOWCÓW


Chima

Recommended Posts

Gratuluje!

Potomek Embata, taki "mieszaniec" zostal zwyciezca europy :-)

adbzeppelin.jpg

Dla Hiszpanow to wpadka na calego <hehe>

@gorzala

ataki na hodowcow? jezeli owi hodowcy zachowywali by sie fair i chcieliby zagrac w otwarte karty nie dochodziloby do takich "awantur". Ja tez chcialabym znac prawdziwe pochodzenie ich psow.... w koncu z kamienia sie nie urodzily!

oni prowadza tam wlasna "polityke" dziala to troche jak kiedys w komuna w polandzie <hehe> co odgornie powiedziane jest "swiete".

Link to comment
Share on other sites

gorzala

gdybyś był na wystawie o której piszesz to mógł byś się odezwać, ale jak zgłaszasz psa i niestać cie na wyjechanie nawet za maisto to się dziecko nie odzywaj, bo robisz tylko z siebie pośmiewisko

w roli wyjaśnienia ja tam byłem

Link to comment
Share on other sites

terzia

naśmiewasz się z błękitnych majorek a dlaczego nie czepiasz się Fantyrella del corteza .... (nie pisze przydomka ale to córka Embata)

w rodowodzie ma oficjalnie wpisane umaszczenie

BŁĘKITNE Z BIAŁYMI ZNACZENIAMI

Link to comment
Share on other sites

@ jodzon

byles tam?

byles szoferem ukrainczykow? chociaz dobrze ci zaplacili? :P

podziel sie z gorzala, zrob cos dobrego.... moze z twoja pomoca finansowa bedzie go "stac" na kolejna wystawe <hehehehehehe>

fantyrella niebieska? kurcze.... to chyba jak ja widzialam byla juz przefarbowana <hehehe>

fantyrella%20spezial.jpg

p.s

dlaczego nie piszesz nic konkretnego o tej wystawie?

znow ganiales caly czas za spodnicami <hehehehe> ???

Link to comment
Share on other sites

terzia

naśmiewasz się z błękitnych majorek a dlaczego nie czepiasz się Fantyrella del corteza .... (nie pisze przydomka ale to córka Embata)

w rodowodzie ma oficjalnie wpisane umaszczenie

BŁĘKITNE Z BIAŁYMI ZNACZENIAMI

Jodzon wybacz ale jesteś dosyć mało wiargodny jako forumowicz bo umiesz tylko bić piane, a nie pisać coś konstruktywnego. Więc skoro nawet nie umiesz podać przydomka to sie nie ośmieszaj. Swoją drogą nawet jeśli to prawda, ze ta córka Embata jest błekitna to szczeniak ma to do siebie, ze ma 2 rodziców i bez szczegółowej analizy do czego był by potrzebny rodowód nie można ocenieć czy kolor błekitny idzie od matki czy od ojca czy oboje niosą gen błekitny. No ale to tego znajomość rodowodu to podstawa, a z tymi rodowodami to u majorek troszkę trudno.

Chociaż moze ta Fantyrella del corteza ..... ma za ojca i matkę wpisanęgo Embata :D :) co jest spotykane na majorce 8)

Link to comment
Share on other sites

terzia

gdybym nic o tobie nie wiedzial to potraktował bym to poważnie, ale ktoś kto pracuje w biurze od 6 do 7 (bo sprząta) nie będzie nigdy w stanie pojechać nawet popatzreć za taśmą

Marek

wejdż na strone (kolega gorzala poda Ci aders) i sam zobacz co jest napisane w rodowodzie

Link to comment
Share on other sites

@ gorzala

jasne, ze wypijemy!

GORZALA <hehe> nie jest coprawda przygotowana ale inne smakowitosci np. dobre wytrawne czerwone wino (5 letnie - natürlich gemacht in France), bushmills malt - 10 letnia single malt irish whisky,

finest scotch whisky - the famous grouse. jakby cos slodkiego to likierek toffee dooley´s czeka a na dobra sprawe.... poslka wodeczka tez sie znajdzie.

Link to comment
Share on other sites

Skoro to siostra Falcona to rodowód juz znam, dzięki wyjaśnienią Gorzały juz wiemy czemu w rodowodzie jest wpisany kolor błękitny.

Tylko jest maly problem skoro to jej fotka to albo jestem daltonistą albo ona nie jest błekitna.

Swoją droga do polski w swoim czasie przyjechał taki amstaff COLUMB Iperia Staff (dzisiaj MłChPL i CHPL) w rodowodzie ma kolor Blue, a jest płowy :) i tego co wiem to na razie nawet błękitnych szczeniaków nie dał.

Link to comment
Share on other sites

@ jodzon

sloneczko ty moje... a co ty o mnie wiesz skarbeczku ty moj?

zly jestes na mnie bo nie usunelam twoich psow z mojej strony? grzybku, w koncu obcielam ci glowe... zeby nikt nie widzial kto stoi przy psie... a ty caly czas sie pienisz...

przykro mi, ze pracujesz jako sprzatacz..... moze poszukac ci jakiegos sprzatania w hamburgu? chociaz zarobisz wiecej na godzine!

Link to comment
Share on other sites

@ gorzala

a ja myslalam, ze to jodzonek nasz kochany jako sprzatacz pracuje.... i przykro mu, ze musi sobie dorabiac obwozeniem ukrainczykow :wink:

no coz - zyjemy w ciezkich czasach i trzeba sie cieszyc, ze ma sie chocby job sprzatacza!

:popcorn:

Link to comment
Share on other sites

Elo Elo

No z tą wystawą to faktycznie padaka na całego, w ojczyżnie majorek organizowana ważna wystawa, a tu hiszpanie dają pokaz paru sztuk, żenujące...

A najśmieszniejsze jest to, że Ci ludzi mają czelność brać głos w dyskusji, wprowadzac idiotyczne zmiany i krytykowaćludzi, którzy faktycznie w temacie mają duzo do powiedzenia i dużo zrobili.

Cóż, Hiszpanie wystawili sobie w tym momencie ocene sami sobie a jaką to chyba jasne... :evilbat:

@ jodzon

Twoje śmiałe teksty oczerniające Terese to już zajebista przesada!!!! Jesteś dorosłym facetem , a zachowujesz się jak głupi glut z podstawówki, któremu jeśli zaczyna brakować argumentów, wchodzi albo na sprawy rodzinne, albo na życie prywatne.

Gówno Cie powinno interesować, gdzie i jako kto pracuje Teresa i każdy tutaj udzielający się na forum.

Twje uwagi świadczą tylko o Twoim poziomie intelektualnym, a zasadzie o jego braku.

Mało tego, wpieprzasz się w dyskusję dotyczącą wystawy, piszesz, że na niej byłes ( nie intertesuje mnie czy jako szofer czy kto inny) i co? wielkie jajco, w sprawie zasdniczej nie udzielasz głosu, tylko się rzucasz do wszystkich jak wściekły pies na łańcuchu.

Człowieku Ty sie lepiej zasatnów nad tym co robisz i co mówisz, a najlepiej to nie mów nic bo i tak nic ciekawego jeszcze nie powiedziałes.

Co do Fantyrelli to faktycznie z Ciebie daltonista. Widziałeś tę suke chociaż raz na żywo ? Może chociaż na zdjęciu ?bo jeśli tak to gratuluję poczucia humory pisząć, że suka ta ma cokolwiek błękitnego..no może od czasu do czasu zdarza jej się marzyć o błękitnych migdałach :evilbat:

Link to comment
Share on other sites

Jodzon Ty jakis nienormalny jestes kolejny raz piszesz cos ale kolejny raz nic na temat, co cie ineteruje sutuacja materialna Terzi czy Gorzaly?

Twoje posty typu:

nie stanowi Pan wiarygodnego rozmówcy, a już tym bardziej wiarygodnego źródła jakichkolwiek informacji
Jasnym staję się fakt, że "rozmowa" z Panem to raczej mordęga i przebijanie się przez wartki nurt kłamstw i pomówień
gdybyś był na wystawie o której piszesz to mógł byś się odezwać, ale jak zgłaszasz psa i niestać cie na wyjechanie nawet za maisto

(zamknij morde chytry lisku po co mi to mowisz ja nie jestem fiskus)

gdybym nic o tobie nie wiedzial to potraktował bym to poważnie, ale ktoś kto pracuje w biurze od 6 do 7

Natomiast odnosze wrazenie ze poza bezsesownym pomawianiem ludzi nie masz nic do powiedzenia bo jak piszesz o psach to w ten sposob:

nie pisze przydomka
wejdż na strone (kolega gorzala poda Ci aders)

Wiem ze Gorzala jest dobrym specjalista w dziedzinie psow ale nie boj sie tak go z nim mozna porozmawiac naprawde (moze da Ci nawet kiedys poglaskac swojego psa).I prosze zacznij pisac w koncu o psach tylko nie w ten sposob piszesz:

Propozycje zmian we wzorcu złożone w FCI różnią się od tych jakie Pan przedstawił

A potem nie dzielisz sie z nami swoimi informacjami (moze ich poprostu nie masz).Jak to chlopaku z Toba jest pokaz ze cos wiesz napisz cos o psach albo w spokoju daj sie wypowiadac tym ktorzy maja bo ja chetnie czytam np posty gorzaly bo sa konkretne o psach masz inny poglad napisz tylko o psach moze sie z toba ktos zgodzi jak podasz jakies argumenty.PISZ O PSACH prosze

Ma ktos wiecej fotek tego psa z Ukrainy bo to ktore jest jakos slabo go pokazuje

Link to comment
Share on other sites

Rozbawiła mnie sytuacja tu na forum i dlatego się odezwałem.

Poprostu pięknie widać jak tu jest, "stali bywalcy" mogą obrażać wszystkich i nikt nie ma o to pretensji, ale jesli się tylko odezwać jakoś inaczej niż oficjalnie to już jest problem.

Trzymajcie się i oby tak dalej.......

Link to comment
Share on other sites

Poprostu pięknie widać jak tu jest, "stali bywalcy" mogą obrażać wszystkich i nikt nie ma o to pretensji, ale jesli się tylko odezwać jakoś inaczej niż oficjalnie to już jest problem.

Sorry ale ja byłam osobą bezstronną i zauważyłam że główną osobą obrażającą w nieładny sposób jesteś Ty

Nie chciałem nikogo obrazić celowo, bo nie mam takiej potrzeby.

Pisząc że Terzia jest sprzątaczką którą nie stać na wyjazd do Barcelony???, Hmm

Trzymajcie się i oby tak dalej.......

Czyżbyś zrezygnował z forum? Trochę szkoda

Link to comment
Share on other sites

Ach... biedny Jodzon - az mi go zal!

Mnie... zapracowanej sprzataczce ganiajacej rano bo hamburskich biurach <hehe>. I ja mam serce!

:lol:

Jodzon - sloneczko ty moje.... moze w innym zyciu bedziemy mogli sie "dogadac" bo jak widac... w obecnym jest to malo realne. Ale jak mowil Leo Tolstoj - tylko cierpliwi zostana wynagrodzeni!

:B-fly:

Link to comment
Share on other sites

Ach... biedny Jodzon - az mi go zal!

A mi go nie żal!!!!!!!

jest takie powiedzenie, że za pysk biją w pysk !

ilekroć ktoś będzie obrażał tutaj na forum naszych przyjaciół, i nie ważne czy to bedzie jodzon, czy sama myszka miki, rekacja bedzie jedna, i niech lepiej szczekacze sobie to zapamiętają!

Link to comment
Share on other sites

@ Gorzała

Bo to nie trzeba w domu ,tylko to trzeba wyjsc na zieloną trawke i coś usmazyć np jakiego gryla... :evilbat: :evilbat: i dobre piwko wypić, albo jak w moim przypadku weselną ( NIE MOJĄ )sie delektować :P

W końcu trzeba się jakoś zrelaksować po dniu, który dostarczył tyle wrażeń hahahahhahaha :evilbat: i ciekawych wiadomości...myślę, że jak dla mnie należy do udanych mimo tej skręconej kostki....

Ja to się tak poświęciłam dla psa, że aż kostke skręciłam, torebke porwałam hahahaha 8)

i nie mów mi Gorzała, żem sierota lub dupa wołowa buahahahah :evilbat: :evilbat: :evilbat:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...