Jump to content
Dogomania

♥ Sonia - let it snow! ;)


LadyK

Recommended Posts

  • Replies 4.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Domka_Czika']Ja teraz jestem na normalnym , ale jeszcze mam laptopa :) Czasem lepiej na tym coś robić , bo laptop ...Hmmm...No zcasemlepiej :)[/QUOTE]

Ja chce laptopa,ponieważ często bywam poza domem a chce na dogo wchodzić,na naszą-klasę,fotkę.pl itp ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kati16']Ja chce laptopa,ponieważ często bywam poza domem a chce na dogo wchodzić,na naszą-klasę,fotkę.pl itp ;)[/quote]

Hmmm...Ja mam tak laptopa ustawionego , że tylko w domu internet odbiera:-( Rodzice mówili , że po co gdzie indziej:-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martunia']Ja też wróciłam z 7 lekcji w szkole. :roll: Też u mnie zimno..
Kiedy nowe foty? :lol:[/QUOTE]

Fotki może jutro,bo dzisiaj wogóle nie ma pogody na robienie fot,a w domu z lampą głupie wychodzą :roll:

[quote name='Domka_Czika']Hmmm...Ja mam tak laptopa ustawionego , że tylko w domu internet odbiera:-( Rodzice mówili , że po co gdzie indziej:-([/QUOTE]

Ja chce internet bezprzewodowy blueconnect żeby wszędzie odbierał ;)

Link to comment
Share on other sites

gratulacje :p
a co do blueconnect to moaj kolezanka ma i jej sie czaesto ta karta zacina
jak mi mowila ostatnio zaciela jej sie na 2 dni :/
jestem ciekawa jak chodzi ten z plusa (bo mam zamiar powoli zbierac na laptopa troche to potrwa ale co tam za czesto sie z mama o kompa bije :D )

Link to comment
Share on other sites

Ja nie mam laptopa i żyje jakoś xD Zresztą i tak nie mogłabym go daleko nosić, bo tylko bym miała awantury że zniszcze albo coś :) I mam też dwóch braci i wcześniej ciągle się biliśmy o kompa a teraz ktoś odrabia lekcje, ktoś na necie a jeden w domu nie przebywa prawie w goóle więc kłótni zero :]

Link to comment
Share on other sites

Witajcie wszyscy ;) Fotki będą jak tylko opracujemy plan na robienie dobrych fotek w domu :evil_lol:,bo na spacerkach taka pogoda,że szkoda słów :shake:

Chociaż my się godzine dziennie włóczymy po kałużach i strasznym zimnie :cool1: :evil_lol: Ale czego się nie robi dla psa :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martunia']Hej! :hand:
No rzeczywiście pogoda nieprzyjemna. Będziemy czekać na fotki. :)
A tak to co u Was?[/QUOTE]

A dzisiaj dostałam w szkole 5 z matematyki z kartkówki,5 z aktywności z histori i +4 z niezapowiedzianej kartkówki z chemii :multi:
A poza tym to okropna pogoda :shake: O dłuższych spacerkach ani mowy nie ma,bo się nie da iść,bo wieje,pada i zimno :shake:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...