Jump to content
Dogomania

Figury obowiązujące na MP


Paula&Goofi

Recommended Posts

Witam.
Mam pytanie. Jakie figury obowiązują na mp?!
Ja znam takie :
- Trójkąt równoboczny w lewo
- Trójkąt prawostronny
- Trójkąt lewostronny
- Trójkąt
- Tam i z powrotem czyli "I"
- Litera "T"
- Okrąg z sędzią w środku
- Mender inaczej zygzak
- Litera "L"
Czy obowiązują jeszcze jakieś ?!
Pozdrawiam i dziękuje z góry za odpowiedź !

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 236
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kiedyś miałam schematy ale mi komputer padł, a na tym nie mam. Zazwyczaj zadawane są proste figury, te połączenia kilku różnych to częściej w finałach się zdarzają, ale to jeszcze zależy na jakiego sędziego trafisz ;-)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

[quote name='McDzik']A jest gdzieś jakaś stronka dla laików gdzie te wszystkie figury są rozrysowane??? Ja nie znam ani jednej a chciałabym niedługo gdzieś wystąpić i przy okazji się nie zbłaźnić !!![/quote]

McDzik zawsze możesz się spytać kogoś,kto Ci pokaże,bo przecież pełno się kręci 'młodych' na wystawie i podejrzewam ,że napewno któregoś z nich znasz :lol:

Link to comment
Share on other sites

Kurcze :( No właśnie teraz tylko na Słowacje jade, a potem już Nowy Sącz i tam debiut, a ja zieleń soczysta ^^ pal sześć ustawić psa tak jak na normalnym ringu, bo na normalnym ringu to wsszystko zrozumiałe, ale te figury na MP to jakiś kosmos ^^ a Może ktoś powie coś o pani Supronowicz na MP? Co lubi, na co zwraca uwage, jakie figury zadaje na początek? Najgorsze jest to, że z tego co po katalogu widze , te numerki są alfabetyczne i wg nich się startuje - będę pierwsza z nazwiskiem na A na stówe, więc nawet nie będzie komu sie przede mna przypatrzeć !

Link to comment
Share on other sites

Nie widziałam jak Pani Supronowicz ocenia na jh,ale widziałam jak na normalnym ringu.Wydaję mi się,że ocenia bardzo dokładnie,zwraca uwagę na prezentacje psa.To tyle co mogę ci powiedzieć,z tego co się przyda na jh. :)
Dasz radę,napewno kogoś spotkasz przed ringiem i możesz się wtedy popytać;) Debiut najgorszy ,a później to już z górki.

Link to comment
Share on other sites

Ja to mam nerwy na sama myśl xD A to dlatego, że jak narazie czuje, że nic z tego nie wyjdzie-ejj nawet jak ktoś mi w dzien wystawy to jako tako wytlumaczy, to wiadomo, ze nie zawsze da sie trafic akurat w te figury, bo ichjest multum, dlatego potrzebuje jakis schematow, rysunkow,, jest jakas stronka? :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...