Jump to content
Dogomania

CHRCYNNO-schronisko w lesie k/Serocka. Kto pojedzie? Zwrot kosztów.


Recommended Posts

[quote name='Ziutka']Poprosiłam Emilkę o to, Ona napewno załatwi wsio ;) też czekam na jakieś wieści bo cholera wie, którym psiakom robić ogłoszenia :cool1:[/QUOTE]
Ziutus, dzis nie zadzwonilam- mialam alarm w rodzinie i nic dzis nie zalatwilam. Czekam na dalsze wiesci jutro, byc moze bédé musiala leciec znowu do Polski, oby nie.

Czy w zwiázku z tym móglabys dryndnác do nich jak bédziesz miala chwilé? Zupelnie nie mam glowy narazie. Przepraszam.

Link to comment
Share on other sites

Oki, juz mówié. Pan nie pamiétal w tej chwili co to za sucz, o której mówilam, wiéc zaproponowal przyslanie jej zdjécia do niego na maila i ma odpisac zaraz po jego odebraniu (ewentualnie moge przedzwonic potem). Kto moze wyslac fotke suczy?

Ja musze leciec- mam dzis pierwszá lekcjé latania :razz: Jesli zginé marnie- bédziecie wiedzieli gdzie i kiedy ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='emilia2280'] Kto moze wyslac fotke suczy?

[/quote]
Emilka...ja zapytanie o sunie wysłałam tego samego dnia, kiedy pojawiło sie pytanie na wątku i cisza :shake: nie dostałam odpowiedzi na maila :roll:

[B]Doddy [/B]nie mam pojęcia :cool1: nie byłam tam od tamtej pory :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='emilia2280']Ziutus, a byla tam fotka w tym mailu? Bo jesli byla to powiedz mi kiedy ten mail wyslany i jutro zadzwonié i mu przypomné..[/quote]
No jasne, ze była, były dwie jej fotki.
A zaraz spojrzę na maila kiedy wysyłałam ;)

2 wrzesień - spójrz też w mój post 459, tam jest napisane, ze wysłałam maila z zapytaniem (fotki zawsze załączam)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='emilia2280']hehe, na miotle bédé latac!!

a serio, to na takich malych samolotach (ze smigielkami po bokach, dwuosobowe, nieodrzutowe :shake:- to by byla jazzda :-o), nie wiem jak to sie dziadostwo nawet nazywa - avionetka czy cholera wie?[/quote]


uuuuuuu ciotka, brzydko sie przyznac ale zazdroszcze :oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='GameBoy']uuuuuuu ciotka, brzydko sie przyznac ale zazdroszcze :oops:[/quote]
ee, ja pewnie rzucilam sié na to a w praniu okaze sié, ze to nie takie rózowe- jak wiékszosc rzeczy. no i zdecydowanie bezpieczniejsza jestes z gruntem pod nogami! ja dzis przed lotem mówilam mézowi "tylko pamiétaj ze ja mam miesiéczne deklaracje na psy w Polsce! musisz je placic i jeszcze w testamencie kase im zostawic :evil_lol:"

Link to comment
Share on other sites

[quote name='emilia2280']ee, ja pewnie rzucilam sié na to a w praniu okaze sié, ze to nie takie rózowe- jak wiékszosc rzeczy. no i zdecydowanie bezpieczniejsza jestes z gruntem pod nogami! ja dzis przed lotem mówilam mézowi "tylko pamiétaj ze ja mam miesiéczne deklaracje na psy w Polsce! musisz je placic i jeszcze w testamencie kase im zostawic :evil_lol:"[/quote]

:mdleje::mdleje::mdleje::mdleje::mdleje:

:stupid:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...