Jump to content
Dogomania

CHRCYNNO-schronisko w lesie k/Serocka. Kto pojedzie? Zwrot kosztów.


Recommended Posts

[quote name='Rybka_39'][B]Ziutka
[/B]Lub ktoś koordynujący wate i mający kontaklt z schronem.
Dostałam [B]ofertę adopcyjną w sprawie Samera:'
[URL]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/1645277_slodki_kudlaty_samer_podaruj_mi_szanse.html[/URL]



[/B]Ziutka prosze napisz do tej pani, bo to jest szansa!!:multi::multi:[/quote]
Jasne...już piszę
:multi: :multi: :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rybka_39']Trzymam kciuki mocno za Samera!!!:loveu:
Zrobiła alegratkę dwóm 7 miesiecznym sunieczkom:
[URL]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/1667414_7_miesieczne_suczki_pzylepki_moga_isc.html[/URL][/quote]
Dzieki Rybcia za ogłoszenia :loveu:

Kontaktowałam się z Panią Agatą...tylko jest mały problem, nie mają samochodu a tam bez samochodu nijak się nie dostaniesz, to w samym lesie na odludziu jest :shake:
Ale myslimy nad transportem :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='furciaczek']Czy wiadomo juz cos wiecej na temat suszki mix CC nr chyba 220??:oops:
Czy miala jakies ogloszenia robione??
Czy kontakt do Ziuty moze zostac czy zmienic na inny??

[/quote]
Tydzień temu w sobotę sunia była w schronisku, napisałam maila czy jest nadal, pewnie dzisiaj dostanę odpowiedź to od razu dam znać tutaj na wątku ;)
Już nie pamiętam czy miała ogloszenia :shake:
A kontakt podawaj do mnie ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ziutka']Tydzień temu w sobotę sunia była w schronisku, napisałam maila czy jest nadal, pewnie dzisiaj dostanę odpowiedź to od razu dam znać tutaj na wątku ;)
Już nie pamiętam czy miała ogloszenia :shake:
A kontakt podawaj do mnie ;)[/quote]

Dziekuje:p

A wiadomo jak z jej charakterkiem??
Uspokoila sie troszke...
Chcialabym cos o niej napisac w ogloszeniach i na stronie ale pewnie ciezko czegokolwiek sie dowiedziec:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ziutka']Dzieki Rybcia za ogłoszenia :loveu:

Kontaktowałam się z Panią Agatą...tylko jest mały problem, nie mają samochodu a tam bez samochodu nijak się nie dostaniesz, to w samym lesie na odludziu jest :shake:
Ale myslimy nad transportem :cool3:[/quote]
Jak dom jest OK, to transport się jakoś znajdzie!;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rybka_39']Jak dom jest OK, to transport się jakoś znajdzie!;)[/quote]
Dokładnie, to samo powiedziałam Agacie i Tomkowi, że coś się wykombinuje, przecież Samer nie może nie pójść do nowego domu tylko ze względu na to, że nie miał czym do niego pojechać :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='furciaczek']

A wiadomo jak z jej charakterkiem??
Uspokoila sie troszke...
Chcialabym cos o niej napisac w ogloszeniach i na stronie ale pewnie ciezko czegokolwiek sie dowiedziec:shake:[/quote]
DOkładnie, ciężko się dowiedzieć...napisałam kilka dni temu maila i cisza :shake:
[B]Emilko [/B]może mogłabyś zadzwonić do schroniska i zapytać ?

Dzisiaj miałam zapytanie właśnie o tą sunię ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='emilia2280']Oki. zadzwonié jutro i zapytam. Oby tylko byla jeszcze.[/quote]
Dziekuje bardzo :loveu:
Jak możesz to poproś aby ktoś sprawdził psiaki i podał numery, które psy są a których już nie ma bo nie wiadomo jakie psiaki ogłaszać a najlepiej to też by było, że jak jakiś psiak idzie do domu abysmy były o tym informowane bo ehh :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magdawi']Strasznie tu cicho....Inne wątki są bardziej oblegane ... Ziutka żadnego telefonu w sprawie psiaków nie było?[/quote]
Nie :shake: żadnego :shake:
Miałam zapytania mailowe w sprawie : Samera i suni Cane Corso (no i wcześniej o Lunkę i Boryska ale ich już nie ma w schronisku :shake:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rybka_39']Fajnie gdyby ktoś zadzwonił do tego schronu i zapytał o te wszystkie psy które sa ogłaszane.;)
[/quote]
Poprosiłam Emilkę o to, Ona napewno załatwi wsio ;) też czekam na jakieś wieści bo cholera wie, którym psiakom robić ogłoszenia :cool1:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...