Jump to content
Dogomania

CHRCYNNO-schronisko w lesie k/Serocka. Kto pojedzie? Zwrot kosztów.


Recommended Posts

  • 4 months later...
  • 1 month later...

Nie wiem, gdzie zgłosić się z takim pytaniem, więc piszę tutaj. Bywa może ktoś w Chrcynnie? Byłam ostatnio po fundacyjną rottkę i wpadł mi w oko psiak. Taki niepodobny do niczego, malutki, pies, ok. 2 lat, biało-czarny, w ciapki. Latał po wybiegu, zaraz jak się wchodzi na teren właściwego schroniska. Coś mi się w nim strasznie podobało, niestety, nie mogłam zabrać, raz już zrobiłam taki numer, przez kilka dni miałam w domu szczeniaka, ale wymęczyliśmy się z naszymi dwoma psami, strasznie są zazdrosne. Z kolei u rodziny mam husky na DT. Psiak chodzi mi po głowie strasznie. Dyrektorka obiecała podesłać mi zdjęcia, mam nadzieję, że nie zapomni. Może ktoś z dogomaniaków bywa w tym schronie i mógłby zrobić psiakowi jakieś fotki? Popytałabym po krewnych i znajomych, może gdzieś udałoby się mikrusa wcisnąć... Jest malutki, może ktoś go wcześniej adoptuje, ale jeśli nie, to szkoda żeby się tam zmarnował zapomniany. Byli państwo, wstępnie go oglądali, ale pan kręcił nosem, że nijaki. :mad: Ślicznie proszę, jeśli ktoś mieszka w okolicy albo zagląda do schroniska, pomóżcie proszę ze zdjęciami mikrusa... :modla:

Link to comment
Share on other sites

no ja mam niedaleko,ale nie jeżdze tam sama...byłam zawsze z ewusek- ona zabierała stamtąd sunie CC która poszła do adopcji;)
podejrzewam że psów tam jest jeszcze więcej- Nasielsk cały "wyczyszczony", został tylko jeden pies który koczuje koło parku i marketu... zabrali "moją" sunie którą miałam się zająć jak moja tymczasowiczka znalazła dom...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 2 months later...

Cześć wam , nie czytałam wszystkich stron więc nie jestem dobrze zorientowana o czym dokaldnie jest rozmowa ale.....
Co tydzień jeżdzę z Warszawy do Nasielska , w piątek do niedzieli , również w święta,wolne dni !! ponieważ mam tam chłopaka i rodzinę ,

czy jeśli przyjadę do nich i zadeklaruje pomoc przy pieskach jako wolontariusz , nie bedą robili kłopotów? Bo wiem ze zdarzaja sie i takie schroniska ... - jak napisalam wyżej dyspoonuję transportem :) więc jeśli cos gdzies kiedys pocoś to proszę śmiało pisać !! Mogę podać także nr kontaktowy na priv
Proszę o jakies informacje !! ponieważ przebywając tam mam duuuuuuuuuuuuuuuuuuuużo wolnego czasu w weekendy i dużo chęci:) Mogę tym maluszkom i starszaczkom poświęcić trochę siebie:)

Link to comment
Share on other sites

ja kilka razy pytałam o wolontariat- odpowiedz NIE. co prawda było to z 1,5 roku temu ale nie sądze aby cos sie zmieniło.
tłumaczyli się tym, że wszystkie psy z boksu na raz powinny wyjść na spacer. psów w boksie jest sporo więc potrzeba tyle osób aby wyszły na raz

Link to comment
Share on other sites

ale wolontariat to nie tylko spacery - mozna porbic psom zdjecia, ogłaszac, szukac domów tymczaswych, wyszukac psy w typie rasy i wstawiec na fora........Tylko że wolontariusz wiedzi wiecej, niz własciciel by chciał, w tym problem. Czy z tego miejsca, w lesie, na zadupiu, są jakieś adopcje?.....
Ale dziewczyny, jesteście już dwie chetne, spróbujcie pogadac z właścicielem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malagos']o, i to jest dobra wiadomośc. Jeszcze kilka takich osób i ruuuuuszymy na Chrcynno :)

Emilia, moze daj w tytule, ze szukamy chętnych na małą wyprawę?[/QUOTE]

Zrobione.

Dziewczyny, przejrzyjcie przed wyjazdem te zdjécia psów, moze sá jeszcze któres z tych w schronie?

EDIT: o kurka. zmienilo tylko tytul posta. tytul wátku bez zmian. nie wiem dlaczego :((

Link to comment
Share on other sites

[quote name='emilia2280']
Dziewczyny, przejrzyjcie przed wyjazdem te zdjécia psów, moze sá jeszcze któres z tych w schronie?([/QUOTE]

Tu też jest trochę zdjęć! :
[url]http://www.dogomania.pl/threads/108984-!!!!!-Chrcynno-!!!!!!-schronisko-niedaleko-Krzyczek[/url]...

Link to comment
Share on other sites

Tu jest kontakt do fundacji, która prowadzi schronisko, jest też o samym schronisku i psach do adopcji -pytanie tylko, kiedy była aktualizowana strona?

[URL]http://fundacja.info.pl/Kontakt.php[/URL]


[URL="http://fundacja.info.pl/Schronisko-dla-zwierz%B1t.php"]http://fundacja.info.pl/Schronisko-dla-zwierz%B1t.php[/URL]

Link to comment
Share on other sites

O ile się nie mylę, to już widziałam tę stronę jakiś czas temu.

Dziewczyny, a widziałyście pieska o nr 11K-08 Zgryf? Jaki przerażony :( Boże... kiedy dziewczyny jedziecie? Może spytacie o niego?

P.S. Przy takich zdjęciach na stronie i takiej ich ilości nikt mi nie wmówi, że im chodzi o dobro psów:/
A Emilia, pamiętasz ile oni niby mieli mieć adopcji miesięcznie w tej leśnej głuszy?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...