Jump to content
Dogomania

CHRCYNNO-schronisko w lesie k/Serocka. Kto pojedzie? Zwrot kosztów.


Recommended Posts

Pamiętam historię schroniska w Kruszewie -nikt nic nie wiedział, zła sława otaczała to miejsce, jeden drugiego pytał...Aż pojechały dziewczyny z Niczyich, poznały nowych kierowników (2 osoby) i zawiazała sie współpraca. Ja też ich juz znam i mam duzy szacunek dla ich działań -srterylizacji, leczenia, ogólnie podejscia.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Dziewczyny, odezwal siépan chétny na laciatego Landsdeera z tego schronu:

"Witam
Warunki dla psa, to napewno ogrod i dom. Bedzie mieszkal w domu, okolo 75m kw. W nocy moze spac na ganku. Niedaleko domu sa miejsca gdzie bedzie mogl sie wybiegac na spacerze. Zamierzam czeste spacery. W domu sa 4 osoby, nia ma dzieci. Ja chcialbym wiedziec jakie pies ma przyzwyczajenia. To znaczy gdzie przebywal do tej pory. Jesli chodzi o sterylizacje to wyrazimy zgode. Chcialbym wiedziec, czy to ma duzy wplyw na psa. Czy piesek jest moze agresywny?. W domu mamy jednego psa, maly kundel, okolo 10 lat. Zgadzam sie na podpisanie umowy adopcyjnej i wizyte poadopcyjna.
Pozdrawiam serdecznie
XXX"

Kto moze sprawdzic czy pies jest w schronie (jutro?) i zadzwonic do pana, jesli pies jest. ?

Edit: ten pies (post nr 8 na 1-szej stronie):
[SIZE=5][COLOR=#ff0000]048
[/COLOR][/SIZE][B][SIZE=2][COLOR=#ff0000]Piesio w typie rasy "Landser" ma nie więcej, jak 1,5 roku. Bardzo przyjazny do ludzi i innych zwierząt, cały czas domagał się głaskania i chciał rozdawać buziaki.[/COLOR]
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images28.fotosik.pl/222/0f7f0b4b8f539c32.jpg[/IMG][/URL]

[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images29.fotosik.pl/221/7e15dec51473a4ce.jpg[/IMG][/URL][/SIZE][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ziutka']A czy już wiadomo coś na temat tego, czy psina nadal jest w schronie ?[/QUOTE]

Pan zdecydowany na przygarniécie psa- jak nie tego to innego. Chyba Sylwia nie dogadala sié z pracownikiem, który twierdzil ze polowé psów majá czarno-bialych :roll: i nie mial pojécia o jakim psie mowa. Nie mamy ich numerów ewidencyjnych, te numery co tu sá, on nie mial pojécia o nich.

Dom mozna sprawdzic dla psa- tego lub nie. I w miédzyczasie lapac wlasciciela schronu, on chyba tylko bédzie mógl poznac psa, musieli sobie gdzies i te nasze numery ewid. zapisac?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ewusek']przed chwila dostalam wiadomosc od Pana Krzysztofa, ze piesek jest w schronisku !!![/QUOTE]

To super bo wlasnie wrocilam z wizyty przedadopcyjnej. Dom jest bardzo dobry ,co prawda nie bylo jeszcze syna czyli osoby ktora dzwonila ale najwzniejsze ze byli rodzice czyli wlasciciele domu. Posesja jest ogrodzona ,pies ma mieszkac w domku tak jak staruszek ,ktorego przygarneli 5 lat temu (przyszedl pod ich bramke wychudzony z obdarta szyja po lancuch) . Psiak ma byc dla rodziny ale syn bedzie chodzil na dlugie spacery. I jeszcze okazalo sie ,ze dwa dni temu panstwo byli u Bozenki w niepolomicach i chcieli adoptowac kota ale Bozenka nie miala i prosila zeby ogladali program kundel bury i kocury i namowila ich zeby zamiast jednego wzieli dwa no i sie zgodzili i wlasnie czekaja na nie .maja juz karme przygotowana i porobione z drzewa co po czym kotki beda wychodzic. Panstwo dbaja ,szczepią i lecza zwierzaki.
Dobrze by bylo zeby psiak byl zgodny ze staruszkiem i z kotkami ale jak panstwo stwierdzili , że w razie czego to kotki moga zamieszkac na pietrze jak by ich nie lubial . wypytalam tez co by bylo gdyby jednak psiak atakowal staruszka ,napewno by nie oddali , ja sama zaproponowalam ze jak by co to przeciez psiak moze w najgorszym razie zamieszkac w garazu domowym . ale to na wypadek gdyby okazlo sie ze nie zgadza sie z psem i kotami :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='emilia2280']Zmienilam literówké. Bylam tam i jeszcze zle piszé :eviltong:

Tymczasem poprosilam o wizyté u pana Foksiéi Dzekus. Dom trzeba sprawdzic, zeby okazja sié nie zmarnowala.[/QUOTE]

Emila jezeli podajsz link do sprawdzenia domku to wklejaj dokladnie ta strone o ktorej mowa o piesku :loveu:to tak na przyszlosc ,poniewaz jak wkleilam linka pokazala mi sie pierwsz strona wiec nie wiedzilam o jakiego psa chodzi i dlatego napisalam zebys mi napisal ale widze ze nie mogła wiadomosc dotrzec. :shake: ja z koleji z braku czasu nie moglam wertowac stron , a nie przyszlo mi do glowy zeby przejsc na ostatnia strone ,ale i tak wczesniej nie mialam mozliwosci sparwdzenia domku . :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='emilia2280']Foksiu, jestem Ci niezmiernie wdziéczna za té wizyté. :loveu: Dziékujé.

To teraz szukamy transportu Chrcynno-Kraków. I na kogo mam podpisac umowé? Ja nie jestem z fundacji ani nic :roll:[/QUOTE]

Emilko ,ja nie wiem jak to jest w tamtym schronisku ale u nas kazdy podpisuje umowe bezposrednio w schronisku nawet wolontariusz jak bieze psa do hotelu podpisuje umowe na siebie a potem przepisuje na nowa osobe ktora adoptuje psiaka i taka umowe dostarcza sie do schroniska. Jezeli tam tak jest to osoba ktora przywiezie psa bedzie musiala przepisac umowe ,Jezeli tam nie podpisuja i nie ewidencjonuja psiakow to bedzie mozna spisac umowe na arkuiszach wolontariuszy ,kazdy z nas taki ma i mysle ze dziewczyny z Warszawy tez takie maja. ;)
jezeli psiak przyjedzie wieczorna pora moge pomoc tutaj na miejscu ale musze wiedziec wczesniej z dwa dni kiedy to bedzie.:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rybka_39']Emilko napisz, że transport potrzebny do Krakowa, a nie do Karakowa:cool3:[/QUOTE]

haaaaaaaaa. lapa mi sié zatrzésla. juz poprawilam. dziéki :evil_lol:

napisalam wczoraj do pati-c o transport. czekam na odpowiedz. ona chyba bédzie wiedziala o umowie do podpisania i jak to powinno wygládac :roll:

Link to comment
Share on other sites

w schronisku osoba, ktora odbiera psa dostaje KARTE PSA/wypis ze zdjeciem, pieczatka i adnotacjami ogolnymi, czyli kiedy psa przyjeto do schronu, kiedy byl odrobaczany, szczepiony, jakie mial zabiegi weterynaryjne itd.

Podpisuje sie oswiadczenie, ze odebralo sie psa.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...