Jump to content
Dogomania

CHRCYNNO-schronisko w lesie k/Serocka. Kto pojedzie? Zwrot kosztów.


Recommended Posts

Nie rozumiem tego tonu! Masz jakiś problem? Ja piszę swoje zdanie na ten temat bo mam do tego prawo - tak samo jak wy! Co do tego czy ja sobie życzę czy tez nie żebyście mogły uczestniczyć w tym forum to raczej jest chyba mało istotne! Ja nie założyłam tego wątku, więc wszelkie tego typu insynuacje proszę nie kierować do mnie ale do założycielki wątku ;)
Ja was nie powstrzymuje przed niczym. Jedzcie, droga wolna i oby wam się udało uratować choć jednego psa stamtąd tyle że co wam to da skoro na to miejsce przyjdzie kolejny...
Ratujcie pieski dla własnego "widzi mi się" i mam nadzieje że sumienie da wam spać po nocach... Łukaszewiczowi to na rękę ;) za kolejnego będzie mógł wziąć 3 tysiące... - których potem nie wykaże w sprawozdaniu!
Ja skupiam się na innym ratowaniu tych psów a w szczegolności na zbieraniu dowodów przeciwko temu miejscu! A wy... cóż! Ten następny zapewne już takiego szczęścia mieć nie będzie jak ten którego może zdołacie uratować!

Link to comment
Share on other sites

Ale po co te wykrzykniki....ja jak chcę pokrzyczeć to idę na boisko :smile:

 

mój ton w mojej ocenie dalece odbiega od Twojego

 

jak napisałaś Ty pomagasz inaczej a my spróbujemy inaczej - my Tobie nie doradzamy co powinnaś zrobić a co nie więc prosimy o to samo - nie przeszkadzamy Tobie w Twoich działaniach więc niech każdy to co uważa za słuszne

 

gdybyś chciała porozmawiać w normalnym spokojnym tonie to proszę o wiadomość prywatną albo o rozmowę telefoniczną ( numer podam na PW )  bo słowo pisane ma często inny oddźwięk niż słowo mówione ale nerwy tu nie wskazane naprawdę i wykrzyknictwo

 

i wszystko w temacie

 

pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Ale po co te wykrzykniki....ja jak chcę pokrzyczeć to idę na boisko :smile:

 

mój ton w mojej ocenie dalece odbiega od Twojego

 

 

i wszystko w temacie

 

pozdrawiam


Pozdrów pana Łukaszewicza :) Na pewno się ucieszy ;)

A jeśli pytasz się po co wykrzykniki w moim poście to jakbyś ruszyła mózgownicą wiedziałabyś...  ale do tego trzeba jmieć jakąś wiedzę, ty jak widać jej nie posiadasza nawet w najmniejszym zakresie!

 

Nie miałam internetu - przez spalony most w Warszawie poszły jakieś łącza mojego operatora i nie mam internetu w domu a teraz jestem w pracy i też nie mogę za bardzo korzystać.

 

Ziutka chora na lekach - ja też się rozłożyłam ale na moje zapytanie czy ktoś pojedzie ze mną nie było niestety chętnych i nikt się nie zgłosił bo byłam gotowa o czym wielokrotnie pisałam jechać nawet z chorobą.

 

Florentyna nie mogła coś jej wypadło więc sama nie pojechałam z wiadomych względów.

 

Chciałabym publicznie oświadczyć że razem z Ziutką jak pojedziemy to nie wyrażamy zgody jeśli uda nam się zrobić jakieś zdjęcia - na WYKORZYSTYWANIE ICH PRZEZ INNYCH bez naszej zgody do innych celów niż OGŁASZANIE PSIAKÓW

 

Nie będziemy uczestniczyły w ŻADNYCH sporach pomiędzy innymi osobami trzecimi a Schroniskiem w Chrcynnie - NIE TAKI JEST NASZ CEL!!!!

 

Zależy nam na tym abyśmy miały możliwość zrobienia zdjęć pieskom i ogłaszaniu ich - funduszy na hotele nie mamy a mamy kilka zwierzaków pod swoją opieką więc JEDYNA nasza pomoc na obecny moment to pomoc w ogłoszeniach.

Jeśli ktoś tego nie będzie potrafił zrozumieć - zdjęcia nie będą pojawiały się na tym ani na żadnym innym wątku.

 

I tym postem właśnie odpowiedziałaś mi na dręczące mnie pytanie: dlaczego to miejsce jeszcze istnieje? 
"Gratuluje" takiej wspólpracy!
 

Link to comment
Share on other sites

rozumiem że wspólny dialog sprowadza się do obrażania mojej osoby przez Ciebie więc podziękuję za subskrybcję tego wątku - a szkoda bo może inne osoby go śledzą i ktoś wypatrzyłby jakiegoś piesa z naszego zdjęcia.

 

Szkoda że oceniasz wiedzę ludzką po jednym dwóch wpisach nie znając kogoś no ale trudno - inni też mają możliwość ocenić Twoją wiedzę po Twoich :-)

 

pozdrawiam i powodzenia w Twoich działaniach

Link to comment
Share on other sites

rozumiem że wspólny dialog sprowadza się do obrażania mojej osoby przez Ciebie więc podziękuję za subskrybcję tego wątku - a szkoda bo może inne osoby go śledzą i ktoś wypatrzyłby jakiegoś piesa z naszego zdjęcia.

 

Szkoda że oceniasz wiedzę ludzką po jednym dwóch wpisach nie znając kogoś no ale trudno - inni też mają możliwość ocenić Twoją wiedzę po Twoich :smile:

 

pozdrawiam i powodzenia w Twoich działaniach

 

Pozdrów pana Łukaszewicza :) Na pewno się ucieszy ;)

A jeśli pytasz się po co wykrzykniki w moim poście to jakbyś ruszyła mózgownicą wiedziałabyś...  ale do tego trzeba jmieć jakąś wiedzę, ty jak widać jej nie posiadasza nawet w najmniejszym zakresie!

 

 

I tym postem właśnie odpowiedziałaś mi na dręczące mnie pytanie: dlaczego to miejsce jeszcze istnieje? 
"Gratuluje" takiej wspólpracy!
 

rozumiem że wspólny dialog sprowadza się do obrażania mojej osoby przez Ciebie więc podziękuję za subskrybcję tego wątku - a szkoda bo może inne osoby go śledzą i ktoś wypatrzyłby jakiegoś piesa z naszego zdjęcia.

 

Szkoda że oceniasz wiedzę ludzką po jednym dwóch wpisach nie znając kogoś no ale trudno - inni też mają możliwość ocenić Twoją wiedzę po Twoich :-)

 

pozdrawiam i powodzenia w Twoich działaniach

Link to comment
Share on other sites

Kejciu, jeśli jeszcze raz napiszeszmi takie oszczerstwa na mój temat jakie napisałaś mi na PW, obiecuje ci że spotkamy się w sądzie! W dupie mam co myślisz na temat tego pana! I jeśli tak bardzo chcesz mu pomóc to najlepiej wyciągnij wszystkie pieski a nie skupiaj się na robieniu zdjęć! Ale pamiętaj, będziesz musiała szybko znajować im domy bo w 2014 r schronisko to miało podpisane umowy z 20 gminami!
 

nie wysyłałam Ci żadnych PW...nie pisałam z Tobą na PW....

 

Boże SZOK!

Link to comment
Share on other sites

Kejciu, jeśli jeszcze raz napiszeszmi takie oszczerstwa na mój temat jakie napisałaś mi na PW, obiecuje ci że spotkamy się w sądzie! W dupie mam co myślisz na temat tego pana! I jeśli tak bardzo chcesz mu pomóc to najlepiej wyciągnij wszystkie pieski a nie skupiaj się na robieniu zdjęć! Ale pamiętaj, będziesz musiała szybko znajować im domy bo w 2014 r schronisko to miało podpisane umowy z 20 gminami!
 

Ja nic nie myślę na temat tego pana - nigdy go nie widziałam, nigdy z nim nie rozmawiałam...jak mogłabym cokolwiek pisać i mówić na temat kogoś o kim niewiele wiem ?nie oceniaj wszystkich swoją miarką...

 

dla mnie najważniejsze są psy i dla nich tam jadę ...

 

przykro mi że tak mnie oceniłaś - napisałaś nieprawdę ale mam nadzieję że teraz to Ty będziesz mogła spać spokojnie

Link to comment
Share on other sites

Rece i cyce mi opadły !!!

 

Nie wiem co napisać....bo jestem w szoku!

Chyba wroce za chwil "kilka" bo teraz brzydkie słowa mi się cisną na usta.

 

Romenko - nie mów nam co mamy robić, bo głupie nie jesteśmy, dziećmi też nie i to Twoja mózgownica jest chyba nie teges ;)

 

Możesz teraz mi odpowiadać na posta, pisać PW - uprzedzam, żadnej odpowiedzi nie dostaniesz - IGNORUJE Cię totalnie kobieto!!!!!!

 

Dobra, spadam tyrać :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Rece i cyce mi opadły !!!

 

Nie wiem co napisać....bo jestem w szoku!

Chyba wroce za chwil "kilka" bo teraz brzydkie słowa mi się cisną na usta.

 

Romenko - nie mów nam co mamy robić, bo głupie nie jesteśmy, dziećmi też nie i to Twoja mózgownica jest chyba nie teges ;)

 

Możesz teraz mi odpowiadać na posta, pisać PW - uprzedzam, żadnej odpowiedzi nie dostaniesz - IGNORUJE Cię totalnie kobieto!!!!!!

 

Dobra, spadam tyrać :)


Nic tu po mnie, a szkoda...

Przeprosiłam Kejciu, bo faktycznie nie patrzyłam kto napisał mi PW a to nie ona... 
Miałam nadzieję że spotkam się ze zrozumieniem ale jak widać punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.
Mimo wszystko róbcie swoje a ja swoje...  Jeśli uda wam się wejść i zrobić zdjęcia tym psom to pogratuluje a póki co życzę powodzenia w ratowaniu pojedynczych piesków :( - wg mnie nie tędy droga!
 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Nie rzucamy słów na wiatr - ale staramy się coś podziałać w kwestii wolontariatu i ogłoszeń piesków :)

Byłyśmy dzisiaj z Ziutką w Chrcynnie - szukamy pieska naszej koleżanki - nie zadzwoniłyśmy wcześniej i pojechałyśmy bez zapowiedzi - nie udało nam się nikogo zastać, telefonów nikt nie odbierał - będziemy próbowały możliwe że jest w tamtym schronisku, przy okazji zapytamy o możliwość wolontariatu. Udało mi się zrobić kilka zdjęć :) Zostawiłyśmy też liścik z prośbą o kontakt [url=http://www.fotosik.pl]5e7eb81515539e3cmed.jpg[/URL] [url=http://www.fotosik.pl]6ce643f1c678b426med.jpg[/URL] [url=http://www.fotosik.pl]d0ea5e5879b999c9med.jpg[/URL] [url=http://www.fotosik.pl]8524aa6e0ff0547cmed.jpg[/URL] [url=http://www.fotosik.pl]f85e57f13f047a7cmed.jpg[/URL]

Link to comment
Share on other sites

to czekamy na dalsze wieści, co odpowiedział pan w sprawie wolontariatu i pomocy w schronisku :)

Raczej nie będziemy się z tym obnosić nigdzie z wiadomych przyczyn - będziemy robiły co nasze aby pomagać psiakom - chciałyśmy tylko dać znać że nie rzuciłyśmy słów na wiatr i troszkę nam to z przyczyn osobistych zajęło czasu ale się udało coś zrobić w temacie :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Wolontariat działa :-) mają nawet swoją stronkę na FB ale z telefonu nie umiem wkleić linku

 

Byłyśmy kilkukrotnie w Chrcynnie i wzięłyśmy Sunię na DT - jak znajdzie domek to będziemy brały następnego/następną więc wszystko idzie zgodnie z moimi i Ziutki założeniami :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...