Jump to content
Dogomania
Sign in to follow this  
Anevea

Życzenie

Recommended Posts

A new story entry has been added:

[drupal=579]Życzenie[/drupal]

[quote][I][FONT=Times New Roman]Dla mojej kochanej Lady (Dusi) zza Tęczowego Mostu,[/FONT][/I]<em><span style="font-size: 11pt"><font face="Times New Roman">[/quote]

Share this post


Link to post
Share on other sites
4 sierpnia 2007 roku na zawsze opuściłaś nasz świat. Podążyłaś dalej, do lepszego świata. Mam nadzieję, że kiedyś będzie mi dane do Ciebie dołączyć.
W opowiadaniu zamieściłam piękne chwile z naszego wspólnego życia. A to tylko niewielka ich część, bo pięknych chwil z Tobą było nieskończenie wiele.
Tęsknię i pamiętam.
Oto Twój wątek na TM
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=10632741#post10632741[/URL]

Share this post


Link to post
Share on other sites
Bardzo ładna opowieść aż mi łza spłynęła. Miałam Pusię która trzy lata temu też odeszła za tęczowy most.Teraz opiekuję się jej chorym synkiem.Moich rodziców też spotkała tragedia,za TM odeszły aż dwa psiaczki w ciągu roku.Mikiesz był juz w podeszłym wieku miał 20 lat.Utopił się w oczku,słabo chodził i nie mógł pewnie sam wyjść chociaż wody było po kolana a on sam też był takiego wzrostu:placz: Drugi,miał na imię Nero i ktoś go otruł...:placz:ciężko jest się pozbierać po takiej tragedii....Co siedzi w takich ludziach?Dlaczego oni krzywdzą zwierzęta?

Share this post


Link to post
Share on other sites
a ja nadal za tobą tęsknię. Pragnę wierzyć, że istnieje to drugie życie i że zwierzęta także TAM będą. TAM stanie się niebem tylko wtedy, kiedy Ty w nim będziesz.
U wielu osób wyblakły wspomnienia, a ja... nadal doskonale Cię pamiętam. Każdy rok, każdy dzień wspólnie przeżyty... Ciekawe, czy Amy zachowała wspomnienia o tobie... Ona ma Lankę, ale mnie nikt Ciebie nie zastąpi. Nadal bardzo Cię kocham.
Do zobaczenia kiedyś TAM...
Twoja Pani
PS. Odwiedź mnie czasem we śnie...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

Announcements

×