Jump to content
Dogomania

Karma Husse


Alaa

Recommended Posts

  • 1 month later...
  • Replies 129
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Lonley ,ja teraz zamówiłam swoim kudłaczom właśnie Optimal Light, więc za jakieś 2 miesiące będzie recenzja;) do tej pory zjadły już 2 wory po 15 kg(z owcą, a potem kurczak) i jest jak najbardziej ok. Skóra, kupki...prawidłowe ;) Dodatkowo mam wrażliwca, który na wiele karm bardzo źle reagował(orijen,acana,purina pro plan itd.itd.) a na Husse wszystko się uregulowało :)

Link to comment
Share on other sites

[U][COLOR=black][URL="http://www.dogomania.pl/members/111092-papillonek"][B]papillonek [/B][/URL][/COLOR][/U][COLOR=black][URL="http://www.dogomania.pl/members/111092-papillonek"][B]napisałam na [email protected] i przedstawiciel do mnie napisał. powiedział kiedy będzie w moim mieście i przywiózł mi je do domu. a ty co im napisałaś?[/B][/URL][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Jak myślicie warto zainwestować w Husse Kurczak i Ziemniaki?

Składniki: kurczak(odwodnione mięso z kurczaka), wątróbka z kurczaka, ziemniaki, kukurydza, tłuszcz drobiowy, olej z łososia, suszone jabłka, drożdże browarniane, pomidory, ekstrakt z Yucci Schidigera (80 mg/kg), minerały, mannooligosacharydy (150 mg/kg), fruktooligosacharydy (100 mg/kg).

Przyswajalność 90%

Troszkę mnie ta kukurydza uwiera....;) No ale 50 % mięska to już coś...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

[quote name='anetta']Jesteśmy od 1,5 m-ca na Optimal mini. Koopy ładne, sierść również. Uszaty wcina ją jak małpa kit :evil_lol:
Jak skończy ten marnie mały worek :evil_lol: to dostanie Optimala.
Podoba mi się że ta karma tak ładnie i intensywnie pachnie. Mmmmmm. Ciekawe czy Optimale też tak pachną :hmmmm:[/QUOTE]

Witam
Miałam okazje wąchać i wypróbować parę rodzajów karm Husse zarówno Jagnięcinę z ryżem dla mojej wrażliwej suni , jak rownież Prime Plus wszystkie naprawdę normalnie pachną psiaki są zadowolone chętnie jedzą. nie muszę zastanawiać się co dodać do karmy żeby jadły /Karma warta polecenia.
Osoby , które zamówiły u mnie karmę Husse są rownież zadowolone najlepszy dowód, że po skończeniu mniejszego worka zamówiły następny tylko większy.

Zainteresowanych z terenu Krakowa zapraszam
tel: 789 415 303 e-mail: [email][email protected][/email]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Greven']Ja kilka dni temu zaczęłam karmić Husse i jest tragedia. Próbek dostałam tyle, że nawet na jednym psie nie szło karmy przetestować, a co dopiero na kilku, więc kupiłam worek 20 kg. Miało być dobrej jakości za przystępne pieniędze. I faktycznie, cena ok. Ale poza tym totalna porażka.

W pierwszej dobie kupy czarne, jakieś takie... no, nie będę wchodzić w szczegóły, ale wolałoby się oglądać inne. Do tego niespotykany smród i na dodatek psy zaczęły puszczać bąki, co im się w ogóle do tej pory nie zdażało. Ok, okres przejściowy, może układ pokarmowy jeszcze się nie przystosował - ale jak zmieniałam z RC na Boscha i na odwrót, nawet dość gwałtownie, z karmienia na karmienie - takich sensacji nigdy nie było.





Kolejne dni i psy biją jakiś szokujący rekord, robią od 3 do 4 kup dziennie!! Na dodatek wielkich kup. I śmierdzących, że człowiek ma ochotę stanąć z wiatrem, bo aż mdli. Nadal puszczają bąki. Dodam, że do tej pory, na RC, Boschu, czy Purinie, robiły 1-2 kupy dziennie i to nieduże. Teraz odchody są wielkie, jak u słonia i czarne.

Dzisiaj, po bodajże czterech dobach na Husse, jedna z suk dostała ododatkowo rozwolnienia.

Mam dość, w poniedziałek zamawiam z powrotem RC, albo Boscha, jeszcze się zastanowię. Miałam nadzieję, że Husse będzie choć po części takie, jak je reklamują - że będzie się dobrze przyswajać, co najważniejsze. A mam wrażenie, że kupiłam jakieś szwedzkie Chappi i zaszkodziłam swoim psom :([/QUOTE]


To najlepszy dowód, ze sprawa ma się ta jak i u ludzi.Jedni jedz chwalą i maja sie naprawdę dobrze a drugim coś nie służy . Nie można jednak definitywnie stwierdzić ze karma jest zła może trzeba wypróbować karmy z innym składem jakiejś delikatniejszej.Domyślam się ze kupiłas worek z linii hodowlanej bo własnie one są w 20 kg workach, to jednak nic nie znaczy bo znajoma kupiła właśnie taki worek z karmą pro extra i jak dotad jest bardzo zadowolona nie ma żadnych problemów Dziwi mnie, ze tak się dzieje ale widocznie róznie reagują na rózne karmy.A co do ilości robionych kup moje czy to po Royalu, czy Eukanubie, Acanie robią taka sama ilość kup nie mniej jak co najmniej 2 a nawet trzy dziennie z tym, ze nie cuchna sa normalne takie jak mają być.
Wybór oczywiście należy do Ciebie bo nie ma żadnego przymusu karmienia psa Husse powinno się karmić tym co najlepiej mu służy a to juz Ty wiesz najlepiej.pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...
  • 5 months later...
  • 2 weeks later...

Bo prawda jest taka, że co będzie służyło jednemu, niekoniecznie musi być dobre dla drugiego. Opinie opiniami, ale dopóki się nie wypróbuje na własnym psiaku nic nie stwierdzimy. Każdy organizm jest inny, różnie przyswaja składniki zawarte w karmach...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ja własnie przestawiłem mojego psa na light optimal i ma po tym gazy, wcześniej jadł o ile pamiętam Łossia z ryżem, też husse i problemów nie było. Niestety pies po kastracji zaczął tyć i trzeba było zmienić opcję. I teraz nie wiem, co mam zrobić, myślę o spróbowaniu royal canin , też wersji light.

Link to comment
Share on other sites

A Lu najpierw była na Bricie Junior Medium, teraz je Husse Valp Giant (ze względu na dodatek na stawy), następny worek zamawiam Husse Optimal. Dla niej Husse jest o niebo lepsza od Brita (nie ma tych uciążliwych gazów), więc od siebie karmę bardzo polecam :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ronne']Ja własnie przestawiłem mojego psa na light optimal i ma po tym gazy, wcześniej jadł o ile pamiętam Łossia z ryżem, też husse i problemów nie było. Niestety pies po kastracji zaczął tyć i trzeba było zmienić opcję. I teraz nie wiem, co mam zrobić, myślę o spróbowaniu royal canin , też wersji light.[/QUOTE]

Ronne zobacz po 2-3 tygodniach czy sytuacja z gazami się ustabilizuje, może to po prostu efekt przejściowy. Zawsze możesz również wrócić do łososia skoro sie sprawdzał i zmniejszyć porcję dzienną.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[B]brazowa1[/B], czytając cały temat, kilka osób pisało na temat puszczania bąków przez swoje psy, które nigdy tego nie robiły będąc na poprzedniej karmie. Zależy, jak długo karmisz swojego psa tą karmą. Jeżeli od niedawna, według mnie to normalne - pies i jego układ pokarmowy, cały metabolizm się przystosowuje do nowego jedzenia. Jeżeli pies dostaje Husse od dłuższego czasu, myślę, że w takim razie lepiej byłoby wrócić do poprzedniej karmy bo najwidoczniej Husse nie jest dobrym wyborem. ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
  • 8 months later...

ja kupiłam karmę lax&ris i jestem bardzo zadowolona. Pies ją lepiej trawi niż taste of the wild, bo kupki nie są miękkie. Sierść stała się błyszcząca, ale nie wiem na ile jest to zasługa karmy, a na ile lepszej jakości życia, bo psa mam ze schroniska od 3,5 miesiąca (a tam spędził 2 lata).
Myślę, że na razie nie będę jej na nic zamieniać :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...