Jump to content
Dogomania

Psy z"przytuliska" w Łomiankach 30 szt. POMóżCIE OGłASZAć!


Tosia2

Recommended Posts

  • Replies 552
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

dzieki cioteczki że jesteście:):) co do [B][U][SIZE=3]huskyego - Harrego[/SIZE][/U][/B] to został znaleziony 15 grudnia 2008r. bardzo wychudzony biegł przed siebie, zawołany ostrożnie ale podszedł. Podane jedzenie wręcz pochłaniał. Jest przyjazny do innych psów. Uwielbia kontakt z człowiekiem. Jest czipowany. Mimo staran nie został znaleziony właściciel w bazach rejestrujących.Jest duzo tzn bylo duzo telefonow o niego.niestety dzwonia osoby pytajace czy na pewno jest rasowy,ile kosztuje,lub typ mlodzikow chcacych sie dowartosciowac majac rasowego,"modnego" psa.:(:(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jolek68']trzeba go ogłosić na S-O ;) początkowo myślałam że może to zaginiony sh Marcysi ale inny kolor oczu :shake:[/quote]
juz nie trzeba Hary - husky znalazł domek:):))nie znam szczegółów ale jeśli się coś dowiem dam znać:):):):)
nowe fotki pekinczyka rudego - Dedek ma na imię i troche o nim:
został zabrany z posesji na którą się przybłąkał i na której nie mógł zostać. Prawdopodobnie błąkał się bardzo, bardzo długo. Poza tym, że był bardzo wychudzony, był również bardzo brudny. Do tego stopnia, że głaszcząca go ręka kleiła się do sierści. Został wykąpany. Na szczęście nie chorował. On sam nie jest agresywny wobec innych psów, natomiast są psy, które go bardzo nie lubią. Bardzo przyjazny do człowieka i tęskni aby stać się wybrańcem losu i zamieszkać już w swoim domu. Jest pieskiem malutkim. Jego waga nie przekracza 5 kg. Jest zaszczepiony, odrobaczony, zaczipowany, wykastrowany.

[IMG]http://i44.tinypic.com/2iig8lj.jpg[/IMG]

nowe fotki fretki z wątku(tak mi sie wydaje że to ona)bo wiem że jeszcze domku nie znalazla:
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/mix-jamniczki-bez-matki-pod-paleta-zostala-jedna-suczka-u-tosi2-ds-pilnie-125617/[/URL]
[IMG]http://i40.tinypic.com/k12teq.jpg[/IMG]


jest też Nella - W grudniu 2008 zauważona została na opuszczonej posesji. Była w zaawansowanej ciąży i nie pozwoliła do siebie podejść. Urodziła 4 szczeniaki, z których 2 nie żyją, a 2 znalazły bardzo dobre domy. Neli została zabrana do lecznicy na sterylizacje. Okazała się bardzo miłą, przyjazną, nie odstępującą na krok człowieka, pragnącą miłości, której wcześniej nie zaznała. Jest sunią bardzo posłuszną. Pięknie spaceruje na smyczy. Jest zdrowa, odrobaczona, zaszczepiona, zaczipowana. Nie toleruje kotów, psy wybiórczo. Neli chce być ta jedna wybraną.
[IMG]http://i41.tinypic.com/5yhksl.jpg[/IMG]

no i fotka jeszcze amstaffa ktory nadal czeka
[IMG]http://i42.tinypic.com/2l8jiu1.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anetek100']juz nie trzeba Hary - husky znalazł domek:):))nie znam szczegółów ale jeśli się coś dowiem dam znać:):):):)

Witam Państwa,
Rzeczywiście Hary znalazł domek. Jest u nas w Dziekanowie Polskim (zwanym też bajkowym) na ul Krasnoludków. ;)
Zdjęcia Harego w nowym domu (na razie z pierwszego dnia) znajdziecie w moim albumie. Jutro zrobimy więcej zdjęć jeżeli będzie ładna pogoda.
Młody szybko sie zaaklimatyzował, jest grzeczny i nawet nie urządził demolki w pierwszy dzień Świąt, kiedy został sam w domu (nie licząc zmasakrowanych drzwi wejściowych).

Dzisiaj Hary spędził cały dzień na dworze - zabawy z piłką, podgryzanie pana i skakanie na plecy. Jednak ulubionym zajęciem Harego jest wkurzanie psa sąsiadów. Prowokuje go podchodząc do siatki a następnie zupełnie go olewając - aż mi się żal robi olbrzyma, który ewidentnie ma ochotę na zabawę ;)

Trochę mnie martwią opisy rasy ale Hary chyba nie jest 100% Husky więc jest szansa, że będzie "normalny". ;) Z cech typowych dla Husky:
1. Szybko się nudzi monotonną zabawą
2. Pilnie studiuje ogrodzenie w celu znalezienia "słabego punktu"
3. Ma trochę "kocie" zachowania - myje się, jest uparty i czasami trzeba poczekać aż przyjdzie bo akurat jest zajęty nasłuchiwaniem odgłosów wsi ;)
4. Jasno daje znać kiedy NIE MA ochoty na zabawę
5. Zdławione, bardzo rzadkie szczekanie
6. Piękne wycie w duecie i do gitary ;)
7. Próbuje jeść wyczesaną, własną sierść

Jednak mimo to jest ciepłym, czekającym na zabawy i misianie psem. Bryka jak źrebak. Porusza się pięknie i z gracją. Je nawet pomidory i sałatę (nigdzie nie wyczytałem, czy psy powinny je jeść więc proszę o radę).

Codziennie jest czesany po 2-3 razy i udało nam się już zneutralizować "zapaszek". Młody traktuje czesanie jak zabawę i próbuje kłapać więc zadanie trochę trudne. Poza tym, jak pisałem powyżej, trudno jest zdobyć jego zainteresowanie na dłużej więc czesanie jest na raty.

Chętnie będę się dzielić obserwacjami, jeżeli chcecie być zanudzani :lol:

PS
Do Tosi2
Przepraszam, że do tej pory nie przesłałem zdjęć ale przede wszystkim chcemy psa zsocjalizować a na ładne foty czas przyjdzie - zaczyna się wiosna i okazji będzie wiele. Pozdrowienia dla Mamy!

Pozdrawiam,
Michał

Link to comment
Share on other sites

Nie wiedziałem, że można psa zmęczyć do tego stopnia - a na pewno nie Husky - ale udało się! Młody padł na dywan i powarkiwaniem daje sygnał, że chce świętego spokoju.

Wszyscy szczęśliwi - my możemy posiedzieć w sieci czy pooglądać TV a młody regeneruje siły - jutro też jest dzień i na pewno nie będzie nudno!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='michalek']
Witam Państwa,
Rzeczywiście Hary znalazł domek. Jest u nas w Dziekanowie Polskim (zwanym też bajkowym) na ul Krasnoludków. ;)[/quote]
znam doskonale te bajkowe ulice :evil_lol: pochodzę z bliskich terenów ;)
[quote name='michalek']Zdjęcia Harego w nowym domu (na razie z pierwszego dnia) znajdziecie w moim albumie. Jutro zrobimy więcej zdjęć jeżeli będzie ładna pogoda.
Młody szybko sie zaaklimatyzował, jest grzeczny i nawet nie urządził demolki w pierwszy dzień Świąt, kiedy został sam w domu (nie licząc zmasakrowanych drzwi wejściowych).

Dzisiaj Hary spędził cały dzień na dworze - zabawy z piłką, podgryzanie pana i skakanie na plecy. Jednak ulubionym zajęciem Harego jest wkurzanie psa sąsiadów. Prowokuje go podchodząc do siatki a następnie zupełnie go olewając - aż mi się żal robi olbrzyma, który ewidentnie ma ochotę na zabawę ;)

Trochę mnie martwią opisy rasy ale Hary chyba nie jest 100% Husky więc jest szansa, że będzie "normalny". ;) [/quote]
to jest sh i to piękny okaz ;) nie wiem czemu myślisz inaczej :hmmmm:
[quote name='michalek']Z cech typowych dla Husky:
1. Szybko się nudzi monotonną zabawą
2. Pilnie studiuje ogrodzenie w celu znalezienia "słabego punktu"
3. Ma trochę "kocie" zachowania - myje się, jest uparty i czasami trzeba poczekać aż przyjdzie bo akurat jest zajęty nasłuchiwaniem odgłosów wsi ;)
4. Jasno daje znać kiedy NIE MA ochoty na zabawę
5. Zdławione, bardzo rzadkie szczekanie
6. Piękne wycie w duecie i do gitary ;)
7. Próbuje jeść wyczesaną, własną sierść

Jednak mimo to jest ciepłym, czekającym na zabawy i misianie psem. Bryka jak źrebak. Porusza się pięknie i z gracją. Je nawet pomidory i sałatę (nigdzie nie wyczytałem, czy psy powinny je jeść więc proszę o radę).[/quote]
może on roślinożerca :evil_lol: bo jakoś nie słyszałam by psy to jadły ;)
[quote name='michalek']Codziennie jest czesany po 2-3 razy i udało nam się już zneutralizować "zapaszek". Młody traktuje czesanie jak zabawę i próbuje kłapać więc zadanie trochę trudne. Poza tym, jak pisałem powyżej, trudno jest zdobyć jego zainteresowanie na dłużej więc czesanie jest na raty.

Chętnie będę się dzielić obserwacjami, jeżeli chcecie być zanudzani :lol:

PS
Do Tosi2
Przepraszam, że do tej pory nie przesłałem zdjęć ale przede wszystkim chcemy psa zsocjalizować a na ładne foty czas przyjdzie - zaczyna się wiosna i okazji będzie wiele. Pozdrowienia dla Mamy!

Pozdrawiam,
Michał[/quote]
pamiętaj o zasadzie:
szczęśliwy sh to zmęczony sh ;)
w razie pytań i problemów możesz popytać "specjalistów" z S-O ;)
[URL="http://forum.stake-out.org/index.php"]Psy zaprz�gowe :: Strona G��wna[/URL]
Powodzenia ;)

Link to comment
Share on other sites

Jeśli ktoś chciałby mi pomóc w robieniu ogłoszeń,będę bardzo wdzięczna:oops::roll: nowe psiaki do adopcji na stronach 52,53..są ktotkie opisy lub wstawione wątki..w razie czego proszę pytać..aha numer w sprawie adopcji tylko 501 147 350 maila hmmm mozna do mnie najwyzej będę odsylac [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] z gory dzikeuje za pomoc
aha co do calego wątku,to tosia2 pozwolila mi sie logowac jakby byly jakies poprawki ale jak sie zaloguje to osoby ktore maja cos do niej niestety mnie"zjedza";)wiec bede najwyzej nowe fotki wstawiala po prostu na nowych postach moich bo nie wiem jak inaczej
aha piesek w typie shih tsu ze zdjecia na poprzednich stronach jest u wolontariuskzi na dt i czeka na domek.niestet nie ma na razie zdjec ale podobno wyglada jak wystawowiec,ma tez kokardeczki,kucyczki wiec rozpieszczany jest,zadbany ale wciaz bez domku.jednak najwazniejsze w tej chwili to adopcje pozostalych pieskow a szczegolnie amstaffa.

Link to comment
Share on other sites

[B][COLOR="DarkGreen"]Ponieważ Tosia2 nie bywa już na swoich wątkach mam pytanie:
czy zgadzacie się, aby nową prowadzącą wątek została Anetek100?
Jeżeli ktoś ma jakieś zastrzeżenia - proszę o ich napisanie.
Zmiana prowadzącej wątek pozwoli na uaktualnianie 1 postu.[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

Hop do góry!

Nie wiem gdzie dokładnie znajduje się to przytulisko. Przy drodze? Bo jak tak to wielkie dzięki! Parenaście lat temu znalazłam psiaka. NIe miałam co z nim zrobić, zawiozłam do Łomianek, chyba właśnie tam.
Ponieważ wcześniej byłam na Jasnej (WOT i nagrywane psy do znalezione/zgubione) psina znalazła domek. ALe wielkie dzięki dla tej Pani, że ją przetrzymała ;)

Dlatego kibicuję psiakom z tego przytuliska!:multi:

michałek, miło Cię tu czytać ;)

Link to comment
Share on other sites

Generalnie nie było trudno tam trafić. Nie pamiętam jak bo było to w ... około 1998 roku :) Prowadzenie schroniska a moja interwencja - to by się zgadzało.
Odwiedzę to przytulisko pewnego dnia! Bankowo!
Cieszę się, że znalazłam ten wątek. Na początek wkleje sobie banerek :razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Madallena']
michałek, miło Cię tu czytać ;)[/quote]

Magda,
Widzę, że Ciebie wszędzie pełno ;) Mały jest ten świat ;)
Odezwij się jak będziesz w Łomiankach - zapraszam na kawę! Przy okazji poznasz naszą małą rodzinkę! Do końca tygodnia mam wolne.

Pozdrawiam,
Michał

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Szamanka'][B][COLOR=DarkGreen]Ponieważ Tosia2 nie bywa już na swoich wątkach mam pytanie:
czy zgadzacie się, aby nową prowadzącą wątek została Anetek100?
Jeżeli ktoś ma jakieś zastrzeżenia - proszę o ich napisanie.
Zmiana prowadzącej wątek pozwoli na uaktualnianie 1 postu.[/COLOR][/B][/quote]
moja ulubiona moderatorka jak zwykle w pogotowiu :loveu:
z jednym się zgodzę że ktoś musi na bieżąco prowadzić ten wątek ;) ale myślę że Olsztyn jest trochę daleko od Łomianek :evil_lol: czy [B][COLOR=DarkGreen]Anetek100[/COLOR][/B] da sobie z tym radę :niewiem: może trza się jej o to zapytać ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Szamanka'][B][COLOR="DarkGreen"]Ponieważ Tosia2 nie bywa już na swoich wątkach mam pytanie:
czy zgadzacie się, aby nową prowadzącą wątek została Anetek100?
Jeżeli ktoś ma jakieś zastrzeżenia - proszę o ich napisanie.
Zmiana prowadzącej wątek pozwoli na uaktualnianie 1 postu.[/COLOR][/B][/QUOTE]
Czy nie można dać Tosi bana za całkoształt jej zachowań?

Link to comment
Share on other sites

witam.Szamanke porposilam ja zeby zmienila prowadzacego ale pozniej ustalilysmy ze bedzie nowy watek..ten ma troche balaganu,rzadko kto na nim jest teraz wiec ja pomyslalam ze owszem Tosia moze wielu osobom zaszla za skore ale pieski nie moga na tym cierpiec wiec choc mieszkam w Olsztynie mam wiescxi co i jak,moge zadzwonic do pani Ewy itp..nowy watek stworzylam ale jeszcze Szamanka da znac:):):)Tosi juz n aodog nie bedzie z pewnych wzgledow,nie bede mowic jakich,wiec ja chcialabym choc troche jakos pokazac te psiaki...

Link to comment
Share on other sites

są to względy osobiste,może jeśli się wyjaśni wszystko to się pojawi ale wątpie nie wiem sama...aha bede miala tez prosbe chociaz kazdy ma prawo pisac i robic co zechce, zeby na nowym lomiankowym watku nie mowic juz o tosi2 to jest watek dla pieskow nie dla niej i nie na jej prosbe,,dla ich dobra,takze to moja prosba :oops::roll:z gory dziekuje

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...