Jump to content
Dogomania

TOBIASZ - kielecki dobermanek za TM [*]


Klementynkaa

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 3 months later...

Od adopcji Skipka przeleciało już równych 8 latek. Nawet nie wiem kiedy ten czas minął. Chłopak ostatnio podupadł mi na zdrowiu. Dopadło go ostre zapalenie trzustki, na początku maja tego roku i do dziś nie odzyskał jeszcze formy sprzed choroby. Wczoraj byliśmy na konsultacji u Pani kardiolog. Został bardzo gruntownie przebadany. Niestety serducho już też nie to. Niedomykalność zastawek i nieco powiększona lewa komora. Do podawanego już jakiś czas Lotensinu pani doktor dołączyła Cardisure. Jest oczywiście duża szansa na poprawienie się jeszcze jego kondycji i wydolności sercowej, bo opisane wady nie są jeszcze zbyt zaawansowane. Bardzo bym chciała, żeby Skipek jeszcze powrócił do dobrej formy i towarzyszył mi jak najdłużej. To bardzo kochany, dobry, wspaniały pies. Z nową koleżanką, Fibiśką, Skip zgadza się doskonale. Takie moje dwa, kochane, rozmerdane ogony.

Link to comment
Share on other sites

Pamietam jak jechalysmy go zobaczyc, poznac. A ja juz bylam przygotowana do zabrania go w tym dniu. Kocyk na tylnej kanapie w aucie i smycz. Spodobala mi sie od razu jego masywna sylwetka, mocne lapy i ten jego cudny, kochany pychol. Decyzja w zasadzie zapadla jeszcze przed spotkaniem. Zwrotu byc nie moglo, bo ja po prostu nigdy takiej mysli nie mialam w glowie, nie oddaje sie czlonka rodziny. Troche trzeba bylo chlopaka ogarnac, troche czasu to zabralo, alo wlasnie to jest caly koloryt adopcji. Kazdy pies jest wspanialy, tylko trzeba dac mu szanse by mogl to pokazac. Skip jest natomiast przewspanialy.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 months later...

Joluś, to nie jest tak, jak piszesz....

Do mnie na wątek też zagląda już tylko parę osób, dogo... umiera i to chyba na własne życzenie... pamiętam, że wszystko zaczęło się od "wybuchu" w okresie wielkiej Nocy 4 lata temu... Pamiętam, bo urodziła się wtedy Amelka, odszedł nasz Bonuś... wszystkie radosne i smutne wydarzenia, które się wtedy zapisały - wszystko zniknęło... zniknęły posty z ponad tygodnia.... potem było jeszcze kilka siupów, ale największe buuum zrobiło dogo, jak pogubiło wszystkie zdjęcia i narobiło przekłamań... wtedy multum Ludzi odeszło... wiem, bo nasza Jamnikowa Społeczność zupełnie się na dogo zagubiła, prawie wszyscy porezygnowali, a mieliśmy tyle fajnych niemal rodzinnych wątków... żal mi tego wszystkiego, ale cóż...

A jeżeli chodzi o Skipusia to wiesz, że ja u Niego zawsze pierwsza, bo to moja Miłość od pierwszego wejrzenia!!!

I to nie jest to, że się nie zagląda, ale znów wina tego, jak dogo pokazuje nowe wątki... wystarczy jakiś bazarek a wtedy i ze trzykrotne przewijanie przypomnień zamulone...

Ściskaj Joluś ode mnie Skipolka i Fibunię oczywiście też; buziaki dla całej Waszej Cudnej Rodzinki :* !!!

Link to comment
Share on other sites

Bernadko, Ty zaglądasz i tutaj i na FB. Wiem, ale inni już wcale. Ja sama już rzadko i niewiele na dogo robię, bo skutecznie mnie to forum zniechęca do czegokolwiek. Są jednak wątki skupiające jeszcze niemało ludzi.... trudno. Ważne, że Skipek jest w niezłej formie, wakacje jakby przywróciły mu wigor i chęć do dalekich wędrówek, biegania i nawet skakania. Pozdrawiam cieplutko Ciebie i Twoich najbliższych dwu i czterołapkich ;)

 

 

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Jolcia, jeszcze raz napisze, że i mnie szkoda tych fajnych wątków... dogo miało te przewagę, że nawet jak nieobecność była dłuższa, to wracało się do konkretnego wątku i wszystko można było przeczytać... na fb niestety tak nie jest; wszystko ginie, dla mnie jest to jeden wielki chaos...

Teraz chyba najbardziej denerwują mnie przypomnienia... każdy wpis z wątku powoduje to, że giną inne wątki... dobrze, że w SPAM-ie na poczcie pokazuje mi wpisy na wątkach, bo "aktywność" (przynajmniej u mnie) nie działa, pokazuje mi błąd i brak uprawnień. I tak, jak byłam zła na zaśmiecanie poczty, tak teraz dobrze, że jest, bo zapewne nie udało by mi się wczoraj trafić do Skipulka.ardzo się cieszę, że wypoczynek dobrze zrobił Skipciowi, zresztą na zdjęciach widać jaki jest wyluzowany, szczęśliwy i... jak zawsze super przystojny:)

No i jak się nie zakochać???

6204435_20165.jpg

Moje Serce Najcudniejsze!!!!!!!!!

 

Link to comment
Share on other sites

Tak jak teraz dogo funkcjonuje, o ostatnich przerwach, to skandal. Kompletna porażka. U mnie aktywność tez nie działa, chyba nikomu to nie działa, wątków zapisywać nie można, problemy z wpisywaniem odpowiedzi, samokopiujące się teksty.... tragedia.

Pochwalę się za to Tobie, że mnie też się kroi wnuczuś, koniec października - początek listopada :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Dopiero dzisiaj trafiłam na ten wspaniały wątek.

Skipcio przecudny przystojniak bardzo dostojny,często zamyślony intelektualista.

Fibunia,prześliczna dziewczynka,przesłodka.

Gratuluję wnusia lub wnusi,bo jak dobrze liczę to ma około trzech miesięcy.

Zdrowe maleństwo?Pochwal się nim.

Jak się czuje Skipcio i Fibusia?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, azalia napisał:

Dopiero dzisiaj trafiłam na ten wspaniały wątek.

Skipcio przecudny przystojniak bardzo dostojny,często zamyślony intelektualista.

Fibunia,prześliczna dziewczynka,przesłodka.

Gratuluję wnusia lub wnusi,bo jak dobrze liczę to ma około trzech miesięcy.

Zdrowe maleństwo?Pochwal się nim.

Jak się czuje Skipcio i Fibusia?

Miło Azalio, że tu wpadłaś. Mój wnuczek Julianek, 1 lutego skończy 3 miesiące:

7220070_Julianek_21.01.17.jpg

Skipek i Fibi jak na razie w świetnej kondycji. Pozdrawiamy

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...