Jump to content
Dogomania

Schronisko we Wrześni pod Poznaniem... Podejrzana sprawa...


Weronia

Recommended Posts

Dokładnie to ta suczka z krzywą nóżką. I ta nóżka wcale jej nie przeszkadza.:diabloti: Ten diabełek zerwał nam się ze smyczy która normalnie labradora utrzymywała. Nie wiem jak ona to zrobiła.:lol:Suńka potrzebuje domu z ogrodem jak nic. Jest szybsza niż przeciąg. jak biegłyśmy z nimi to tak naginała że nie nadążałam przebierać nogami xD A gdy widziała że czarnulek ją dogania ścigała się z nim przyspieszała i się ogladała czy zostawia go w tyle. Urodzony sportowiec;p:razz: Mój własny pies w życiu mi nie dał takiego wycisku:lol::p

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 650
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

tu juz nic nie piszcie plisssss:cool3:

sunshine - dzieki za odpowiedz:cool3:

[B][SIZE=4]Proszę pisać tutaj....:cool3:[/SIZE][/B]
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/wrzesnia-schronisko-pomoc-zwierzakom-watek-ogolny-w-budowie-134215/[/URL]

Link to comment
Share on other sites

co tam nowego u psiakow?
czy moze nowe wolontariuszki maja jakies plany ,jak pomoc psom schroniskowym,np.bazarki,dzien "otwartych drzwi",zamieszczenie tablicy informacyjnej na ktorej mozna zamiescic zdjecia wyadoptowanych psiakow,informacje o potrzebie kastracji,prawidlowego wychowania ,odzywienia czy traktowania zwierzat.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

jakbyscie kobitki przeczytaly ostatnie posty to wiedzialy byscie, ze ten watek zostal przeniesiony do arhiwum, a wszystkie sprawy zwiazane z wrzesnia piszemy tutaj....
........
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/wrzesnia-schronisko-pomoc-zwierzakom-watek-ogolny-ciagle-aktualizowany-134215/[/URL]

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...
  • 4 months later...

Nikt nie zaglada do pieskow tego schroniska.Schronisko jest przepelnione ,psy sa w olbrzymiej potrzebie.:placz::placz:Nie ma aktywnego wolontariatu.:mad:Nikt nie ma czasu:angryy: !Psy , sa tam zapomniane.:-(Region wrzesinsko-gnieznienski to tylko region zlych hodowcow i psudohodowcow nie ma zadnej organizacji prozwierzecej walczacej o dobro tych umeczonych zwierzat.DLACZEGO??????????????:-(

Link to comment
Share on other sites

czy to schronisko juz zostalo zamkniete,czy nowe tj .przekazal szef strazy miejskiej -kierownik schroniska ,zostaly w pazdzierniku przeniesione do nowego schroniska ,mysle o wiele lepszego?
co taka podejrzana cisza zapanowala?co sie stalo z tymi 150 psami?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...
  • 2 months later...

[quote name='damianrzepka']Byłem ostatnio we Wrzesni w schronisko. Moge powiedziec WIELKI SYF.Ci ludzie co tam pracuja to wogóle nie powinni pracowac . Psy sa brudne .Smierdzi. Aby szkoda piesków. A jest ich co raz wiecej.:placz:[/QUOTE]I CO TU MOŻNA POWIEDZIEC??OBRAZ NASZEGO KRAJU.POGRATULOWAĆ.SLOWA PIOSENKI - I NIC SIĘ NIE ZMIENIA MIMO LAT.W razie zbanowania żegnam!!TEN WIELKI SYF BYŁ TAM JUZ OD KILKU MINIMUM LAT.NAJWAZNIEJSZE ,ZE 'UMIERAJĄ NA POLSKIEJ ZIEMI'I ZE SĄ URATOWANE OD WYJAZDU.TYLKO NIE ROZUMIEM ,CZEMU JESZCZE SIĘ JE MNOŻY ???cZY PO TO ŻEBY ICH WIECEJ UMARŁO NA pOLSKIEJ Ziemi?Czemu Polacy jak są tacy dobrzy nie umieją sie podzielic jedzeniem i dac im coś lepszego niz resztki z prątkami grużlicy z restauracji?Szkoda,ze radni ie mają czasu polepszyc im losu i za te pieniądze co schronisko dostało od urzedów kupic im trochę jedzenia.Wstyd i hańba tak zywić i tak zaniedbywać psy ,I to 21 wiek...

Link to comment
Share on other sites

Czy ktos tu jeszcze jest !? Byłam ostatnio w schronisku, widziałam psa, starego psa, leżał w budzie, nie wychodzi z niej. Pracownik mówi, że pewnie "zdechnie" ze starości... :( Czy ktoś mógłby go stamtąd wyciągnąć ? Niech odejdzie w lepszych warunkach, przy człowieku, a nie w samotności... :( Błagam pomóżcie !

Link to comment
Share on other sites

Czy naprawdę jest tam niemozliwoscia zrobienie zdjęc jak pies wyglada?I czy w Polsce wszystkie prawa jakie ma pies są do niczego?
Przeciez to schronisko i ci ludzie znnai są z tego że psów nie znosza.Czy to zawsze jest dozywotnie stanowisko?
Jak moze pies leżec i lezec bez pomocy?Sugeruje zmienić role.Wstawic tam Pana ktorego obowiązkiem jest dbanie o psy za te kratki i wtedy
przeprowadzac rozmowę,o ile w ogóle ja przeprowadzać?Na miejscu psa bym go zostawiła i poszla,

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pola17']prosze o jakie kolwiek foto tego. Psa moze uda,mi.sie dt dla niego zalatwic[/quote]
dziwne jest co najmniej to,ze tyle [b]dzielnych osob było zaangazowanych jako anioły w likwidacji schroniska w swarzedzu,nie zapewniajac psom nic w zamian,teraz psy nie mają dachu nad głowa,siedza w zimnych klatkach na smieciowisku.
I zaden z aniołow nie moze przyjechać,czy sfrunac do wrzesni i sprawdzić jak wszystkie psy się tam miewają,nie tylko jednego wydobywać.aby uspokoić swoje sumienie?przeciez niemcy nie moga tam swobodnie chodzic bo mogą porwać cenne polskie psy ,to rozumiem ,ze anioły sa zowowiązane.czyzby anioły umialy tylko przykładac rece do zamykania schronisk a nie do sterylizacji i opieki nad nimi?[/b]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...