Jump to content
Dogomania

EMIR - pies w typie MANCHESTER TERIERA, młody, zdrowy. Czeka już 1,5 roku. OGŁOSZENIA


Madziek

Recommended Posts

[quote name='Madziek']Szczęście jednak uśmiechnęło się do innego pieska. Do tego domku pójdzie Buraś ze schroniska w Opolu. Po części bardzo się cieszę, bo Buraś to mój ulubieniec, a czeka też już bardzo długo. Ale Emira mi bardzo żal...[/QUOTE]
Szkoda......dobrze,że chociaż Burasiowi się udało.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 660
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Byłam niedawno odwiedzić Emirka. Chłopak wygląda dobrze, jest wesoły, bardzo podobał mu się spacer (ale ciągnie niemiłosiernie). Wiosna powiedziała, że jedna z jej wolintariuszek szkoli Emirka, więc czekamy na postępy. Zrobiłam nowe zdjęcia, ale narazie je straciłam :-( jesli uda mi sie je odzyskać to wstawię na wątek.
Bardzo fajnie było go zobaczyć :) nie mogę pojąć czemu on nie może znaleźć domu...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 months later...
  • 5 months later...
  • 3 months later...

To ja przepraszam za brak wieści tutaj na dogomanii. To prawda, że Emirek znalazł kilka miesięcy temu dom :-) zamieszkał w Katowicach u pana, który jest na emeryturze i szukał dla siebie przyjaciela. Pan świetnie przygotował się na adopcję psa, decyzję podjął wspólnie z synami, którzy w razie jakiejkolwiek potrzeby zajmą się Emirem. Emir jeszcze wciąż oswaja się z zupełnie nowym życiem, jest płochliwy, ale robi postępy. Jeździ na wycieczki w góry :-)
Na dom czekał bardzo bardzo długo...ale udało się!

Dziękuję wszystkim, którzy mu kibicowali i pomagali w szukaniu domu :-)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...