Jump to content
Dogomania

Mika - moja nakrapiana pociecha


kamilka91

Recommended Posts

  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dziękuję Wam wszystkim... :loveu:

Z Mikiem już ciut lepiej...
Chyba znowu czymś się zatruła, było z nią kiepsko, od wczoraj co chwilę wymiotowała, była osowiała, cały czas leżała, ale nie spała... :( Pamiętam, co było w lipcu - jak wet powiedział, że jeszcze kilka godzin i byłoby po niej... :-( Ale wtedy zeżarła coś na spacerze, a teraz nie miała takiej możliwości...

Grunt, że już jest nieco lepiej. Nawet przywitała mnie dzisiaj, jak wróciłam z zajęć (wczoraj wszystko miała gdzieś)...

I jeszcze cały dzień lizała sobie wczoraj łapkę, aż sierść zlizała... :-( Na noc założyłam jej bandaż, nie chciałam w jej stanie męczyć jej kołnierzem... Teraz przestała się już wylizywać, nawet chciała coś zjeść, ale wolę ją jeszcze dziś przegłodzić...
Mam nadzieję, że powoli będzie wracać do zdrowia...

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję wszystkim za odwiedziny i wsparcie :loveu:

Z Miką już wszystko w porządku :multi: Nie mam pojęcia od czego to było, być może zeżarła coś na spacerze, ostatnio mój brat często z nią wychodził, a on pozwala jej na wszystko i raczej nie przyznałby się, że mała coś zjadła... :roll:
No, nieważne. Ważne, że już wszystko w porządku... i mam nadzieję, że nigdy więcej nie będę musiała przeżywać czegoś takiego.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kamilka91']

Z Miką już wszystko w porządku :multi: Nie mam pojęcia od czego to było, być może zeżarła coś na spacerze, ostatnio mój brat często z nią wychodził, a on pozwala jej na wszystko i raczej nie przyznałby się, że mała coś zjadła... :roll:
No, nieważne. Ważne, że już wszystko w porządku... i mam nadzieję, że nigdy więcej nie będę musiała przeżywać czegoś takiego.[/QUOTE]

u Nas ostatnio było podobnie,a może to jakiś wirus?

cieszę się niezmiernie że już malutka dobrze się czuje:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kamilka91']Proszę o pomoc w nakarmieniu bydgoskich psiaków:
[URL]http://tablica.pl/oferty/?search%5Bcreator%5D=lfV7&search%5Bpage%5D=2#page[/URL]
To tylko minutka dziennie, a może tak wiele zmienić... :)[/QUOTE]
Bo bydgoskie psiaki zasłużyły sobie jak żadne inne :lol: :evil_lol: :diabloti:
PS
:loveu:Kochany Tibo :loveu:nakarmiony od Cioteczki Rasowej :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rasowa2410']Bo bydgoskie psiaki zasłużyły sobie jak żadne inne :lol: :evil_lol: :diabloti:
PS
:loveu:Kochany Tibo :loveu:nakarmiony od Cioteczki Rasowej :eviltong:[/QUOTE]
Ja karmiłam Leloka, bo mój pomysł z karmieniem jednego psa przez wszystkich upadł... :)
A jak ją nakarmiłam, to stwierdzili, że jednak będziemy klikać na konkretnego :eviltong:
[quote name='Kaja10014']Cieszę się, ze z Mikiem lepiej :)[/QUOTE]
Ja też... :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...