Jump to content
Dogomania

Strony promujace pseudo=hodowle. Wypowiedzcie sie!


patch75

Recommended Posts

Czy uwazacie, ze strony umieszczajace dane hodowli, a tym samym je promujace, powinny je 'przeswietlac' ? Stronomo tego typu zalezy, aby w bazie danych bylo jak najwiecej hodocow, nie wazne jakiego rodzaju...Czy powinnismy wymagac, aby brali odpowiedzialnosc za to, co umieszczaja na swoich stronach (mam na mysli, sprawdzanie hodowli i nie umieszczanie tych podejrzanych). Jesli tak, to jakie kryteria powinny przyjac? Ja uwazam, ze odpowiedz na to pytanie brzmi TAK. Promujac psuedo=hodolwe przyczyniaja sie do wzrostu bezdomnsci zwierzat.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ja się w Tobą zgadzam. Wg mnie wszystkie strony i gazety(MP, PP) związane z psami powinny promować tylko hodowle, a nie pseudohodowle, 'hodowle' i chodowle.
Pierwsze kryterium - tylko hodowle prawdziwe, czyli sprzedające psy z rodowodem. To powinna być wszędzie podstawa !
Po drugie powinno się sprawdzać jak często są tam szczeniaki.. bo jeśli w każdą cieczkę, to to jest maszyna do robienia kasy na psach, a nie hodowla. No ale nie wymagajmy zbyt wiele, nie wierzmy w cuda, nie wierzę żeby komuś się to chciało sprawdzać..
Ale 'hodowle' bez rodowodu powinny być kategorycznie wykluczone z wszelkich reklam.
Takie jest moje zdanie, bo ktoś kto ma stronę o psach, chyba musi je chociaż lubić, a promując pseudo-, szkodzi psom.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dog_master']Patch75, o jakich stronach i bazach mowisz?

Ale od razu mowie, ze to nierealne ;)[/quote]

[url]www.kupiepsa.pl[/url] i [url]www.petworld.pl[/url] (gdzie np. oglasza sie dziewczyna szukajaca partnerki dla swojego amstafa, bez rodowodu oczywiscie, bo ma juz chetnych na szczeniaki:-o) ale na pewno jest o wiele wiecej,
ta pierwsza strona reklamuje sie duza baza hodowli wysylajac maile do ludzi chcoiazby

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

[quote name='Isia & Chester']Ja się w Tobą zgadzam. Wg mnie wszystkie strony i gazety(MP, PP) związane z psami powinny promować tylko hodowle, a nie pseudohodowle, 'hodowle' i chodowle.
Pierwsze kryterium - tylko hodowle prawdziwe, czyli sprzedające psy z rodowodem. To powinna być wszędzie podstawa !
Po drugie powinno się sprawdzać jak często są tam szczeniaki.. bo jeśli w każdą cieczkę, to to jest maszyna do robienia kasy na psach, a nie hodowla. No ale nie wymagajmy zbyt wiele, nie wierzmy w cuda, nie wierzę żeby komuś się to chciało sprawdzać..
Ale 'hodowle' bez rodowodu powinny być kategorycznie wykluczone z wszelkich reklam.
Takie jest moje zdanie, bo ktoś kto ma stronę o psach, chyba musi je chociaż lubić, a promując pseudo-, szkodzi psom.[/quote]

czyli juz jakies krytteria mamy

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...