Jump to content
Dogomania

Karma Gilpa


Magik

Recommended Posts

  • Replies 69
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Na pewno jej jakość jest porównywalna z Acaną. Karma fajnie wygląda i pachnie. Moja sucz zjadła niewiele tej karmy, ale bardzo jej smakowała i kupki miała eleganckie ;)

Niestety nie mogłam się dogadać z lokalnym dystrybutorem i nie zdecydowałam się na zamówienie. Jeśli masz atrakcyjną propozycję to myślę, że warto kupić i spróbować.

Link to comment
Share on other sites

moj jadl Gilpe u hodowcow i chwile u mnie. mial tak cholerna biegunke...
na zadna sucha karme nie mial takiego uczulenia jak na Gilpe.
kiedys mi wet powiedzial, ze sam nie lubi Gilpy bo czyms tam smierdzi mocno (chyba chodzilo o konserwant). mi tez sie wydawalo, ze jakis taki brzydki zapach ma, taki sztuczny

Link to comment
Share on other sites

[quote name='an3czka']kiedys mi wet powiedzial, ze sam nie lubi Gilpy bo czyms tam smierdzi mocno (chyba chodzilo o konserwant). mi tez sie wydawalo, ze jakis taki brzydki zapach ma, taki sztuczny[/quote]

a kiedys pachniala Ci sucha miesem :o :roll: w suchych karmach chyba jednak musza byc konserwanty - niby jakim cudem wytrzymywalaby tyle czasu? bez psucia, bez plesni?

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

[quote name='cuciola']podnosze temat..
chcialam sie dowiedziec jak Gilpa ma sie do duzych ras..
(jestem troche sceptycznie nastawiona ze Gilpa nie ma podzialy na rasy)
jak ma sie Gilpa do np Royala MAxi czy puriny pro-plan large breed?[/quote]

Cuciola, a ja mam do Ciebie pytanie.. Biezesz pieska z hodowli ( zapewne dobrej skoro Ci ja polecono i sie na pieska zdecydowałas). Więc czemu nie zaufasz hodowcy i nie bedziesz karmic taką karmą której uzywa i zaleca hodowca? To chyba bezpieczniejsza dla psa rozwiązanie.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

[quote name='cuciola']czy to prawda ze gilpa zawiera jakies antyutleniacze BHA i BHT szkodliwe? spotkalam sie z taka opinia na pewnym portalu..[/quote]

Tak, to prawda. Jest o tym info np. na stronie importera.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...