Jump to content
Dogomania

Cały kraj morduje bezpańskie psy


Guest Agata_B

Recommended Posts

[quote name='pumilo2']No tak, bardzo śmieszne:roll: Daleko idące uogólnienie...

Przyznaję jednak, ze niczego tak bardzo nienawidzę na świecie jak tego kraju. Zabijania nowonarodzonych dziewczynek, jakiegoś totalnie powalonego, obłudnego systemu politycznego, zalewania świata syfiastymi produktami, nie liczeniem się z żadnymi normami (a innym krajom wygodniej jest przymykać na to oko)... Traktowanie psów i kotów w ten sposób tylko przelewa czarę goryczy.
Naprawdę śmieszne są w tym momencie nasze samochodziki wydalające co atmosfery mało co2, wyłączanie żarówek itd. Zawsze coś, ale jednak wszyscy się za sprawy ochrony środowiska zabierają nie od tej strony, co trzeba... Przykre, ale przeciętny człowiek do gadania nic tu nie ma, ile by petycji nie podpisał[/quote]


Niestety, ale zgadzam się w 100%. Szarzy ludzie bez wpływów i pieniędzy nic nie zmienią, mogą jedynie przypominać o tym, że nie zgadzamy się z ich "polityką".

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 70
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Chcialam zlozyc hold tym pieskom ktore gina w Chinach i nic nie kupowac w chinskim sklepie ktory otworzyli chinczyki w moim miescie ale moja mama z babcia nie zwazaly na moje prosby i opowiadania o tym co dzieje sie w Chinach i kupily kilka rzeczy...Ale na szczescie ja z tej sklepowej wyprawy nic nie mam:multi:.Postaram sie wytrwac sie w moim postanowieniu i nic nie kupowac u tych zwyrodnialcow.

Link to comment
Share on other sites

Boże, widzisz i nie grzmisz!? :placz::placz::placz: Dopiero teraz obejrzałam ten filmik.:placz: Ludzie sami dla siebie są katami i mordują jeszcze zwierzęta. Co z takimi bestiami dzieje się po śmierci? Mam nadzieję, że piekło istnieje i kiedyś za to wszystko zapłacą!!! :angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='psiara95']Chcialam zlozyc hold tym pieskom ktore gina w Chinach i nic nie kupowac w chinskim sklepie ktory otworzyli chinczyki w moim miescie ale moja mama z babcia nie zwazaly na moje prosby i opowiadania o tym co dzieje sie w Chinach i kupily kilka rzeczy...Ale na szczescie ja z tej sklepowej wyprawy nic nie mam:multi:.Postaram sie wytrwac sie w moim postanowieniu i nic nie kupowac u tych zwyrodnialcow.[/quote]
Wiem, że to może głupio zabrzmi, ale skąd wiesz, że Ci akurat ludzie są zwyrodnialcami? U nas, w Polsce, zwierzętom też nie dzieje się za dobrze. Chciała byś, żeby przez to, że na wsi psy dostają jeść raz na tydzień i siedzą na łańcuchach, nazywał Cię zwyrodnialcem?
I nie bronię tu Chińczyków, ale nie można oceniać kogoś po tym skąd pochodzi!

Link to comment
Share on other sites

Guest Agata_B

[quote name='MickeyM']Boże, widzisz i nie grzmisz!? :placz::placz::placz: Dopiero teraz obejrzałam ten filmik.:placz: Ludzie sami dla siebie są katami i mordują jeszcze zwierzęta. Co z takimi bestiami dzieje się po śmierci? Mam nadzieję, że piekło istnieje i kiedyś za to wszystko zapłacą!!! :angryy:[/quote]
Grzmi, grzmi ;)
Trzęsienie ziemi mieli. Kilkanaście tysięcy dzieci nie żyje.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agata_B']Grzmi, grzmi ;)
Trzęsienie ziemi mieli. Kilkanaście tysięcy dzieci nie żyje.[/quote]

Heh, akurat się nad tym wczoraj zastanawiałam, czy to może nie jest kara dla nich. Wczoraj znów zatrzęsła się ziemia. Szkoda mi tych ludzi, bo umierają tam niewinne osoby...ale jakim prawem oni nie mają szacunku do żywych istot? Świetny przykład dają młodemu pokoleniu i tak w kółko... :shake: Ich polityka jest beznadziejna, a system wartości tym bardziej.

Link to comment
Share on other sites

zalezy czy ochrzczone:diabloti:
Po za tym abstra****ąc od Boga mściciela, oni nie wierzą 'po naszemu' kraj komunistyczny więc ateistyczny, ewentualnie jakiś buddyzm czy coś, chrześcijan raczej mało. Więc wątpie żeby chrześcijański Bóg zsyłał klęski na Chiny, gdzie miłosierdzie?

Link to comment
Share on other sites

O Boże...wyłączyłam po pierwszym skowycie tego psa...Nie mogłam tego dalej oglądać :placz:Kiedyś już oglądałam filmik jak powieszali psy, to mi wystarczy :placz:
Jeny, jak tak można! No pięknie ludzie traktują swojego przyjaciela :-(
Gdyby ktoś tak tych debili kopał, mordował...Nie no, ja nie mogę :angryy:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Powinno sie odebrać chinom olimpiade i to natychmiast! To nie są ludzie!! Nie bede kupować wiecej rzeczy made in china!! Chocbym miała nago chodzic, nie kupie!! Poza tym, jak ktos moze patrzec na takie cos i nie reagowac!! co za naród! niech im polska embargo nałoży!!

A wie ktos cos sie dzieje w krzyczkach obecnie? Bo ja jestem tutaj od niedawna i obejrzałam dopiero dzisiaj to straszne nagranie na youtube!

Link to comment
Share on other sites

a ja sie nie zgadzam!! Wlasnie ludzie powinni się zebrać i wziasc sprawy w swoje rece. W polsce jest ok 38 mln ludzi. jesli polowa z nich dalaby 1 zł rocznie na ratowanie zwierząt to by dało 20 mln złotych!!
wyobrazcie sobie ilu schroniskom mozna pomoc za 20 milionow?

trzeba pomyslec jak to zrobic i juz! fajnie by było zrobić taką ogólnopolską akcje!

Link to comment
Share on other sites

no i nie napisałam dlaczego sie nie zgadzam :) chodzilo mi o post, ze tylko władza i pieniadze mogą zmienic sytuacje.. poki mentalnosc ludzi sie nie zmieni to tak bedzie, ale jedno wiem, w polsce mogłoby byc duzo lepiej.. Tylko trzeba sie tym zajac. I mam nadzieje, ze uda mi sie kiedys to co planuje.

Czy myslicie, ze ludzie wpłacaliby po 1 zł ?

Link to comment
Share on other sites

a wiesz, sądzę, że zaczyna obchodzić :) trzeba tylko dobre sznurki pociągnać :) ja ostatnio narobiłam takiego szumu, ze trzeba pomagać, że nagle cala moja rodzina jest chętna :) już pisalam do schroniska, co sie przyda a w przyszłym tyg pojade do mielca, które będzie pierwszym celem. A mój narzeczony porusza troche firme, której jest częścią :)

Ja myśle, że predzej czy później taka akcja w Polsce będzie :) jeśli rząd nie chce pomóc, to musimy sobie radzić sami.. Już myślę, jak w to wciągnąć wieksze firmy.. To dla nich też bedzie reklama :D
:evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...