Jump to content
Dogomania

Cały kraj morduje bezpańskie psy


Guest Agata_B

Recommended Posts

Nie wszystkie to taniocha, ale masa rzeczy jest o nawet 50% tańsza w stosunku do produktów z innych państw. Wiem w jaki sposób oszczędzają - tną wydatki na bezpieczeństwie, jakości, pracownikach itd
Jeśli bojkot to cały świat musiałby odciąć Chiny a nikt tego nie zrobi - nawet USA wielki strażnik wszystkiego Chiń się boi.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 70
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mieszkam w Rumunii i tutaj dzieje sie identyczna sytuacja. Wylapuja masowo psy, ktorych jest niewyobrazaklna ilosc na ulicach. Niby usypiaja humanitarnie. Akurat. Widzialam przedwczoraj reportaz w rumunskiej telewizji. Mala klatka - w niej jakies 20 psow - widac tylko blyszczace oczy. Podchodzi jeden Rumun wyciaga psa z tej klatki sila przewala na plecy i zastrzyk w serce. Zwierze wydaje taki pisk ze nie moglam tego ogladac. Pod sciana kilkanascie cial zabitych w ten sposob niewinnych psow. Jeszcze tytuly w lokalnych gazetach jednego z miast rumunskich - "dzisiaj poddano eutanazji 80 psow" - tego swiat nie widzi bo tutaj nie ma olimpiady. Bylam swiadkiem takiej lapanki - podjezdza samochod jakiejs tam sluzby miejskiej. Celuja srodkami usypiajacymi i psy padaja jak muchy. Wszytko to przy aplauzie mieszkancow. Pozbyli sie klopotu, nikogo nie obchodzi los tych zwierzat. Jednego dnia spotykam tutaj okolo 20 bezpanskich psow, chorych, glodnych. Sama mam takiego jednego biedaka i 2 koty. Co moge wiecej zrobic? chyba tylko sie pogodzic ze wszystkim pomoc nie mozna. W Chinach to naglosnili, w Rumunii nigogo to nie obchodzi:-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kaasiulkaa']:angryy::angryy::angryy::angryy::angryy::angryy: Zatłukłabym własnymi rękami tych "ludzi". Całe szczęscie, że było to trzęsienie ziemi w chinach. O jakies 20 000 morderców mniej :diabloti:[/QUOTE]

rozumiem że wszystkie dzieci które zgineły w szkoła to też mordercy? Powodzie, trzęsienia ziemi itd dotykają przeważnie niewinnych obywateli a nie ludzi podejmujących takie decyzje, lub odpowiedzialnych za nie:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kaasiulkaa']Większosc osób w Chinach tak traktuje zwierzęta. źle napisałam. Może nie o tyle dobrze, że było to trzęsienie ziemi, ale o tyle, że tragedia napewno dotknęła chociaż czesc tych debili...[/QUOTE]

rozumiem że znasz większość Chińczyków. Podziwiam bo dużo ich:crazyeye:

Rozumiem że nie jesz mięsa, Twoja rodzina nie je mięsa, bo inaczej są debilami przez których cierpią zwierzęta. Również Twój pies nie je mięsa, bo to niemoralne zabijać zwierzęta bo one cierpią.

W Indiach mają nas za okrutników - jedzą krowy, Chińczycy jedzą psy, gdzieś na końcu świata jedzą jakieś inne zwierzątka.

Link to comment
Share on other sites

Oni je też jedzą. Rozumiem że według Ciebie też jestem debilem i mordercą bo jestem za usypianiem ślepych miotów, oraz za selekcją w schroniskach. Jeżeli zabijaliby je humanitarnie to ja bym nie miała wielkiego ale - chodzi tylko o humanitarną,godną śmierć.

Uogólnianie nic nie da - według tego każdy 'rusek' chla na umór, 'polaczek' jest cwaniaczek, złodziej i też pije, każdy 'czarnuch' to brudas bla bla bla.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kaasiulkaa']Większosc osób w Chinach tak traktuje zwierzęta. źle napisałam. Może nie o tyle dobrze, że było to trzęsienie ziemi, ale o tyle, że tragedia napewno dotknęła chociaż czesc tych debili...[/quote]

Kasiulka proponuję Ci iść powypowiadać się na jakieś głupie tematy na OffTopicu a nie gadanie bzdur na tak poważny temat.
Prościej - Twoje wypowiedzi są tak infantylne, że aż szkoda czytać. Mam nadzieję, że masz mniej niż 12 lat bo inaczej czułabym się jeszcze bardziej zażenowana.

W Polsce też w rzeźniach nie dzieje się dobrze, też jest masa ludzi znęcających się nad zwierzętami (nie tylko psami) więc równie dobrze jakiś obrońca praw zwierząt z Chin czy jakiegokolwiek innego kraju mógłby powiedzieć, że chciałby aby jakaś tragedia/klęska żywiołowa dotknęła Polskę i Polaków.

Jak pisałam, zabijania zwierząt jako 'porządki' w kraju jest chore ale Ty przesadzasz w drugą stronę.

Link to comment
Share on other sites

Ludzie!Nie płaczcie nad Chinami!Zobaczcie co dzieje się tu ,w srodku Europy,w katolickim podobno kraju!

[IMG]http://images32.fotosik.pl/259/31016c17ef8ec4fa.jpg[/IMG]

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=111522[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='WŁADCZYNI']Rozumiem Elsol że Ty nie masz nic chińskiego w domu?:roll:
Wielu ludzi nie stać na droższe nie chińskie zamienniki, zobacz ile osób w Polsce żyje na granicy ubóstwa. Jeśli ktoś nie ma na chleb to tym bardziej nie kupi droższych rzeczy, ale za to z napisem innym niż made in china.[/quote]

Mam, ale staram się mieć jak najmniej ze względu na jakość.
Wiem, że wielu ludzi nie stać na inne produkty niż chińskie. Ale polskie nie są wcale dużo droższe, a kupując je pomagasz naszej gospodarce i dajesz zarobić Polakowi (najczęściej). Jak mnie nie stać to wolę poczekać, dozbierać kasy i kupić coś co nie rozpadnie mi się po kilku dniach użytkowania.
Następna sprawa to to, że ja piszę do Was uczestników tego forum. Których stać na komputer, internet i bardzo często rasowego psa razem ze wszystkim co go dotyczy: jedzenie, szczepienia, leczenie i inne.
Jeżeli piszecie coś o bojkotowani to niech to nie będą tylko słowa, które ucichną zaraz po olimpiadzie!

A to co pisze Kaasiulkaa to przegięcie w drugą stronę. Nasza prasa i TV też często podają informacje o brutalnym traktowaniu zwierząt (i ludzi). Według Jej słów zaraz nadejść powinien następny potop i zgładzić ludzkość z ziemi

Link to comment
Share on other sites

Wspolczuje tym pieskom.Wlasnie obejrzalam ten film do konca ale bez glosu.Wczesniej aby kawalek do tego momentu jak sie zamachnal na niego z plytka czy czyms podobnym...
"al-ka" ma racje ze nalezy takze spojrzec na nasz kraj.Jakie rzeczy sie dzieja w Polsce-kraju katolickim.Ostatnio czytalam gdzies artykul o tym jak w jakiejs wsi W POLSCE trzech czy czterech chlopakow od 12 do 15lat BRUTALNIE zamordowali bezpanskiego psa.Najpier go zlapali i wstrzykneli mu do lapki preparat na zwalczanie stonki,pozniej go bili a na koncu rozpalili ognisko i powiesili tego biednego pieska za szyjke nad tym ogniskiem (piesek jeszcze zyl).Umieral on w wielkich meczarniach.I to są ludzie?!Napewno nie :shake:.Jak to czytalam to plakalam :-(.
Ten artykul chyba czytalam na dogomani ale pewnosci nie mam.
Zacznijmy od zwalczania okrucienstwa nad zwierzetami w Polsce a pozniej jk nam sie uda z Polska (w co watpie) zabiezmy sie za inne kraje.Chociaz naturalnie jestem oburzona na ''ludzi'' w Chinach!Tak meczyc biedne zwierzatka!?Niestety okrucienstwo jest i w Polsce i za granica.Ale to co sie dzieje w Chinach!?To kary godne!I ze to prawdopodobnie wiekszasc ludzi,pewnie i dzieci...:-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elsol']Mam, ale staram się mieć jak najmniej ze względu na jakość.
Wiem, że wielu ludzi nie stać na inne produkty niż chińskie. Ale polskie nie są wcale dużo droższe, a kupując je pomagasz naszej gospodarce i dajesz zarobić Polakowi (najczęściej). Jak mnie nie stać to wolę poczekać, dozbierać kasy i kupić coś co nie rozpadnie mi się po kilku dniach użytkowania.
[/quote]

Nawet markowe ciuchy (dla wielu ludzi drogie) są w dużej części made in China... :cool1: A także komórki i inny sprzęt elektroniczny (nie mówię w tej chwili o żadnej firmie krzak tylko o normalnych dobrych firmach produkujących taki sprzęt, typu sony czy phillips)
Naprawdę nie da się nie mieć nic chińskiego.

I zgadzam się z przedmówcami - trudno nie bulwersować się patrząc na te filmiki. Można 'bojkotować' Olimpiadę (co czynię) bo w Chinach są łamane przede wszystkim prawa człowieka co już jest dla nich dyskwalifikujące.
Jednak spójrzmy na własne podwórko, własne polskie psie tragedie... Nie na taką skalę jak w Chinach ale przecież nie o to chodzi...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='WŁADCZYNI']Oni je też jedzą. Rozumiem że według Ciebie też jestem debilem i mordercą bo jestem za usypianiem ślepych miotów, oraz za selekcją w schroniskach. Jeżeli zabijaliby je humanitarnie to ja bym nie miała wielkiego ale - chodzi tylko o humanitarną,godną śmierć.

Uogólnianie nic nie da - według tego każdy 'rusek' chla na umór, 'polaczek' jest cwaniaczek, złodziej i też pije, każdy 'czarnuch' to brudas bla bla bla.[/quote]

Nie uważam, że jestes debilem, bo jestes za humanitarną smiercią i bezbolesną. To jest ostatni mój post na tym forum, bo widzę, że tu tylko przeszkadzam, a zwłaszcza pani bzikowej :cool1:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kaasiulkaa']Nie uważam, że jestes debilem, bo jestes za humanitarną smiercią i bezbolesną. To jest ostatni mój post na tym forum, bo widzę, że tu tylko przeszkadzam, a zwłaszcza pani bzikowej :cool1:[/quote]

nie rezygnuj tak szybko ;-) na wszelkich forach, czatach itp takie "przepychanki" słowne to normalka ;-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kaasiulkaa']Dzięki :) Ja poprostu wyraziłam swoje zdanie, tylko tyle. To moja sprawa co mysle...[/QUOTE]

jeśli to Twoja sprawa, to po co to ogłaszasz. Rozumiem że sprawą antysemitów jest bicie żydów, a ksenofobów każdego obcego:roll:
Malutka złośliwość na dobranoc;)

Link to comment
Share on other sites

Guest Agata_B

[IMG]http://i33.photobucket.com/albums/d63/Eclecticpath/Healing/dogcatfriends.jpg[/IMG]
Jezu... :-(:placz:
I tak one czekaja na smierc........ :placz::placz::placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kaasiulkaa']:angryy::angryy::angryy::angryy::angryy::angryy: Zatłukłabym własnymi rękami tych "ludzi". Całe szczęscie, że było to trzęsienie ziemi w chinach. O jakies 20 000 morderców mniej :diabloti:[/quote]
No tak, bardzo śmieszne:roll: Daleko idące uogólnienie...

Przyznaję jednak, ze niczego tak bardzo nienawidzę na świecie jak tego kraju. Zabijania nowonarodzonych dziewczynek, jakiegoś totalnie powalonego, obłudnego systemu politycznego, zalewania świata syfiastymi produktami, nie liczeniem się z żadnymi normami (a innym krajom wygodniej jest przymykać na to oko)... Traktowanie psów i kotów w ten sposób tylko przelewa czarę goryczy.
Naprawdę śmieszne są w tym momencie nasze samochodziki wydalające co atmosfery mało co2, wyłączanie żarówek itd. Zawsze coś, ale jednak wszyscy się za sprawy ochrony środowiska zabierają nie od tej strony, co trzeba... Przykre, ale przeciętny człowiek do gadania nic tu nie ma, ile by petycji nie podpisał

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...