Jump to content
Dogomania

Cały kraj morduje bezpańskie psy


Guest Agata_B

Recommended Posts

Guest Agata_B

[url]http://www.dziennik.pl/swiat/article136103/Caly_kraj_morduje_bezpanskie_psy.html[/url]

:angryy::angryy::angryy:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 70
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

:angryy::angryy::angryy::angryy::angryy::angryy::angryy::angryy: I oni się ludźmi nazywają? :angryy::angryy::angryy::angryy::angryy::angryy::angryy::angryy::angryy::angryy: Biedne zwierzęta :-(... problem nie tkwi w nich a w ludziach :angryy::angryy::angryy:

Link to comment
Share on other sites

Nie mogłam obejrzeć do końca. Siedzę i rycze. SKUR.....:angryy::angryy::angryy::angryy::angryy::angryy:
Jak on go kopał... Takiego, takich ludzi to bym od razu, gołymi rękami... Dlaczego te bydlaki, co filmowały nic nie zrobiły...
I my się nazywami ludźmi

Link to comment
Share on other sites

:angryy::angryy::angryy:
Straszne...
Oby jak najmniej osób pojechało na tą olimpiadę...
Ja w każdym razie nie będę tego oglądać nawet w TV...
Moi rodzice obiecali, że też nie będą...
:angryy::angryy::angryy:
[SIZE=1][COLOR=Silver]
[SIZE=2][B][COLOR=Black] A Ci, którzy pojadą, niech mają świadomość, że te wszystkie zwierzęta (nie tylko psy) zginęły dla Ich wygody...[/COLOR][/B][/SIZE][/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Inu, przepraszam ale ukradnę Twoją wypowiedź:
[FONT=Arial][COLOR=black][B]"A Ci, którzy pojadą, niech mają świadomość, że te wszystkie zwierzęta (nie tylko psy) zginęły dla Ich wygody..."[/B][/COLOR][/FONT]
[FONT=Arial]Napisałaś to małą czcionką. To nie powinno być tak mało niewidoczne.[/FONT]
[FONT=Arial]:angryy:[/FONT]
[FONT=Arial]Do tej pory nie mogę się otrząsnąć, mimo że nie obejrzałam całego filmu. Nie byłam w stanie... :placz:[/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Ja oglądalam z dźwiękiem do... pierwszego pisku tego psa. Wyłączyłam filmik jak facet pierwszy raz go kopnął :placz::placz::placz:
Ja jestem zbyt miękka na takie filmy... On go traktuje tak jak my traktujemy, przykładowo, komara :placz:

Również nie mam zamiaru oglądać olimpiady w Pekinie. Chiny to naprawdę CHORY kraj. Ja rozumiem, że są różne kultury (lub ich brak) ale to jest zwyczajnie CHORE. To jest znęcanie się nad zwierzętami w czystej postaci... :(

Link to comment
Share on other sites

Sportowców bym się nie czepiała - olimpiada czasem jest tylko jedna w karierze. Po za tym czemu ich trud, wysiłek, treningi mają iść na marne?
Pretensje mam do tych którzy zgodzili się na olimpiadę tam. Kraj nie przestrzegający praw człowieka, praw zwierząt nigdy olimpiady nie powinien dostać.
Do tego tragedia z trzęsieniem ziemi, wykorzystywanie dzieci, mordowanie zwierząt i epidemia czegoś tam. Wielkie NIE dla olimpiady i jestem za bojkotem.
W dodatku prostaki niszą środowisko!:angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PaulinaG']Inu, przepraszam ale ukradnę Twoją wypowiedź:
[FONT=Arial][COLOR=black][B]"A Ci, którzy pojadą, niech mają świadomość, że te wszystkie zwierzęta (nie tylko psy) zginęły dla Ich wygody..."[/B][/COLOR][/FONT]
[FONT=Arial]Napisałaś to małą czcionką. To nie powinno być tak mało niewidoczne.[/FONT]
[FONT=Arial]:angryy:[/FONT]
[FONT=Arial]Do tej pory nie mogę się otrząsnąć, mimo że nie obejrzałam całego filmu. Nie byłam w stanie... :placz:[/FONT][/quote]
Ok, poprawiłam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='siekowa']petycja
[URL]http://www.thepetitionsite.com/takeaction/920837328[/URL][/quote]
[I][B]jak mam podpisać tą petycję?jak wpisuje imię to mi nie wskakuje...wyskakuje to okienko gdzie jest napisane "ooops " :-([/B][/I]

Link to comment
Share on other sites

K... M... ale trzeba być bydlakiem bez uczuć by coś takiego zrobić. mam nadzieję, że ktoś kiedyś jego tak potraktuje.

Ale...

Jak ktoś już napisał sportowcy nie mają z tym nic wspólnego. To MKOL, czyli międzynarodowa organizacja zajmująca się ruchem olimpijskim wymyślił, że olimpiada będzie w Chinach. Czym się kierował trudno odgadnąć.
Dla sportowców to może być jedyna okazja na medal olimpijski.

Zamiast bojkotować olimpiadę, bojkotujcie Chiny.
Kto z was czytając ten post ma na sobie ubranie wyprodukowane w Chinach?
O komputerach, przed którymi siedzicie nie wspominam. Rozejrzyjcie się wokół siebie i sprawdźcie gdzie zostało zrobione to czym jesteście otoczeni
Przestańcie kupować chińską tandetę. To ich zaboli.
W przeciwnym razie nic się nie zmieni i skończy się tylko na czczym gadaniu

Link to comment
Share on other sites

Rozumiem Elsol że Ty nie masz nic chińskiego w domu?:roll:
Wielu ludzi nie stać na droższe nie chińskie zamienniki, zobacz ile osób w Polsce żyje na granicy ubóstwa. Jeśli ktoś nie ma na chleb to tym bardziej nie kupi droższych rzeczy, ale za to z napisem innym niż made in china.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...