Jump to content
Dogomania

Seminarium agility/clicker traning Trzyniec(granica czeska)


Mudik

Recommended Posts

Barbara napisała,że dla wszystkich. Będzie sporo węgierskich owczarków ale i inne"normalne " rasy też;). Jak tylko znajdzie czas to poda mi dane dokładne, a ja tu wkleję. A miesiąc to sierpień,już poprawiam,ale gapa jestem:oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zakla']A kto to w ogole jest?
My byc moze bylybysmy chetne, ale to kwestia tych inforamcji, ktorych jeszcze nie ma ;)[/quote]
Barbara test trenerem agility. Ma dwa mudiki ,które doprowadziła do A3.
W tym roku?/zeszłym organizowała seminarium z Sylvią Trkman na którym były dziewczyny z Hops-y.
Tu jest jej strona

[url]http://www.bestmudi.estranky.cz/stranka/home[/url]

Link to comment
Share on other sites

Za wikipedią
[B]Trzyniec, Třinec[/B], miasto w [URL="http://portalwiedzy.onet.pl/49599,,,,czechy,haslo.html"]Czechach[/URL], w [URL="http://portalwiedzy.onet.pl/51750,,,,karpaty_zachodnie,haslo.html"]Karpatach Zachodnich[/URL], nad rzeką [URL="http://portalwiedzy.onet.pl/28302,,,,olza,haslo.html"]Olzą[/URL], w kraju północnomorawskim. 46 tys. mieszkańców. Przemysł materiałów budowlanych, szklarski (kryształy), huta żelaza. W pobliżu Trzyńca tereny narciarskie.

[URL]http://trinec.czech-mountains.eu/[/URL]
Trzyniec czyli Trinec jest między Ostrawą a Bielsko-Białą w pobliżu przejścia granicznego w Cieszynie:-)

Link to comment
Share on other sites

Kojarzę miejscowość, w Czechach byłam parę razy na nartach i przejazdem. ;) A w ogóle to MOŻE pojadę, zobaczę jak będę miała zaplanowane wakacje no i jaka będzie pogoda - jak upały to daleka podróż dla mojego psa odpada... Ale chętnie bym posłuchała jakiegoś fajnego trenera a ta kobieta jest do rzeczy z tego co czytam:)

Link to comment
Share on other sites

O ile mam wiarygodne informacje ;), to w tym terminie szykuja się zawody. Spróbuję się skontaktować z organizatorem, czy to nadal aktualne.
Klub w Trincu ma super teren na wszystkie sporty kynologiczne, nocować można w Cieszynie, gdzie jest chyba więcej miejsc noclegowych, do Trinca to rzut beretem. A co do ekipy z Warszawki - będzie to chyba uzależnione od rzeczonych zawodów.

edit
W kwestii zawodów dogrywane są ostatnie szczegóły, ale odbędą się na jakieś 95%

Link to comment
Share on other sites

Moze mimi to z kimś bym się zabrała. W kalendarzu zawodów na dogo niczego w tym terminie nie ma. Oj LALUNA chyba dawno nie aktualizowała go,:mad::mad::mad::mad:no ładnie to po jaki kij to tam wisi przyklejone ,jak nie ma aktualnych danych na temat zawodów tam.

Link to comment
Share on other sites

Ooo... toż to rzut kamieniem! (w porównaniu do innych agilitowych imprez :diabloti: ).
Czy dla "wszystkich" znaczy, że początkujący szczeniak też by się łapał? A jeśli nie, to "wszyscy" obejmuje też obserwatorów, nie posiadających aktualnie biegających psów...?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mudik']:mad::mad::mad::mad:no ładnie to po jaki kij to tam wisi przyklejone ,jak nie ma aktualnych danych na temat zawodów tam.[/quote]
Zawody są na etapie dogrywania, więc organizator jeszcze ich nie ogłosił oficjalnie. Ja tylko chciałabym zasygnalizować, że być może trzeba będzie dokonać wyboru ;).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mudik']Oj LALUNA chyba dawno nie aktualizowała go,:mad::mad::mad::mad:no ładnie to po jaki kij to tam wisi przyklejone ,jak nie ma aktualnych danych na temat zawodów tam.[/quote]

A może najpierw warto się dowiedzieć o co chodzi zamiast być niemiłym?

Link to comment
Share on other sites

Wiesz , niby czemu mam się dowiadywać,nie jestem prorokiem,żeby zgadywać,że ktoś coś robi. Jeśli ktos cos planuje i jest to juz tak zaawansowane to miło by było podac tu taka informacje. Sierpień juz blisko. Ludzie takie wyjazdy planuja z wyprzedzeniem. od tego jest kalendarz,żeby można było sobie sezon zaplanowac, jeśli nie jest aktualny to niektóre plany mogą wziąc w łeb czyż nie?

Link to comment
Share on other sites

A czy widziałaś, że Mokka napisała- nieoficjalnie się mówi, i nie zauważyłaś, że kalendarz, który prowadzi Laluna, to oficjalnie potwierdzone i ogłoszone przez organizatorów imprezy? A reagując tak jak reagujesz- efekt będzie taki że nikt nic wcześniej nie powie/ zasugeruje i tyle.

Plus zawsze jest taka opcja, jak w miły i kulturalny sposób spytać, dlaczego nie ma tego w kalendarzu. Nie mówiąc o tym, że Laluna nie jest przywiązana do dogomanii i może być na zasłużonym tygodniowym urlopie.

Link to comment
Share on other sites

Toteż sie zapytałam,że miło by było by takie info ,że cos się szykuje zostało podane tutaj. Owszem Mokka to napisała, ale po tym jak napisałam o seminarium. A fajnie by było by sie takie info ukazywało wcześniej,oki masz rację może nie tyle w kalendarzu bo to potwierdzone rzeczy,ale w oddzielnym wątku,że coś ktos planuje. Sorry za zbyt ostrą relację dla mnie EOT
Czekam nadal na info o seminarium jak tylko dostane dam tu znać.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...