Jump to content
Dogomania

Lucy sunia po wypadku wróciła do zdrowia i schronu? Sumpi zostaje u Gamonia !!! :)


Aga_Mazury

Recommended Posts

  • Replies 580
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Witajcie kochani sorry,ze nie dawałam znać tak długo ale od pół roku pracuję po 12 h dziennie i jak już wróciłam do domu obrobiłam Krecia ,Sumpi Kosmatka i Pegi ledwo pochlapałam twarz i do łóżka aby następnego dnia wstać znowu o 5.30.
Informuję ,że Sumpi zostaje ze mną .Nie mogłabym jej oddać po tak długim okresie czasu jaki jest u mnie.Ponadto Sump mogłaby nie do końca zostać zaakceptowana w innym domu(niszczy meble ,ubrania,zgryza wszystko jak się nudzi).Nigdy nie wybaczyłabym sobie jakbym się dowiedziała ,że psiak się gdzieś podział z domu i tamta rodzina nie wie gdzie.Jak wiecie sporo konfliktowych psiaków tak kończy,Nie jest mi łatwo bo niestety nie mogę poświęcić moim przyjaciołam tyle czasu ile na to zasługują.One muszą mieć dłuższą chwilę na pieszczoty,spacery .Jednak mam nadzieję ,że lada chwila będę pracowała mniej to im wynagrodzę moją obecną nieobecność.
Bardzo kocham Sumpi i ona mnie.Jest strasznie przytulaśną sunią i pierwszą przed wszystkimi do całusów.Jeżeli chodzi o jej zdrowie to okey.Chociaż jej sprawność motoryczna niestety nie do końca jest na 5z plusem.Po operacji(w/g mnie źle wykonanej) zostało jej kalectwo i inny kształt sylwetki(długotrwały zanik mięśni).Dobra już nie marudzę.Pozdrawiamy wszystkich ,którzy byli z nami do końca i dziękujemy za wszelką pomoc w uratowaniu Sumpi -Lusi-Krokodyla
Pozdrawiamy Was
Agnieszka i Beata czyli Gamonie
Sorry za chaotyczny tekst ale jak zwykle czas goni

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...