Jump to content
Dogomania

Lucy sunia po wypadku wróciła do zdrowia i schronu? Sumpi zostaje u Gamonia !!! :)


Aga_Mazury

Recommended Posts

Allegro puszczam sukcesywnie, tyle ze skończyło sie wyróznione puszczam teraz zwykłe 3 dniówki (szybko sa na wierzchu). Obserwatorzy sa. Ale to pierwszy pies któy ma kilku obserwatoró u mnie i ... zero zapytań, chociażby zapytań. Nie rozumiem. Zawsze przynajmniej jakies pytania są.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 580
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

to jedyny pies o którego nikt do mnie nie zadzwonił. Juz sama nie wiem co robić
Porozsyłałam nawet link do alegro na gg znajomych ale dupa z tego wyszła. A tymczasem minął rok :-(. Ten Śmierdziel jest taki uroczy :razz: i taki pokraczny :razz:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

[quote name='gamoń']Aga ta Pani co miała napisać maila się nie kontaktowała :-(
Sumpi nadal czeka...[/quote]

Gamonku ja Wam przesłałam mail, żebyście się skontaktowały z tą Panią. Nie pisałyście do niej?

allegro dla Lucy wystawione full wypas :)

Link to comment
Share on other sites

aga ale tam nie było maila tej pani. Ja zrozumiałam ze chcesz potwierdzenia że masz dobry adres do mnie. A pozatym co to za rozmowa o psie przez maila???? w dupie mam taką rozmowę... masz do niej numer to jutro zadzwonie. Tylko smsem mi prześlij bo mnie przy kompie nie ma

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[FONT="Georgia"]taki piękny pies, a nie może domu znaleźć. :shake: mnie zauroczyła na maksa.
jak ja bym już chciała mieć własny dom i sama decydować o mojej psiarni, ech... jeszcze trochę czasu. :shake:[/FONT]

[FONT="Georgia"]trzymam kciuki za Ciebie ślicznotko, że znajdziesz dom, a potem z uśmiechem będziemy oglądać zdjęcia w Twoim nowym domku z uśmiechem na tym pięknym pyszczku![/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Sumpi w kłebie jest wysokosci "do kolan", moze troche wyzej.

[URL=http://img146.imageshack.us/i/lusiasumpi6q.jpg/][IMG]http://img146.imageshack.us/img146/3778/lusiasumpi6q.jpg[/IMG][/URL]


niestety nie mam pojecia jaki jest jej stosunek do kotów - ale pewnie Gamoń cos bedzie wiedziała.

Link to comment
Share on other sites

Podnoszę
Trafiłam zupełnie przypadkowo, suczka jest cudna, nie mogę uwierzyć, że przez rok nikt o nią nie pytał. Zastanawiam się czy mogę jakoś pomóc - może mogłabym porozwieszać ogłoszenia? Tyle, ze ja jestem z Rzeszowa i nie wiem czy jakoś to pomoże ? :niewiem:

Link to comment
Share on other sites

[B]Ago_Mazury![/B]
Wybacz, że robię wpis bez związku z tym wątkiem ale robię to wyłącznie na prośbę sleepingbyday, która chciała, aby właśnie Tobie dać znać i prosić Cię o pomoc. To powód główny. Drugi jest taki, że masz zapchaną skrzynkę PW. Teraz, wieczorem dzwoniła do mnie SBD i prosiła żeby powiadomić ludzi od bullków i ludzi z Mazur. SBD ma net i ograniczony i więcej niż z doskoku. Zdołała jednak założyć wątek, podała tam kontakt do siebie.
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/alarm-na-mazurach-jestem-sama-niewiele-moge-143685/#post12752721[/URL]

Link to comment
Share on other sites

cioteczki, proszę, jedna pani ma pytania dotyczące Sumpi!

" Proszę mi napisać jak ona zachowuje się w stosunku do kotów i dzieci.Mam kota,który akceptuje psy,w zasadzie to taki misiek,któremu wszystko jest obojętne,czy kot czy pies... "

ktoś może się orientuje?

Link to comment
Share on other sites

cisza u Sumpi mnie załamuje. :placz: Ciotki, nie dajmy umrzeć jej wątkowi.

Jedna Pani wykazała zainteresowania Sunią, ale potrzebne są odpowiedzi na pytania dotyczące charakteru.

"Witam serdecznie.Aż boję się pisać,bo bardzo trudno mi się zdecydować...wszystkie pieski zasługują na domek,a ja mam wybrać jednego....Sumpi jest piękna i trudno mi zrozumieć dlaczego tak długo czeka na dom :-(.Proszę mi napisać jak ona zachowuje się w stosunku do kotów i dzieci.Mam kota,który akceptuje psy,w zasadzie to taki misiek,któremu wszystko jest obojętne,czy kot czy pies... "

tyle, że Pani zmarła mama i na razie musi mieć trochę czasu... same rozumiecie. :-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gamoń']Odpowiadam -Sumpi kocha wszystkich koty ,słonie chomiki króliki.Zyje z kotem pod jednym dachem .liże Pegii i całuje swoim olbrzymim nochalem.Z kazdym psiakiem się dogaduje i z suniami też.Jest nadzwyczaj pogodną i kochaną sunią.[/quote]

no to cudownie. :loveu: teraz może zwiększy się szansa na adopcję suni, bo dużo osób chce, żeby ich przyszły psiak lubił koty. ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...