Jump to content
Dogomania

Lucy sunia po wypadku wróciła do zdrowia i schronu? Sumpi zostaje u Gamonia !!! :)


Aga_Mazury

Recommended Posts

  • Replies 580
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

kochani ale macie swiadomosc ze hopanie czy czekanie na zdjecia niczego nie zmieni?

Sumpi była juz wielokrotnie oglaszana naroznych portalach, na allegro, w drobnych w gw, miala swoje plakaty - nikt sie nie zainteresowal. i nikt za bardzo nie rozumie dlaczego tak sie dzieje. przeciez to ładna sunia i zdrowa.

dlatego trzeba sie zastanowic nad inna forma promocji tej suni, moze nad pomoca jakiejs psiej fundacji albo osoby ktora ma duze doswiadczenie i sukcesy w promowaniu i adoptowaniu psow. bowiem inaczej sunia nadal bedzie siedziec u gamonia. co nie ejst dobre bo bardzo sie do niej przywiazala i im dluzej tam bedzie tym trudniej bedzie jej przyzwyczaic sie do nowego miejsca.

ja osobiscie zrobilam wszytsko co w mojej mocy. nie zajmuje sie adopcjami wiec trudno mi wskazac jakie bledy zrobilam, ze te wszystkie ogloszenia nie daly żadnego odzewu. poza tym po prostu w tym momencie nie mam czasu sie tym zajmowac juz wiecej. wiec moze ktos po prostu chcialby pomoc Sumpi i gamoniowi w adopcji tej suni?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Kochani, próbowaliście ją dać do jakichś lokalnych gazetek z miniaturką zdjęcia? U nas takie ogłoszenia drukuje np. 'Moje Miasto Lublin', jest to gazetka darmowa, więc czyta ją mnóstwo ludzi, bo rozdają ją na mieście...

Ja tak zaglądam co jakiś czas, bo suka prze-przepiękna :oops: i zupełnie nie rozumiem, dlaczego jeszcze nie ma swojego domu :niewiem:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

[quote name='Beata_Dorobczyńska']Pies nie jest w schronie tylko w DT . Poszukiwany jest DS. Ogłoszenia mile widziane.[/QUOTE]

to może zmieńćie tytuł bo myli. Widziałam, że miała trochę ogłoszeń, szkoda, że nie były odnawiane. Chciałam zrobić jej cafeanimal ale posługując się jakim ogłoszeniem, które jużma, żeby nie szukać aktualnych inf i danych kontaktowych. macie chociaż jedno aktualne ogłoszenie, albo tekst z allegro?

Link to comment
Share on other sites

Sumpi miała robione ogłoszenia w sporej ilości miejsc w necie (jak również co piątek w drobnych w stołecznej wyborczej), w tym na cafe animal, tam jest ciągle w moim profilu
[url]http://www.cafeanimal.pl/zwierzaki/Sumpi-%28kiedys-Lusia%29,14112[/url]
i były one wielokrotnie odnawiane. ja już po prostu nie mogę się tym dalej zajmować.
telefonów o sunie nie było prawie w ogóle, tak jakby była niewidzialne albo ciązyło nad nią jakies fatum.
być może problemem Sumpi było/jets to że tak naprawdę nikt nie czuł się za nią odpowiedzialny a już tym bardziej za jej adopcję.

pytanie jest - jaka po tak długim czasie przebywania na dt - jest decyzja Agi czyli gamonia na temat wyadoptowania suni. z tego co wiem Sumpi jest niesamowicie przywiązana do Agi. ale z drugiej strony wiem też że Aga ma trudne warunki i b. mało czasu i cała ta sytuacja jest mało komfortowa.



dłuższy tekst do ogłoszeń:
" [I][FONT=Verdana]Sumpi to młoda sunia (ok. 3-4 lat), średniej wielkości o ślicznym szaro-brązowym umaszczeniu. Sumpi została znaleziona przy drodze. Potrącona przez samochód, był sparaliżowana i miała złamaną łapę. Na szczęście operacja i rehabilitacja dały pozytywne efekty - dziś sunia biega i skacze.[/FONT][/I] [I][FONT=Verdana]Sumpi jest wesołą, radosną sunią. Na spacerach pilnuje się opiekunki. Bez problemu dogaduje się z innymi psami. Do obcych ludzi zachowuje pewną rezerwę.[/FONT][/I]
[I][FONT=Verdana]Sumpi nie lubi zostawać sama, uwielbia spanie na łóżku i głaskanie. Kocha ludzi i mocno przywiązała się do tymczasowej opiekunki. Dlatego po zmianie domu może początkowo tęsknić. Ale poświęcony jej czas i odpowiednia dawka uczyć na pewno to zmienią. Dlatego szukamy dla Sumpi dobrych ludzi, którzy pokażą jej, że jest najważniejsza na świecie.[/FONT][/I]
[I][COLOR=black][FONT=Verdana]Osoby zainteresowane adopcja suni proszone są o kontakt z jej opiekunkami[/FONT][/COLOR][/I][FONT=Verdana][I]: 0 508 089 603, 0 505 078 763"[/I][/FONT]


krótszy test do ogłoszeń:
[I]"[/I] [I][FONT=Verdana]Sumpi to ok. 3-letnia sunia. Jest radosna, wesoła i grzeczna. Dogaduje się z innymi psami. Nie lubi zostawać sama, uwielbia spanie na łóżku i głaskanie. Kocha ludzi i mocno przywiązała się do tymczasowej opiekunki. Dlatego po zmianie domu może początkowo tęsknić. Ale poświęcony jej czas i dawka uczyć na pewno to zmienią. Szukamy dla Sumpi dobrych ludzi, którzy pokażą jej, że jest najważniejsza na świecie. [COLOR=black]Osoby zainteresowane adopcja suni proszone są o kontakt z jej opiekunkami[/COLOR]: 508 089 603, 505 078 763[/FONT]"[/I]



[FONT=Verdana][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

dziekuję za tekst i faktycznie może aktualne DT możgłoby się określić - szczerze myśle, że jet niewiele dogomaniaków w komfortowych sytuacjach, więc może da radę, jeśli do tej pory się udawało. Oczywiście tylko od niej to zależy, ale chyba i tak powinnyście zmienić tytuł, bo w schronie nie jest.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 1 month later...

sunia nadal przebywa tam gdzie przebywała czyli na dt u Agi (gamonia). czy jest to już jej ds? nie wiem, po tak długim czasie pewnie tak. choc pewnie wynika to z tego ze nikt nigdy nie byl zainteresowany adopcja Sumpi.
napisz może pw do niej?
[url]http://www.dogomania.pl/members/5444-gamoA[/url]
można tez zapewne zadzwonić - [COLOR=black][FONT=Verdana]505 222 207

pozdrawiam
[/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...