Jump to content
Dogomania

Lucy sunia po wypadku wróciła do zdrowia i schronu? Sumpi zostaje u Gamonia !!! :)


Aga_Mazury

Recommended Posts

  • Replies 580
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mamy wstępną zgodę od dr.Moniki.Doba 30 zł.Wetka prosi o potwierdzenie czy Lusia bedzie miała tam hotelować.
Mam pytanie kto bedzie mógł zaglądac tam do Lusi i ją wyprowadzac na spacerek choćby 10 minutowy proszę o deklarację.Ja poproszę Martulinek ,bo ją znam .kto jeszcze wypieści sunię????????
Aga może dr.Bisenik na nią spojrzy ,bo on przyjmuje w tej klinice???/
Co Wy myślicie na ten temat??????

Link to comment
Share on other sites

Gamon - potwierdzaj hotelowanie. placi sie z gorki czy z dolku?

ja niestety nie zajrze bo mnie w tym czasie tez nie ma. ew. moge sie umowic ze Lusie przewioze tylko mi przypomnijcie kiedy by to mialo byc. (a najlepiej dzien przywozu i pozniej odwozu)

Igor pewnie moglby na nia popatrzec ale tak sobie mysle ze warto by mial przeswietlenia i wypisy z Wawra bo bez tego to srednio ma sens.

Link to comment
Share on other sites

Ter4az cioteczki podziwiają -Lusia stoi 20 sekund sama bez ręcznika i nie jest podtrzymywana przez nic i nikogo.Ponadto sama zrobiła 6 kroczków.

[URL=http://img175.imageshack.us/my.php?image=dsc01840et2.jpg][IMG]http://img175.imageshack.us/img175/3483/dsc01840et2.th.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

oj podziwiaja podziwiaja. az lza sie zakrecila w oku.
Gamoniu kochany - Ty wiesz ze to wasza ciezka praca zaczyna dawac efekty! :multi:
niesamowicie sie ciesze. taka informacja na poniedzialkowy deszczowy poranek jest jak dobry kawał słońca.

poprosze info ktorego dnia trzeba bedzie Lusie przewiezc do hoteliku?

Link to comment
Share on other sites

dziękujemy kochanej [COLOR=red]KONISI I JEJ TZ - KUBIE!!![/COLOR]
[COLOR=black]Dzieki nim Lusia będzie na własnych smieciach, gdyż zgodzili sie zaopiekować Lusia przez ten tydzień. Więc zaoszczędzimy Lusi stresu zmiany miejsca[/COLOR]
Konisia dzięki :loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

Gamonie - nie ma problemu, zawsze jak tylko mogę to chętnie pomagam.Szczególnie, że Lucy ujęła mnie swoim spojrzeniem, mam bardzo podobne do Konisi(*).

Mam nadzieję, że jutro poznam wszelkie wytyczne odnośnie opieki specjalnej nad Lucynką. A czy ona wymaga jakiś masaży specjalnych?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gamoń']wszystko Ci jutro pokaże. Nie sa żadne specjalne :cool3: zwykłe miąchanie[/quote]


Konisia, jeśli nadal mieszkasz rzut beretem ode mnie i będziesz potrzebowała pomocy przy zwykłym miąchaniu :lol:, to daj koniecznie znać. Ile będę mogła pomóc, pomogę!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...