Jump to content
Dogomania

Dwie amerykanki Gabcia i Inarcia + moja wesoła twórczość przyrodnicza :))


bety

Recommended Posts

[quote name='bety']
Obie były zdegustowane tym, że im fotki strzelam. :evil_lol:

Pakowanie i wyjazd.
Także zawitam tu w przyszłym tygodniu. :p
Pzdr[/quote]

O to zupełnie jak Maks.....jak widzi aparat, to się ogonem odwraca...:evil_lol::mad:

A jedziesz może do Welsa...;)

A.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gosiaja']miłego wypoczynku życzę[/quote]

Wypoczynku pewnie nie będzie, ale dziękuję. :lol:

[quote name='Maks i Spark']O to zupełnie jak Maks.....jak widzi aparat, to się ogonem odwraca...:evil_lol::mad:

A jedziesz może do Welsa...;)

A.[/quote]

Gdzie ja jadę to tajemnica, czyli "tajne przez poufne". :evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Pzdr

Link to comment
Share on other sites

Ależ jesteście dociekliwi :diabloti:, a jacy ciekawscy :eviltong: - a se pojechałam do Wels-a ;), a co - jeszcze tam mnie nie widzieli :evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Jak rozumiem bardzo tęskniliście za mną. :diabloti::evil_lol::diabloti: No to wróciłam, zapewne ku niezadowoleniu niektórych. :p;):evil_lol:

Jezzzdem padnięta, więc tylko przyszłam powiedzieć Wam "cześć" moje dogomaniackie stęsknione muchomorki. :lol::lol::lol:

Pzdr

Link to comment
Share on other sites

Cześć

[IMG]http://media6.mojageneracja.pl/oiopoppeot/mediumk0gnor564820abeb1862d66034.jpg[/IMG]

[IMG]http://klementynka7.w.interia.pl/obrazki/usmiech/2.gif[/IMG]

[IMG]http://bp1.blogger.com/_fwRSkvYPWw8/Rwv5fAik_8I/AAAAAAAAAYY/a2OR21ldCM4/s400/u%C5%9Bmiech.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bety']Ależ jesteście dociekliwi :diabloti:, a jacy ciekawscy :eviltong: - a se pojechałam do Wels-a ;), a co - jeszcze tam mnie nie widzieli :evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Jak rozumiem bardzo tęskniliście za mną. :diabloti::evil_lol::diabloti: No to wróciłam, zapewne ku niezadowoleniu niektórych. :p;):evil_lol:

Jezzzdem padnięta, więc tylko przyszłam powiedzieć Wam "cześć" moje dogomaniackie stęsknione muchomorki. :lol::lol::lol:

Pzdr[/quote]

Ha ,ma się ten 7 zmysł, licze na foty :razz:....

A.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maks i Spark']Ha ,ma się ten 7 zmysł, licze na foty :razz:....

A.[/quote]

Ta 7 zmysł, nie picuj nie picuj, bo wiedziałaś że tam jadę. :eviltong:
Wilczych nie mam, więc się niestety rozczarujesz - pojechałam tam na konkretne rasy i na inne nie miałam czasu. :shake::shake::shake:

[B]gosiaja[/B] - jakie śliczne rysuneczki/emotki :loveu:

Pzdr

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bety']Ta 7 zmysł, nie picuj nie picuj, bo wiedziałaś że tam jadę. :eviltong:
Wilczych nie mam, więc się niestety rozczarujesz - pojechałam tam na konkretne rasy i na inne nie miałam czasu. :shake::shake::shake:

Pzdr[/quote]

Akurat nie wiedziałam :eviltong:

mam "swoje" wilcze, więc rozczarowań nie będzie :evil_lol:

A.

Link to comment
Share on other sites

No to tak rasy które są dla mnie obowiązkiem do zrobienia na każdej wystawie to:
akita amerykańska (oczywiście na pierwszym miejscu i najważniejsza - wiadomo) :cool3:
akita japońska, eurasier, thai ridgeback,
a jak starcza czasu i ze sobą nic nie koliduje to basenji, shiba, chow-chow (kolejność przypadkowa :lol:) i reszta piątki azjatyckiej
najchętniej to bym całą piątkę obfotografowywała na każdej wystawie ale to fizycznie jest niemożliwe.

A co mam z Wels to zobaczycie wkrótce. :p:cool3:
Pzdr

Link to comment
Share on other sites

[quote name='moon_light']..i na sarenki czekam :evil_lol:[/quote]

Lepsze sarenki pewnie będzie miała Asia, bo mogła okno otworzyć, u mnie były robione przez "czystą inaczej";):evil_lol: szybkę.

[quote name='Błyskotka']No to miłego wypoczynku :).[/quote]

Akurat, bo to dadzą wypocząć - marzenie ściętej głowy:diabloti:, ale dziękuję.

Pzdr

Link to comment
Share on other sites

[quote name='moon_light']Sugerujesz ze została wybrudzona przez pewnego doga węgierskiego ? :roll:
:diabloti:[/quote]

Nie, akurat robiłam przez tą drugą szybkę co do niej dostępu nie miał tenże dog węgierski :diabloti:.
Pzdr

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...