Jump to content
Dogomania

Dwie amerykanki Gabcia i Inarcia + moja wesoła twórczość przyrodnicza :))


bety

Recommended Posts

[quote name='Iwa-R']A my takie podobne, truskawkowe ciacho miałyśmy w pracy. Było pyszne i zniknęło tak szybko jak szybko zostało przyniesione :evil_lol:


Pozdrawiam
Iwa[/quote]
A kto robił? Ty?
Bo to na fotce, to najprawdopodobniej [B]bety[/B]...

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Cieszkam się, że ciasto "smakowało" ;) choć cybernetycznie ale zawsze to coś.

W realu też już znikło, bo mamy w domu strasznego amatora na tenże sernik i ciężko jest zawsze aby na dłużej starczyło niż dwa dni. :evil_lol::evil_lol::evil_lol:

[quote name='Asiaczek']Bo to na fotce, to najprawdopodobniej [B]bety[/B]...[/quote]

No nie, masz jakieś wątpliwości - takie "dzieło sztuki" :diabloti:;):evil_lol: to może być tylko moja robota. :cool3:

Pzdr

Link to comment
Share on other sites

Nasze firmowe, imieninowe ciacho, wyglądało tak :cool3:

[URL="http://img268.imageshack.us/my.php?image=df4cde1dcb.jpg"][IMG]http://img268.imageshack.us/img268/1356/df4cde1dcb.jpg[/IMG][/URL]

A robiła je koleżanka, która z nami pracuje :evil_lol:


Pozdrawiam
Iwa

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Franka']A ja czekam na takie truskawkowe ciacho na najblizszej wystawie:evil_lol: a nie na fotce:lol:Pzdr.[/quote]

Ha, ha, ha - przy okazji najbliższej naszej wspólnej wystawy to truskawków już nie będzie :eviltong: (to raz), no i przy upale to by te ciasto popłynęło zanim by dojechało na wystawę (to dwa). :shake:

A kiedy to ja się doczekam ciasta na wystawie w wykonaniu Franki :eviltong:? I to we własnoręcznym wykonaniu a nie "podróby" :evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Pzdr

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bety']Ha, ha, ha - przy okazji najbliższej naszej wspólnej wystawy to truskawków już nie będzie :eviltong: (to raz), no i przy upale to by te ciasto popłynęło zanim by dojechało na wystawę (to dwa). :shake:

A kiedy to ja się doczekam ciasta na wystawie w wykonaniu Franki :eviltong:? I to we własnoręcznym wykonaniu a nie "podróby" :evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Pzdr[/quote]
No nie:mad: ciasta sie doczekasz a czy to wazne w czyim wykonaniu byle bylo smaczne:evil_lol: tak,tak i nie ma tu nic do smiechu.Zapraszamy na najblizsza sobote bedzie pyyyyyyycha ciasto:loveu:Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Franka']No nie:mad: ciasta sie doczekasz a czy to wazne w czyim wykonaniu byle bylo smaczne:evil_lol: tak,tak i nie ma tu nic do smiechu.Zapraszamy na najblizsza sobote bedzie pyyyyyyycha ciasto:loveu:Pzdr.[/quote]

Jak po mnie przyjedziesz to się zjawię na wystawie w najbliższą sobotę. :cool3::cool3: I zakosztuję tego pysznego ciasta. Ha, ha, ha. ;);)
Pzdr

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']No to powodzenia w fotografowaniu!
Wiem, że ciekawych obiektów nie zabraknie. Ja tak przymierzałam się do pojechania tam, ale mam troche zaległości w domu. Może w przyszłym roku sie razem wybierzemy?

pzdr.[/quote]


Się właśnie nawróciłam z piknika :evil_lol:. Dzioba se spaliłam na buraczka :evil_lol: (skutki gapienia się w niebo), leciuchno przygłuchłam ;) od silników MIG-a. Op... ten tego ochroniarza, bo mimo przepustki nie chciał mnie wpuścić pod hangar - debil jakiś. Ale nic ja tam zaradna jestem, do głąba ostro zagadałam i musiał mi bramę na oścież otworzyć. :eviltong::evil_lol::eviltong::evil_lol: A co, takiemu "weteranowi góraszkowemu" to nie będzie jakiś chłystek podskakiwał. :eviltong::eviltong::eviltong: Bo to moi drodzy była moja 13 Góraszka z 14 jakie się odbyły. :crazyeye::lol: No a tak wogóle to było dosyć fajnie, mimo że wcześniejszy program zapowiadał się ubogo.

Zdjęciów mam całą kooooooooopę różnych różniastych od samolotów, spadochroniarzy, przez samochody, wesołe miasteczko, indian a nawet kilka psiaków itd. itp.

Pytanie jest tylko takie ile wytrzymacie w oglądaniu, tzn. jaką ilość fotek mam wstawić: 5, 10, 15, a może 100, 200, 300 i więcej??? :p Decyzja należy do Was, czekam na propozycje liczbowe. :cool3::cool3::cool3:

Asiu nie ma sprawy jak tylko w przyszłym roku Góraszka się odbędzie (bo to różnie może być) to zabieram Cię ze sobą. :lol::lol::lol:

Pzdr

Link to comment
Share on other sites

Szanowna Bety :eviltong:
Zwracamy się z prośbą o wstawienie dużej ilości zdjęć (od 300 wzwyż :evil_lol:) do galerii Inarci i Gabiśki. Swoją prośbę motwujemy dużym zainteresowaniem z naszej strony Twoją twórczością, a także nudą panującą za oknem (ciagłe deszcze). Mamy nadzieję, że nasza prośba zostanie rozpatrzona pozytywnie oraz szybko.
Z poważaniem Korenia i inni użytkownicy portalu Dogoamnia.pl, dalej zwani dogomaniakami :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Korenia']Szanowna Bety :eviltong:
Zwracamy się z prośbą o wstawienie dużej ilości zdjęć (od 300 wzwyż :evil_lol:) do galerii Inarci i Gabiśki. Swoją prośbę motwujemy dużym zainteresowaniem z naszej strony Twoją twórczością, a także nudą panującą za oknem (ciagłe deszcze). Mamy nadzieję, że nasza prośba zostanie rozpatrzona pozytywnie oraz szybko.
Z poważaniem Korenia i inni użytkownicy portalu Dogoamnia.pl, dalej zwani dogomaniakami :evil_lol:[/quote]
Tak, tak, popieram!
Fotki z takich wypraw zawsze ogląda się z przyjemnościa, a jeszcze jak do tego ida komentarze, to... sama wiesz. Miód na serce i małmazja w oczach.:lol:
Czy jutro tez się wybierasz? To znaczy - dzisiaj...
Pytam nie bez kozery, bo rano idę zagłosować, potem skok na cmentarz i w drodze powrotnej - Leclerc. Ale to trzecie - to jeszcze nic pewnego...

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Patrząc na to, co się za oknem dzieje, ciekawa jestem, czy [B]bety[/B] zaryzykuje podróż do Góraszki...

Pzdr.[/quote]

Oooooooo nie w taką pogodę nie ma mowy. Zresztą moim zwyczajem jest jazda w sobotę bo:
- zawsze mniej jest ludzi
- pogoda zawsze jest ładniejsza niż w niedzielę
- jest więcej atrakcji (w niedzielę to albo połowa samolotów już wraca na macierzyste lotniska, albo jakiś pilot przeholuje i pokazy przerywają, albo samoloty ulegają awarii i nici z latania itd. itp.)

Także ja dzisiaj biorę się za przeglądanie i obrabianie 1710 zdjęć :evil_lol::crazyeye: które wczoraj nacykałam i je tu wszystkie wstawię :eviltong::eviltong::evil_lol::evil_lol: Co Wy na to? ;):cool3:

Pzdr

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Co do soboty - jasna sprawa. Dobrze wiedzieć.:lol:

A co do ilości fotek, to... hm... pewnie kilka (!) odrzucisz, cooooo....?

Pzdr.:cool3:[/quote]

Jak się tyle razy było i zna się szczegóły "od kuchni" ;) to się wie takie rzeczy - kiedy najlepiej pojechać. :lol:

No coś Ty - wszystkie wstawiam - jak leci :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: a co sobie i Wam będę żałować - hi hi hi hi hi hi hi hi hi hi hi :diabloti:

A tak poważnie - to sama się przeraziłam :eek2: tą ilością.

No to miałam chwilkę przerwy - lecę dalej się obrabiać. ;)

Pzdr

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']A dasz dzisiaj choć troszkę fotek?

pzr.[/quote]


[quote name='Izabela124.']Czekam na sporą porcyjkę zdjęć:razz:[/quote]


Oczywiście, że dam. :cool3: Trochę cierpliwości, przebrnęłam przez połowę i zrobiłam sobie przerwę na mały oddech. :p

Pzdr

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...