Jump to content
Dogomania

Dwie amerykanki Gabcia i Inarcia + moja wesoła twórczość przyrodnicza :))


bety

Recommended Posts

teraz widze. :loveu: :loveu: :loveu: zachwycam sie Twoimi zdjeciami. :loveu: powaznie!

 

To Ci sie niezle trzyma dziewczyna. I duuuuuuuzo zdrowka dla niej! Nie myslalas o kolejnym psiem? (pytam z ciekawości. :) )

 

To super, że widać.

Dzięki za życzonka dla paskudy. Na razie nie mam ochoty na nowego psa ;) - nie jestem pewna czy Inari by zaakceptowała nowego domownika (ma specyficzny charakter, z Gabi żyły spokojnie bo Gabiśka była starsza i praktycznie wychowywała Inari). Z drugiej strony nie będę denerwować mojej "emerytki" - szczeniaki są żywiołowe a ona ma już swoje lata i lubi sobie czasem pospać w spokoju. ;)

 

Obiecałam sobie, że piątek przeznaczam na dogomnię (odwiedzanie innych, dokładne czytanie itp.) - ciekawe czy mi się to uda :hmmmm:

 

Pzdr

Link to comment
Share on other sites

Rusałka małe cudo :loveu:

 

W tym roku zauważyłam, że było mniej motyli niż w poprzednich latach :( - mimo to pojawiło się kilka nowych gatunków - wcześniej nie odwiedzających działki [za jakiś czas je wstawię].

 

Skoro piątek to kolejne fotki - staram się mieszać różne "kategorie", żeby nie zanudzić np: samymi kwiatkami ;)

 

Na początek trochę latawców - trochę daleko latały :( [jakieś zawody się odbywały obok działek]

 

305_zps92431cc9.jpg

 

306_zps8da5debe.jpg

 

wróble & mazurki

 

307_zpsc00ae50c.jpg

 

308_zps91dac90b.jpg

 

czerwień jesienna

 

309_zps38c228bc.jpg

 

cdn

Link to comment
Share on other sites

te Twoje fotki :loveu: :loveu: :loveu: A te konie to u Was gdzieś? Muszę to napisać - mogę patrzeć i patrzeć na Twoje zdjęcia! Ale mam nadzieję, że jak zima przyjdzie to i te śniegowe też się pojawią. :D

 

:oops:  :oops:  :oops:

 

Konie to były na wystawie psów :megagrin:  - warszawska wystawa odbywa się na "terenach  jeździeckich" w Starej Miłosnej.

Zimy to ja się doczekać nie mogę, także jak tylko spadnie śnieg to ja chyba do domu wracać nie będę. :evil_lol:

 

Pzdr

Link to comment
Share on other sites

Konie to były na wystawie psów :megagrin:  - warszawska wystawa odbywa się na "terenach  jeździeckich" w Starej Miłosnej.

Zimy to ja się doczekać nie mogę, także jak tylko spadnie śnieg to ja chyba do domu wracać nie będę. :evil_lol:

 

Pzdr

 

Hahhahahahahaha :D :D :D Ja też już tylko śniegu wyczekuję, u nas mrozy już przyszły, dziś Żaba raz dwa chciała do domu wracać. A ja się świetnie bawiłam z psem sąsiadów, małym gnojkiem, któremu nigdy nie kończy się energia. :D

A Ty zamiast focić psy na wystawie to koniami (czy końmi? :hmmmm:  ) się zajęłaś. :evil_lol:

 

padnę zaraz, nie mogłam napisać wiadomość, bo wyskoczyło, że za dużo emotikon... wrrrr.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Hahhahahahahaha :D Ja też już tylko śniegu wyczekuję, u nas mrozy już przyszły, dziś Żaba raz dwa chciała do domu wracać. A ja się świetnie bawiłam z psem sąsiadów, małym gnojkiem, któremu nigdy nie kończy się energia. :D

A Ty zamiast focić psy na wystawie to koniami (czy końmi? :hmmmm:  ) się zajęłaś. :evil_lol:

 

padnę zaraz, nie mogłam napisać wiadomość, bo wyskoczyło, że za dużo emotikon... wrrrr.

 

 

Ha ha ha ha żebym to ja tylko konie fociła, myszki i ptaki nawet robiłam - a konkretnie jaskółki polujące na robaczki - aż się na mnie dziwnie ludzie patrzyli :evil_lol:

Taaaaaaaaaaa mi też wczoraj wyskoczył komunikat o emotkach (kiedyś był limit chyba do 10 albo 15 a teraz to nawet nie wiadomo).

 

Pzdr

Link to comment
Share on other sites



Twoje fotki to bez końca można oglądać :loveu:

 

 

Eeeeeeeeeeee tam, mnie się tam nudzi je oglądać. :megagrin:

 

Kolejny piąteczek to trochę chwilki na zajęcie się zaległościami zdjęciowymi. Tym razem przepraszam Was za jakość, ale koniecznie chciałam pokazać że takie cuda można oglądać w dużym mieście nie wychodząc z domu (dosłownie). Na fotkach macie tegoroczny wylęg pustułek, gniazdo zrobiły tym razem w wywietrzniku na 11 piętrze bloku na przeciwko mojego (w zeszłym roku gniazdo miały na moim bloku). Zdjęcia są robione z parteru, z mojego okna (niestety mój obiektyw nie ogarnia już takich odległości :lookarou: ). Przez mniej więcej trzy miesiące miałam kino za darmo, a także niezawodny budzik - tylko słońce się pokazywało to robiły niesamowity raban na całe osiedle (codziennie tak o 5 rano byłam już na nogach dzięki krzykom pustułek). Odchowały czwórkę maluchów i mogę powiedzieć, że w skuteczności łapania myszy i szczurów przebiły niejednego kota (ile one się tego nanosiły do gniazda :eek2: ). Z drugiej strony przeraziło mnie ile tych szkodników mamy na osiedlu. Mam nadzieję, że te cudne ptaki wrócą  w przyszłym roku.

 

315_zps4df9e913.jpg

 

316_zps34ed1bb5.jpg

 

317_zps04e1f610.jpg

 

318_zps14f890c5.jpg

 

319_zps85a4f983.jpg

 

cdn

Link to comment
Share on other sites

Tylko pozazdrościć Ci takich widoków!!!! Ile ja bym dała żeby takie ptactwo pofocić i w ogóle zobaczyć. Lubię ptaki, może gołębie mnie drażnią, bo ich za dużo i są wszędzie. :P A z tą jakością to przestań, na taką odległość to naprawdę dobre zdjęcia. Ludzie nie narzekali na pustułki?

Link to comment
Share on other sites

Tylko pozazdrościć Ci takich widoków!!!! Ile ja bym dała żeby takie ptactwo pofocić i w ogóle zobaczyć. Lubię ptaki, może gołębie mnie drażnią, bo ich za dużo i są wszędzie. :P A z tą jakością to przestań, na taką odległość to naprawdę dobre zdjęcia. Ludzie nie narzekali na pustułki?

 

Wolałabym żeby były lepsze, ale ograniczeń sprzętu nie przeskoczę ;( Z tym ptactwem to wystarczy się rozglądać - ja też kiedyś myślałam, że drapieżniki to tylko na polach i lasach - jak bardzo byłam w błędzie. Nad Warszawą też latają i polują - nad naszymi ogródkami działkowymi zauważyłam oprócz pustułek, krogulca i myszołowy. O bogactwie drobnej ptaszyny już nie wspominam. Trzeba tylko patrzeć w niebo.

 

Większość ludzi to nawet nie wiedziało, że to pustułki - ptaszyska się drą i tyle - niestety u mnie na osiedlu panuje "analfabetyzm przyrodniczy". A niektórzy to najchętniej by powycinali wszystkie drzewa i wytruli wszystko co się rusza. :pissed:  :lmaa:

 

Pzdr

Link to comment
Share on other sites

Kasiu,debili nie brakuje!

 

Niestety :nonono2:

 

Dobry wieczór, jakie fajne zdjęcia! :lol:

 

Witam nowego gościa i dziękuje :mdrmed:

 

dzień dobory:)

 

Dzień doberek.

 

Dzisiaj wyszły nici z dłuższego pobytu na dogo, ale jutro postaram się nadrobić tą stratę.

Na szybko wstawiam moją emerytkę z letniego wypadu na działkę.

 

326_zps5fc57523.jpg

 

Pzdr

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

ooooooooooooooooooooooo :loveu:

 

Ha ha ha.

 

bardzo ale to bardzo piękna jest  :loveu:

 

 

Jak dla mnie mogła by być ładnniejsza. ;-)  :diabloti:  :ylsuper:

 

Dzisiaj zasypię Was zdjęciami, tym razem będzie to wiosenna wizyta w Zoo (hi hi hi). Przynajmniej jeden temat będę miała za sobą. Zdjęć jest dużo, więc proszę o cierpliwość.

 

327_zps6de230c6.jpg

 

328_zps572006d9.jpg

 

329_zps1e1ed4dc.jpg

 

330_zps02add74b.jpg

 

331_zpsb9236f95.jpg

 

cdn

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...