Jump to content
Dogomania

wszystkie szczeniaki w nowych domkach:)


jogi

Recommended Posts

To ja się odezwę ;)
W środę lub w czwartek 21-22.05 robię trasę do Krakowa z sunią OB ze schroniska.... Mam jeszcze troszkę miejsca mogę towarzystwo dowieźć do Zabrza, jesli w jakiś sposób Was to urządza? Tak tu chaotycznie piszecie, że się pogubiłąm :oops:
Koszty za transport byśmy podzieli na pół z IOWA do której jedzie OB... Czekam na propzycję ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 515
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Selket, myslé ze jesli dzieci mogá u Romek-Zamosc zadekowac sié do tego czasu, to bardzo by nam pomoglo w odciázeniu dziewczyn w rozwozeniu dzieci (Romek, powiedz czy tak moze byc, czy sunie musza zniknác prédzej).

Czyli 21-22 maja z Zamoscia do Zabrza pojechalyby 4 sunki do Halbiny (Halbino, zgodzisz sié przechowac te 2 sunie dla Bianki, przed kolejná odnogá podrózy do Wroclawia?).

Zostalaby jeszcze trasa Zabrze- Wroclaw z 2 suniami do Bianki. Kto reflektowalby pomóc, komu najbardziej pasuje ta trasa (myslé tu o Reno i maggie :razz:).

I czy ktos po drodze zahaczy o Lublin, zeby przekazac 1 sunié LadySwallow?
EDIT: Lublin jest po drodze kochanej Selket, wiéc zabralaby 5 suczek z Zamoscia, z przystankiem w Lublinie, jesli LadySwallow pasujá daty?

Link to comment
Share on other sites

Dziéki wielki Maggie. Podaj prosze przyblizony koszt tej "wycieczki". Selket tez prosimy, jak bédzie wiedziala.

Czyli 2 sunie zostajá na 2 DT w Zamosciu, jesli dobrze rozumiem. U kogo one zostajá?
Terhenetar pisalas, ze tylko do niedzieli sunia moze zostac- czy to na jednym z tych dwóch zamojskich DT?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='emilia2280']Selket, myslé ze jesli dzieci mogá u Romek-Zamosc zadekowac sié do tego czasu, to bardzo by nam pomoglo w odciázeniu dziewczyn w rozwozeniu dzieci (Romek, powiedz czy tak moze byc, czy sunie musza zniknác prédzej).

[/quote]
Dziewczyny ja mówiłam , że psiaki mogą zostać u nas do niedzieli, bo później wyjeżdżamy na kilka dni.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Romek-Zamość']Dziewczyny ja mówiłam , że psiaki mogą zostać u nas do niedzieli, bo później wyjeżdżamy na kilka dni.[/quote]
Ozesz, to o Tobie mówila Terhenetar. Niedziela to 17 maja.
Zatem potrzebujemy przetrzymac 6 suczek od niedzieli 17 maja do srody lub czwartku (21-22 maja). Kto pomoze????

Romek, napisz w jakim stanie sá malenstwa, czy potrzebujá wizyty weta na juz? Czy mogá poczekac na swoje DT ?(mówié o wecie oczywiscie)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='emilia2280']Dziéki wielki Maggie. Podaj prosze przyblizony koszt tej "wycieczki". Selket tez prosimy, jak bédzie wiedziala.
[/quote]
Myślę ze ten koszt to około 130-140 złotych, mam do zrobienia około 400 km tam i z powrotem. Wszystko zależy też od ceny benzyny, przed długim weekendem cena może wzrosnąć.

Link to comment
Share on other sites

Maggie- pasuje oczywiscie. A czy moglabys zabrac sunie najlepiej, jesli nie w tym samym dniu, co przyjadá do Halbiny (trudno przewidziec o której dojadá), to moze na nastépny dzien?

LadySwallow- tez super. Czyli pomijamy Cié w tym transporcie. Dziéki.

Szukamy tymczasu dla sunieczek na 3 dni!!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='emilia2280']Ozesz, to o Tobie mówila Terhenetar. Niedziela to 17 maja.
Zatem potrzebujemy przetrzymac 6 suczek od niedzieli 17 maja do srody lub czwartku (21-22 maja). Kto pomoze????

Romek, napisz w jakim stanie sá malenstwa, czy potrzebujá wizyty weta na juz? Czy mogá poczekac na swoje DT ?(mówié o wecie oczywiscie)[/quote]

Wszystkie maleństwa były dzisiaj u weta, zostały odrobaczone i mają założone książeczki

Link to comment
Share on other sites

U mnie na osiedlu była awaria prądu . Dopiero włączyli .

Pieniądze na transport są .

Yona obiecała wpłacić 150 zł .

Prosiłam też ZiutaBenia o pieniażki na transport . To Ciotka , która finansowała transport szczeniaków Z Krzyczek do mnie i do Halbiny . Ziuta przelała na moje konto 500zł . Jutro powinnam dostać je na konto

Ziuta powiedziała , że to co zostanie z transportu mam podzielic na szczeniaki i ma to byc na weta lub leki .

Czyli kasa na transport jest , DT sa w obfitości , bo jeszcze Patryska zgłasza się do pomocy .

Teraz tylko komu mam przelać kasę na paliwko, jak do mnie dotrze .?
Pisać mi na pw komu i ile . To jak już będa , to przeleję dalej .

Może wszystko przelać Romkom i Oni porozdzielają :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='emilia2280']Romek, a bédziesz miala swistek od weta z obdukcji? i koniecznie porób im fotki zanim sié odkarmiá.[/quote]

Nie było żadnej obdukcji! Zdjęcia mogę zrobić im jedynie komórką, bo moja cyfrówka pojechała do naprawy :oops:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BIANKA1']No co :oops: Od Was zaczynają trasę , więc u Was powinna byc kasa :roll:[/quote]
Bianka, no obfitosc kasy i tymczasów to nowosc na Dogo!

A moze najlepiej poczekac i przelewy zrobic kazdemu "po", bo wtedy wiadomo dokladnie ile km i za ile. Jesli tak ciotkom pasuje oczywiscie- co ja sié tu rzádzé czyjás kasá :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Gdyby trzeba było wziąć jutro jakieś szczeniaczki, to mogę je zabrać przed 7 rano - w Lublinie będę około 8. Jadę na Chodźki, więc mogę je oddać gdzieś po drodze (ale nie bardzo znam Lublin, więc nie będę kluczyć po osiedlach, zwłaszcza, że na miejscu mam być o 8:30)

Na wszelki wypadek podaję mój nr telefonu: 602 77 00 10

Link to comment
Share on other sites

Dziéki MAgik, narazie mamy transport na dlugiej trasie, az do Wroclawia i najbardziej poszukujemy tymczasu dla sun na 3 dni. W razie gdyby cos sié zmienilo- dzwonimy i wielkie dziéki.

Moze dogadacie sié z Romek- zamosc i LAdySwallow, to chociaz ona dostalaby sunieczké wczesniej?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='patryska']potwierdzam tymczas dla szczeniaka:cool3:[/quote]
Patryska, wielkie dziéki. Znajdá sié i szczeniaki dla Ciebie.
Czyli od 2 karmiácych w schronie suk, dla szczeniát deklarujá DT (wg kolejnosci zglaszania):

Gameboy
Wandul66
Patryska

Jogi jutro przy okazji wizyty posprawdza, ile która sunia ma dzieci na stanie - bardzo prosimy.

LAdySwallow- do weta i popros o obdukcjé jak juz bédziesz.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...