Jump to content
Dogomania

Polecane hodowle Yorków ! Cała Polska !


Psiurka99

Recommended Posts

Ooo... widzę,że będę pierwsza?No ok.Z czystym sumieniem mogę polecić hodowlę PUMILO z Lublina.Zaangażowanie i wkład w coraz lepszą hodowlę do naśladowania.
Mam suczkę z tej hodowli od kilkunastu miesięcy.Jest wzorcowa,ma piękny,jedwabisty włos i super charakter.W ZK też bardzo się podobała.Napewno jest to hodowla stawiająca na jakość a nie ilość.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agasc']Ooo... widzę,że będę pierwsza?No ok.Z czystym sumieniem mogę polecić hodowlę PUMILO z Lublina.Zaangażowanie i wkład w coraz lepszą hodowlę do naśladowania.
Mam suczkę z tej hodowli od kilkunastu miesięcy.Jest wzorcowa,ma piękny,jedwabisty włos i super charakter.W ZK też bardzo się podobała.Napewno jest to hodowla stawiająca na jakość a nie ilość.[/quote]
Dzięki serdeczne ;) Akurat do Lublina nie mam aż tak bardzo daleko i wrazie czego na pewno się przyda.

A może ktoś z was ma sprawdzoną hodowle w Krakowie ?

Link to comment
Share on other sites

Hodowla Yorkville wydaje sie byc super maja jedna sunie widac ze dbaja o nia niesamowiecie moim zdaniem to domowa hodowla godna polecenia
[URL]http://www.yorkville.pl/[/URL]

Hodowla Piccolo cane tez wydaje sie byc ok spruboj napisac :)
[URL]http://www.piccolocane.republika.pl/[/URL]

To z mozliwosci w Krakowie jest jeszcze oczko fatimy wspomniane wyzej, trudno mi cos powiedziec bo nie znam zadnej z tych hodowli.

Ja bym polacała Warszawskie jak Bakarat, Yorex
No ale przynjamniej w bakaracie to za cene jaka podałas raczej nic nie bedzie za ok 1600zł. tylko zdecydowanie wiecej.

Pozdrawiam Kasia

Link to comment
Share on other sites

Guest Agata_B

" pies z super domowej hodowli zsocjalizowany i powiecmy gorszy w ekterierze ( nie zawsze)"

Zdecydowanie takiego:)
Nie bedzie wystawiany

Link to comment
Share on other sites

Witam.Pozwolicie,że się wtrącę co do hodowli.Może warto byłoby zaglądnąć na stronę miejscowego zkwp lub takich lisko miejsca zamieszkania.Można zdzwonić i spytać gdzie są szczeniaczki i ewentualnie obejrzeć.Jeżeli jest blisko warto odwiedzić kilka miejsc zobaczyć warunki w jakich mieszkają pieski.No a jeżeli właściciel nie pokazuje swoich piesków to omijać takie miejsca szerokim kołem.Powodzenia w poszukiwaniach.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='kate8828']
No ale przynjamniej w bakaracie to za cene jaka podałas raczej nic nie bedzie za ok 1600zł. tylko zdecydowanie wiecej.
[/quote]A podobno Kincia kupiła swojego w Bakaracie i wcale nie był drogi...:hmmmm:

Link to comment
Share on other sites

Guest Agata_B

<Kincia mam nadzieje, że nie będziesz zła, że to napisalam;)>
Kinga kupiła swojego pieska za 1300zł, w hodowli Nicht(?) Prince, hodowla w ogóle nie znana - mają jedną suczke;) - ale co ukrywać - pieski śliczne:)
Ojcem był jakiś tam z bakaratu :P Ale przydomka ''Bakarat'' nawet nie miał (chyba;) ).

Link to comment
Share on other sites

Ja polecam hodowlę z Łodzi Offerta, prowadzi ja Basia Topolska która jest hodowcą od ponad 20 lat! Niesamowicie dba o psy. Jeśli chodzi o eksterier to jest idealny ponieważ Basia ma bardzo utytułowane zwierzaczki w domu! Polecam gorąco!

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...