Jump to content
Dogomania

Polecane hodowle Yorków ! Cała Polska !


Psiurka99

Recommended Posts

[quote name='Natalia&Lola']Ja w poniedziałek kupiłam psa z hodowli "truskaweczka", czy są tu jacyś właściciele psiaków z innych miotów?[/quote]


Witaj. Ja mam pieska z hodowli Truskaweczka. Możesz sobie go zobaczyć na mojej galerii.

Ja jestem bardzo zadowolona:lol: Piesek piekny i zdrowy, no i hodowca bardzo pomaga mi w pielęgnacji:cool3:

Link to comment
Share on other sites

Ja polecam hodowlę Heldar z okolic Grudziądza, pieski czyste, zadbane, wygłaskane, bardzo kochane i - na co ja zwracam dużą uwagę - bardzo zrównoważone, a suki emerytki zostają w hodowli. Swoją drogą jestem ciekawa czy ktoś jeszcze na forum ma pieska z tej hodowli?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gosia2406']Ostatnio chciałam obejżeć stronę hodowli Truskaweczka,ale niestety nie udało mi się :shake:,za każdym razem wyświetla mi się alert że ta witryna może wyrządzić wiele złego na moim komputerze.Czy wam też się to wyświetla?[/quote]

Gosiu, mi też się to kiedyś przytrafiło, ale chyba teraz jest w porządku, bo niedawno wchodziłam na stronę i nic się nie wyświetlało.

BTW mój elmiś jest na stronie głownej:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='meja']Gosiu, mi też się to kiedyś przytrafiło, ale chyba teraz jest w porządku, bo niedawno wchodziłam na stronę i nic się nie wyświetlało.

BTW mój elmiś jest na stronie głownej:eviltong:[/quote]
Niestety,sprawdzałam przed chwilą,nadal mi się to wyświetla :shake:.

Link to comment
Share on other sites

Moje dwie koleżanki - znakomite hodowczynie, niestety nie maja strony internetowej... ;) są to starsze panie które od lat zajmują się pieskami.

Jedna ma wszystkie suczki z Bakaratu i tam też kryje, a druga ma zupełnie inna linię i własne psy championy do krycia.
Wszystkie szczeniaczki są wychowywane w domu, jedzą serek własnej roboty i wołowinkę :) i są doskonale socjalizowane.

Ja mam dwie suczki ale obecnie jest taki zalew szczeniąt bez rodowodów :mad: yorkopodobnych, że nie kryje swoich bo mi żal szczeniąt które miesiącami nie mogą znaleść swojego nowego pana... :shake:

Link to comment
Share on other sites

WITAM OD JAKIEGOŚ CZASU SZUKAM INFORMACJI O HODOWLACH I CHCIAŁABYM POZNAĆ WASZE OPINIE NA ICH TEMATY . NAJBARDZIEJ INTERESUJĄ HODOWLE W POBLIŻU KRAKOWA LUB W KRAKOWIE . JEŚLI KTOŚ Z WAS KUPIŁ PIESKA TO PROSZĘ O PODANIE CENY . iNTERESUJA MNEI TYLKO PIESKI Z RODOWODEM :) DZIĘKUJĘ MOJE GG 2218155

[B]hodowla AGAJWO Kraków[/B]

czy bral ktos pieska z tamtąd? prosze o wszelkie opinie

pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Hodowla w porządku,psy mają dla przyjemności i nie wyzbywają się starszych.
Jeżeli interesują Cię hodowle z Krakowa,zapraszam.U mnie w domu mieszka pies już 13 letni jak również od czasu do czasu pojawiają się szczeniaki tylko,że w tym roku nie było maluszków i nie będzie,może w przyszłym roku.
Pozdrawiam Beata

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

[quote name='...::Basia::...']A słyszał ktoś może o hodowli Angielski Lord? Niedługo zamierzam kupić sunie i najbardziej podobają mi sie 3 hodowle :) (Truskaweczka, Cud Natury i właśnie Angielski Lord):roll:[/quote]
Bardzo, bardzo polecam hodowlę Angielski Lord :loveu: P.Ania rzeczowa babka, dużo i mądrze radzi :multi: Dużo psiaków od niej poleciało do Turcji - zresztą podobnie jak z Truskaweczki ;)
No i na tatusia oczywiście polecam Mavericka, po którym jest mój Pudzianek :loveu: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tigrunia']Bardzo, bardzo polecam hodowlę Angielski Lord :loveu: P.Ania rzeczowa babka, dużo i mądrze radzi :multi: Dużo psiaków od niej poleciało do Turcji - zresztą podobnie jak z Truskaweczki ;)
No i na tatusia oczywiście polecam Mavericka, po którym jest mój Pudzianek :loveu: :evil_lol:[/QUOTE]

Właśnie po XARCI I MAVERICKU będą szczenięta pod koniec września:loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AnnieXD']"Z Kociego Dworu", Katowice:fadein:Koleżanka ma sunię yorka z tej właśnie hodowli, psinka jest śliczna:loveu:Najśliczniejszy york jakiego widziałam:loveu:Podać link?:smilecol:[/quote]
No piękne psiaki maja ,moja sunia jest też z tej hodowli i obenie nawet ma maluszki:eviltong: są urocze:loveu:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='Czikaa']Szukam hodowli dla yorkshire terreir . Pomozcie .[/quote]

[url=http://www.zkwp.pl/zg/index.php?n=g3]Związek Kynologiczny w Polsce[/url]

[url=http://yorkland.pl/index.php?option=com_bookmarks&Itemid=37&catid=1&lang=pl_PL]Yorkshire Terrier :: YorkLand.pl - Wpisy / Wybierz > / Hodowle/Breedings[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rizo']Czy ktoś zna może hodowle RESTART z Wrocławia? Prosze o opinie:p[/quote]

[quote name='rizo']Czy nikt tu nie zagląda:-o,juz trace nadzieje na odpowiedź,a może boicie sie Pani sędzi:errrr:czy naprawde nikt nie zna tej hodowli:cool3:[/quote]

Na "żywo" nie widziałam żadnego psiaka z RESTARTA, ale ich strona wygląda bardzo obiecująco :evil_lol:. Miałam ostatnio ochotę kupić szczeniaczka - sunię Bacardi po Atlantydzie i Ladykillerze, ale zanim mój mąż dał się przekonać do drugiego psiaczka to sunia znalazła inny dom :angryy::(.

Link to comment
Share on other sites

Dziękuje za odpowiedź,mnie też podoba się ich strona ,pieski wszystkie bardzo utytuowane,z osiągnięciami z zachodu,nie wschodu a tam jest trudniej i psy muszą być przebadane,ale wygląd strony to jedno a sama hodowla to drugie dlatego sie pytałam,na razie nie mogę kupić kolejnego psa bo mam już trzy a mój mąż godzi się tylko na taką ilość i ani jednego wiecej:placz:mam małe mieszkanie i fakt ,było by ciasno(dwa z nich śpią w łóżku):Cool!:ale kiedyś KTO WIE-mam wielką ochotę na małą sunie z tej hodowli, ale czas pokaże:knuje:co się uda wskurać z moim mężem


czy czytasz yorki w potrzebie?tam jest wątek suczek z pseudo dwie są wyciągnięte ale zostało jeszcze 7 i są zbierane pieniądze na ich wykupienie i dalsze leczenie a potem do adopcji,można wysłać fanty na bazarek,Onsen się zaoferowała że nam pomoże w organizowaniu bazarku ,w domu zawsze się coś znajdzie co stoi i się kurzy a może zechce to ktoś inny,a tak ten niechciany przedmiot może pomóc w uratowaniu życia tych biedactw W KUPIE SIŁA -ORGANIZUJMY SIE

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...