Jump to content
Dogomania

Polecane hodowle Yorków ! Cała Polska !


Psiurka99

Recommended Posts

mi nic nie wiadomo o miotach u znajomych, ale moge popytać i dać Ci znać. Z tym że, jeśli szukasz pet-a, to musisz chyba poszukać albo szczeniąt z wcześniejszych niż w czerwcu miotów, albo zacząć szukać we wrześniu już. Jeśli zależy Ci na maluchu z końca czerwca, a koniec czerwca jest teraz, to za wcześnie dla hodowcy żeby stwierdzić czy dane szczenię jest wystawowe, czy jest pet-em. Trzeba poczekać aż maluchy będą miały co najmniej 2 miesiące.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 year later...

[quote name='kaprys']kolezanka kupila i ryczy hahahah duzo mają wełnistych pieskow!! czarna wełna !!! masakra[/QUOTE]
Koleżanka ryczy, a ty się śmiejesz?
Czarna wełna to pół biedy. Jest multum ludzi, którym właśnie takie yorki bardzo się podobają. Gorzej jak pies jest z wadami genetycznymi: zapadnięta tchawica, zwichnięte rzepki kolanowe, wada serca, albo z jakimś zakaźnym choróbskiem, którego nawet weterynarze nie potrafią wyleczyć.

Nie bronię hodowli, nie znam jej, ale to co piszesz i w jaki sposób jest mocno podejrzane.



[quote name='Agnieszka Olszak']hmm... czyli mówisz, że nie warto stamtąd brać?[/QUOTE]
Brać nie warto, bo i tak za darmo ci nie dadzą. :D

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Dobrzy ludzie, pomozcie. Dzis moja szefowa powiedziala, ze namyslila sie i chce kupic yorka z Polski. I dala mi zadanie, aby znalezc jej dobra hodowle i pomoc z zakupie psa ;) Ja sie znam na posokowcach i kilku innych gonczych rasach, male przytulanki nie sa moja mocna strona. Szefowa jest groomerem z 30-letnim doswiadczeniem. Hoduje hoduje owczarki staroangielskie i Dandie Dinmont teriery[I]. [/I]Szuka szczeniaka z rodowodem, wystawowego (tzn. do wystawiania), po championach. Szuka linii z pieskami o dluzszej kufie i ladnie stojacych uszach, jedwabistej siersci, normalnej wadze, nie mini wersja. Wazne, aby byla to hodowla domowa, z dobrze zsocjalizowanymi szczeniakami o "miekkim" stadnych charakterze. Bo york to jednak terier. Nie wiem czy to ma byc piesek czy suczka. To jeszcze kwestia namyslu. Szczeniak mialby byc do odbioru jakos latem i byc juz w wieku conajmniej 2 m-cy. Szczeniak jest na eksport do Finlandii. Zainteresowanych hodowcow prosze o kontakt na priv, a innych o dobre rady. Zrobilam maly rekonensans i mam na oku kilka hodowli, ale chcialabym utwierdzic sie w przekonaniu. Hodowle z malopolski i pomorza sa szczegolnie pozadane. [email][email protected][/email]

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

[quote name='Poerris']Dobrzy ludzie, pomozcie. Dzis moja szefowa powiedziala, ze namyslila sie i chce kupic yorka z Polski. I dala mi zadanie, aby znalezc jej dobra hodowle i pomoc z zakupie psa ;) Ja sie znam na posokowcach i kilku innych gonczych rasach, male przytulanki nie sa moja mocna strona. Szefowa jest groomerem z 30-letnim doswiadczeniem. [/QUOTE]

No wiesz , dziwię się Twojej szefowej że każe Ci szukać psa dla siebie biorąc pod uwagę że jest groomerem z 30-letnim doświadczeniem - Takie osoby znają prawie wszystkie hodowle psów w Polsce więc zlecić taką sprawę ( bez obrazy) laikowi to dla mnie trochę dziwna sprawa.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 2 months later...
  • 3 weeks later...
  • 11 months later...
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...