Jump to content
Dogomania

Polecane hodowle Yorków ! Cała Polska !


Psiurka99

Recommended Posts

  • 1 year later...

[quote name='dingi124']piekny piesek mam pytanko czy ktos cos slyszal o hodowli dagrasso ????? mam tam kupic pieska i nie wiem co myslec prosze jak cos wiecie to napiszcie[/QUOTE]

Pieski z tej hodowli widuje sie na wystawach ale nic wiecej nie powiem bo nie wiem ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dingi124']dziekuje jakbys cos slyszala to daj znac slyszalam tez o hodowli z " zielonego zacisza" wiesz cos o niej? a ty gdzie kupilas pieska?[/QUOTE]

Moj piesek jest niestety z pseudohodowli (nie ma rodowodu) :roll: Hodowla z "Zielonego zacisza" jest zarejestrowana w PKPR a nie w ZK (FCI). Tyle wyczytalam na necie, nic wiecej nie wiem ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nati28']Moj piesek jest niestety z pseudohodowli (nie ma rodowodu) :roll: Hodowla z "Zielonego zacisza" jest zarejestrowana w PKPR a nie w ZK (FCI). Tyle wyczytalam na necie, nic wiecej nie wiem ;)[/QUOTE]

dziekuje niestety nie wiem bo nie znam sie czym sie rozni PKPR od ZK FCI musisz mi wybaczyc ale nie znam sie wiec jak moge cie prosic to mi napisz oki?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dingi124']dziekuje niestety nie wiem bo nie znam sie czym sie rozni PKPR od ZK FCI musisz mi wybaczyc ale nie znam sie wiec jak moge cie prosic to mi napisz oki?[/QUOTE]

pieknego masz pieska tez bym takiego bardzo chciala mozesz zdradzic gdzie go kupilas?

Link to comment
Share on other sites

PKPR i ZK to dwie różne organizacje kynologiczne, przy czym PKPR jest mniejsza i przez członków ZK zwykle uważana za gorszą, bo jest czymś w rodzaju towarzystwa miłośników psów, w związku z czym owszem mają swoje wystawy i rodowody, ale maja niższe wymagania w stosunku do psów. Nie chciałabym nikogo obrazić, ale może być tak (choć nie musi), że pies który w PKPR zdobył kilka medali w ZK nie dostałby nawet oceny bardzo dobrej.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='shanon']PKPR i ZK to dwie różne organizacje kynologiczne, przy czym PKPR jest mniejsza i przez członków ZK zwykle uważana za gorszą, bo jest czymś w rodzaju towarzystwa miłośników psów, w związku z czym owszem mają swoje wystawy i rodowody, ale maja niższe wymagania w stosunku do psów. Nie chciałabym nikogo obrazić, ale może być tak (choć nie musi), że pies który w PKPR zdobył kilka medali w ZK nie dostałby nawet oceny bardzo dobrej.[/QUOTE]

dziekuje to teraz juz wiem i bede zwracala na to uwage ;)

Link to comment
Share on other sites

A ja mam pytanie które hodowle mają "duże" Yorki? Chodzi o to że zastanawiam się nad kupnem szczeniaka, ale żeby nie wyrósł na miniaturkę, tylko psiaka który będzie ważył co najmniej 3kg, a wszyscy teraz hodują takie maleństwa.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Fiesta']A ja mam pytanie które hodowle mają "duże" Yorki? Chodzi o to że zastanawiam się nad kupnem szczeniaka, ale żeby nie wyrósł na miniaturkę, tylko psiaka który będzie ważył co najmniej 3kg, a wszyscy teraz hodują takie maleństwa.[/QUOTE]
Waga 3 kg to raczej normalna waga, ale jeśli chcesz większego to szukaj po większych rodzicach.
W większości hodowli takiego znajdziesz, nie wiem skąd jesteś więc nie podam Ci nazw hodowli.
Popytaj ile ważyli rodzice. Myślę, że dobrze by było jakbyś zaznaczyła w rozmowie z hodowcą że interesuje Cię największy szczeniak z miotu :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Witam,
chciałabym prosić o polecenie hodowli z województwa mazowieckiego bądź pobliskich. Poszukuję szczeniaka-suczkę. Nie zamierzam jej wystawiać ani rozmnażać dlatego też mile widziane hodowle z niższymi cenami szczeniąt.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Werona']Witam,
chciałabym prosić o polecenie hodowli z województwa mazowieckiego bądź pobliskich. Poszukuję szczeniaka-suczkę. Nie zamierzam jej wystawiać ani rozmnażać dlatego też mile widziane hodowle z niższymi cenami szczeniąt.[/QUOTE]


Ja polecam hodowle [B]contenders kennel[/B] sama mam suczke od Pani Iwony i Kasi, świetne babki kochające psiaki,zwierzaczki są zadbane,zdrowe wypielęgnowane,wychuchane:)no i mają naprawde cudne psiaki o czym świadczą sukcesy na wystawach ale niestety ze śląska,myśle że dla chcącego nie ma nic trudnego:)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

nie wiem gdzie napisać tego posta, więc piszę tutaj.
Bardzo proszę o info (może być na PW), czy orientujecie się w jakich hodowlach urodziły się yorki- suczki (pety). Potrzebuję takiej suczki z odbiorem we wrześniu, gdyż ma to być sunia dla dziadziusia (sunia nigdy nie będzie wystawiana, ani dopuszczana), a dopiero we wrześniu wracają z wakacji.
Najlepiej byłoby, gdyby to był miot z końcówki czerwca.
Nie róbcie mi proszę wykładu na temat psa na prezent, bo Wszyscy, którzy mnie znają (również na Dogomanii), wiedzą, że jestem odpowiedzialną osobą.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...