Jump to content
Dogomania

Czarne psy bez szans na adopcję?


Aarionne

Recommended Posts

[quote name='BlackSheWolf']bo ja wiem czy niestety.
ja kocham czarne psy[/quote]

Pisząc "niestety" miałam na myśli fakt, że jest ich dużo w schroniskach, bo trudniej znaleźć dla nich dom. Taka jest rzeczywistość...
I z czystym przekonaniem stwierdzam, że ludzie w większości wypadków biorą psa, bo im się podoba wizualnie, na drugim miejscu stawiają charakter. Osób świadomie kupujących psa jest wciąż zbyt mało...

Link to comment
Share on other sites

Coś w tym jest i to prawda. Ludzie boja sie psow wiekszych a jeszcze bardziej psów w typie bull i to akurat niewazne czy czarnych czy innego koloru. Napawaja strachem ludzi takie zwierzeta, tak naprawde bezpodstawnie, no ale cóż. Szezy sie od lat taki idiotyczny przesad ze jak pies jest czarny to ma czarne podniebienie a jak ma czarne to jest agresywny- najprawdopodobniej dlatego ludzie maja respekt. Ale jakos niepamietam zeby ktokolwiek bał sie mojego Jamnika a był cały czarny....

W tym artykule jest podkreslone i najbardziej nastawione na rasy WIEKSZE co akurat jest prawda- trudniej im znalesc dom

Link to comment
Share on other sites

mądry artyk. coś w tym jest....i t prawda-czarnego psa trudniej sfotografowac-ja nauczyłam się robic niezłe foty nie od razu-trochę czasu to zajęło-Jacuś i Agacia z Krzyczek-gdy były razem ogłaszane do adopcji-nigdy ani jedna osoba nie zayptała o JAcusia (czarny z białym krawatkiem) dosłownie ANI JEDNA o nią były telefony-łacia krówka, on u mnie został na stałe-jest dużym czarnym psem-zwykły kunedelek/niezwykły dla mnie.

Link to comment
Share on other sites

Czarne psy kojarzą się z horrorami... w żadnym jeszcze nie straszył łaciaty pies :) wzbudzają strach... kiedyś usłyszałam o swoim poprzednim (czarnym) psie, że takiego potwora tylko na łańcuch, groźnie wygląda.... A pies przekochany i przyjaciel wszystkiego co się rusza...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...