Jump to content
Dogomania

Kaśka Kariatyda - amstaffka z Buku - przegrała z chorobą, odeszła za TM


supergoga

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

No mam nadzieje ze Kasience naszej uda sie wyrwac z schroniskowych krat i pojedzie do hoteliku :) zaluje ze nie jestem teraz aktualnie przy kasie ale jak bym miala to napewno bym dala oczywiscie cos od siebie :) mam nadzieje ze jak Kasia bedzie w hoteliku to szybko znajdzie domek :loveu: trzymam kciuki:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Mam jeszcze deklaracje od Bigosika - 15 zł/m-c.
To na 1 m-c mamy, myśle, że w międzyczasie ustalą się wpłaty i damy radę dalej. Nigdy nie zostawiamy nikogo kto nam pomaga z naszym psem bez pomocy.

Czyli można chyba organizować hotelik. Chyba że poczekmay jeszcze na wynik rozmowy z cytowanym chętnym.

W pierwszym poście wypiszę oferty finansowej pomocy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ab-agnieszka']Udalo mi sie dodzwoic:angryy:
Odebrala nawalona babka i zabardzo nie wiedziala o co chodzi. Po czym dowiedzialam sie ze to napewno jej corka. Powiedzialam ze zadzwonie po Swietach .
Czyli sprawa jasna nie ma nadczym myslec. Domek skrelony.[/quote]


eeeeeee Aga przerwałaś pani biesiadę trunkową przedświąteczną i furczysz :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
dobrze że się baba nawaliła i wiadomo co to może oznaczać, bo nawalona baba w przeddzień świąt nie wróży nic dobrego
Kaśka w normalnym miejscu na domek swój zaczeka ... już niedługo

czy Kasi któraś cioteczka powiedziała żeby zaczęła się pakować ?

Wesołych swiąt dla Wszystkich odwiedzających wątek

Link to comment
Share on other sites

Czyli tak jak myslelismy.
masakra i świetna zabawa.

W pierwszym poście wstawiłam dotychczasowe oferty wpłat. Będę tam zapisywać na bieżąco, jak tylko ktoś jeszcze zechce pomóc Kasi opuścić schronisko.
Mam nadzieje, że można będzie ją zabrać - dla niej też powoli zaczyna liczyć się czas.

Link to comment
Share on other sites

ania z poznania podtrzymuje swoją deklarację(tą od pręgusów) i przerzuca ją na nową ekipę z bogatyni!!!:multi:

supergoga, pewnie ją spotkasz bo ania zabiera kaśkę i zawozi do wrocławia(skąd przejmie ją ab-agnieszka) więc uściskaj ją proszę ode mnie! ania to nasz dobry duszek ;):loveu:

Link to comment
Share on other sites

sa w przytulisku pod Poznaniem, jest szczeniak, tak 5/6 miesiecy ciemny (nie mam zdjec niestety) lagodny, bardzo fajny, jest jego mama takiej samej masci i tatko (prawdopodobnie ale na to wyglada bo z jednego miejsca sa) moze ktos pseudo sobie tam takie małej robił i na sielanke woził, tego nie wiem, moge tylko sie domyslac takich rzeczy a tego nie lubie, taks amo do glowy przychodzi

mama tez fajna, w jakim wieku nie wiem, potrzeba by pomocy kogos od astow bo ja nie znam sie na takich psach....

przepraszam za off

dobrze ze naszej Kasi sie tak dobrze zaczyna wiedziec :loveu: mam nadzieje ze szybko z hoteliku do domku pojdzie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='supergoga']To super, jeśli tak się uda. Bo może będziemy mogli przerobic jej kojec na 2 nieco mniejsze. Czekają kolejne psy na ulicy.

No i mamy 3 nowe astki, w tym szczeniaka 5 m-cy i chyba jego mamę.[/quote]
Te 3 astki sa u nas w Buku ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...