Jump to content
Dogomania

MAZURY - gdzie?


tynka

Recommended Posts

Ruffi, nie przejmuj się. Zimą nie ma takich tłoków nad morzem :) U nas nastąpila mala zmiana planów i w sobotę wyjeżdżamy z Salcią nad morze, a dokładnie do Łasina Koszalińskiego. Życzcie nam udanej pogody. Nie mogę sie juz doczekać, choć z drugiej strony załuję ze nie możemy jechać na zawody agility do Sopotu :( No ale albo jedno albo drugie. Wynagrodzę to sobie :drinking:

Link to comment
Share on other sites

Ahoj,

my w lipcu bylismy na Mazurach (o pisałam) - na Campingu Tumiany.

No cóż, z psem można, żadnych opłat, tuż nad jeziorem, lasy, daleko od szosy...Super, tylko , że z pól buldogiem pod niewielkim namiotem trochę cięzkawo było ;)

Ogólnie pole raczej pustawe, wiele osób z psami Miodzio!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 7 months later...

Dzień dobry.

Czy macie może wypróbowane miejsce na Mazurach gdzie można pojechać z psem? Gdzieś blisko jeziora, najchętniej na odludziu, żeby był spokuj, lasy, łąki :)

A może Kaszuby? To chyba jest niedoceniony region polski :)

Podobno tam też są piękne jeziora...

Pozdrawiam serdecznie Agnieszka

[Doklejone - Mod]

Link to comment
Share on other sites

Wiem, że na Mazurach blisko Olsztynka w miejscowości Mierki można w domkach spokojnie mieszkać sobie z piechem. Byłam tam (wtedy jeszcze nie miałam Maji) i widziałam że wiele ludzi miało swoje psy :D

Muszę się dowiedzieć o szczegóły i postaram się dziś napisać.

Dalmati & Maja

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Sluchajcie, mam problem, bardzo chcialabym sie wybrac w najblizszy weekend najchetniej na mazury. W jakies miejsce gdzie mozna zabrac dwa psy, chodzic na dlugie spacery, a miejsce zeby nie bylo jakos strasznie daleko od Warszawy (w koncu to wypad tylko na 2 dni). Dzwonilam w bardzo wiele miejsc ale nigdzie w zime nie wynajmuja pokoi, a jak wynajmuja to albo za 120 zl od osoby albo nie mozna z psem. Prosze pomozcie, musze koniecznie odpoczac po sesji

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 year later...

Jestem obecnie w Augustowie - wszystko fajnie, tylko że przy ośrodku jest mała plaża, wprawdzie są jakieś luźne biegąjące yorki, pudle, kundle i labki, ale przy tylu ludziach więcej się namęczę ze swoimi psami.

Może zna ktoś miejsce gdzie można z nimi spokojnie sie rozłozyć?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

[quote name='Basia&Safi']a ja szukam domku nad jezioremmoze byc to jakas wioska ;) mała miescina domek najelpeij dla 6 osób + 4 psy hehe albo 2 domki[/quote]

Ja mam takie miejsce w Augustowie - Borkach, jest tam ośrodek wczasowy nad samym jeziorem. Sam hotel w czasie kiedy my byliśmy sprawiał wrażenie "z dawnego systemu" :cool3: był w trakcie remontu. Oprócz hotelu są też domki kempingowe. Właścicielka p. Gienia bardzo chętnie przyjmuje ludzi z psami, ale tylko do domków, bo w hotelu "rzadzi" jej ogromny doberman /rządził kilka lat temu, teraz mogło się coś zmienić/.
Świetne miejsce dla ludzi i zwierzaków, tereny do spacerów i przejażdżek rowerowych, a na dodatek dobrze karmią, prawie jak w domu i nie jest tam bardzo drogo.
Polecam to miejsce wszystkim psiarzom i ich psiakom, którzy lubią wodę.

"BPIS"
16-300 Augustów-Borki
Eugenia Siwicka
[FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif][SIZE=2][COLOR=#06229a]0 502309478
0 502536021[/COLOR][/SIZE][/FONT]
087 643 05 02
fax 087 643 23 04
[URL="http://www.obiektyturystyczne.pl/najlepsze.noclegi/webredir/?id=2914/"]Strona www Bpis - ObiektyTurystyczne.pl[/URL]

Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...
  • 1 year later...
  • 3 weeks later...
  • 2 years later...
  • 7 months later...

Wiadomo, ze Mikolajki to stolica, ale najlepiej uciec od tlumow i wybrac sie w okolice jeziora Rynskiego. Warto spedzic troche czasu i poplywac na lodce. Co roku robimy tak ze znajomymi, ze wypozyczamy je w Korsarzu, gdzie sa mega niskie ceny, chyba najlepsze w okolicy i plywamy sobie przez kilka dni. Warte sprobowania, polecam

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...